death-white

تحلیل و پیگیری تحولات سوریه (1)

Recommended Posts

http://www.uploadbaz.com/bbpt0bssohjx

کلیپی کوتاه از درگیری های ی‌پ‌گ با داعش در کوبانی....

جولان تانک های داعش رو می‌بینیم.... (تانک های داعش :| )

خمپاره های دست ساز رو می‌بینیم....

شلیک تک‌تیر تیربار پی‌کا از زوایای مختلف توسط نیروهای ی‌پ‌گ رو می‌بینیم( که داعش در کلیپی منتسب به خودش دونسته بود)...

و ...

فک کنم بمباران های زیادی هم داره صورت میگیره! چون گرد و خاک خمپاره نباید انقدر باشه....

-----------

الان داشتم نگاه میکردم، دیدم جناب نجف از تاپیک من دیدن کردن که باعث افتخاره... :)

• Upvote 2
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

http://www.uploadbaz.com/bbpt0bssohjx

کلیپی کوتاه از درگیری های ی‌پ‌گ با داعش در کوبانی....

جولان تانک های داعش رو می‌بینیم.... (تانک های داعش :neutral: )

خمپاره های دست ساز رو می‌بینیم....

شلیک تک‌تیر تیربار پی‌کا از زوایای مختلف توسط نیروهای ی‌پ‌گ رو می‌بینیم( که داعش در کلیپی منتسب به خودش دونسته بود)...

و ...

فک کنم بمباران های زیادی هم داره صورت میگیره! چون گرد و خاک خمپاره نباید انقدر باشه....

(بررسی کلیپ و صحبت در خصوصش رو در این تاپیک انجام ندیم بهتره چرا که اف تاپیک هست.... اینجا بحث کنیم در خصوص کلیپ)

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

کوبانی مگه مال ایرانه که بعضیا انتظار دارن بهشون کمک بشه!؟ اصلا میدونید کوبانی کجا قرار داره!؟ تو کدوم کشوره!؟ خود اون کشور کجاست!؟ مگه کوبانی مثل ترکیه همسایه ماست!؟ دورتا دورش محاصره شده چجوری باید کمکی براش برسه!؟ اینهمه شهر تو سوریه و عراق توسط داعش تصرف و مردمش قتل عام شدن و امکان کمک رسانی نبود.چرا از بین اینهمه شهر ایران باید به کوبانی کمک کنه!؟ چه تافته جدا بافته ایه که ما نمیدونیم!؟! شکی نیست که باید به مظلوم کمک کنیم چون مسلمانیم ولی حتی یه بچه هم میتونه درک کنه که امکان کمک به کوبانی برای ایران وجود نداره! واقعا به نقشه کوبانی نگاه کردید ببینید کجاست!؟ هیچ فکر کردید که چه نیروی عظیمی لازمه تا مناطق تحت تصرف داعش گرفته بشه و بعد نیروها بتونن خودشونو به کوبانی برسونن و محاصررو بشکنن!؟ از راه هوا باید کمک بشه!؟ همین الان با سلاحهای ضدهوایی جنگنده سوریرو میزنن چه برسه به هواپیماهای ترابری!! کوبانی به مرز ترکیه چسبیده! مگه جنگنده های ترکیه میزارن پرنده ای به مرزشون نزدیک بشه!؟ زمانی که خاک ایران نیاز به دفاع داشته باشه ملت ایران خودشون شیر میدان جنگن وپاش بیفته مثل جنگ 8ساله با نصف دنیا میجنگن.اگر کسی ایرانی باشه خودش برای کمک میاد.اگر نه که ایرانی نیست وهمینکه شر نرسونه کافیه!

• Upvote 2
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ببخشید ها عمو، قائله‌ی عرب و  ترک ها و بلوچ ها و منافقین فارس ها رو کسی از یاد نبرده....

جوری حرف نزنید انگار توی این مملکت فقط کردا بر علیه مملکت عمل کردن ها...

شهرهای کردستان همش منطقه‌ی جنگی بوده و کل ۸ سال نفر به نفر مردم زیر اتش توپ و تانک عراق بودن....

سلام علیکم

درسته کسی از یاد نبرده ولی الان چی ؟ هیچکدوم ادعایی ندارند ولی یه عده از عزیزان نژادپرست کرد بعد اینهمه مدت هنوز مدعی هستند

به نظرم اگه کسی بخواد مدعی بشه ، خوزستانی ها از همه شایسته ترند .

ماهم تنها نذاشتیم کردستان عزیز رو ولی ادعایی نیست بلکه وظیفست وظییفههههههههه داداش جان

• Upvote 10
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

یک نوع عملیات روانی هم توسط مرکز فرماندهی دشمن انجام شده بطوری که مثلا در یکسال پیش اگر به ما میگفتن ترکیه میخواد به خاک سوریه لشگر کشی مستقیم بکنه شاید خیلی از ما توقع داشتیم بشار اسد از موشک های اسکاد استفاده کنه تا متجاوز را مجبور به خروج از خاک کشورش کنه اما الان بر اساس عملیات روانی دشمن افکار عمومی به ترکیه التماس میکنن که به سوریه لشگر بکش و اردوغان میگه شروطی داریم برای حمله و این در حالی هست که حمله ی اردوغان به سوریه حمله به محور مقاومت هست و نه حمله به داعش

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

بالاخره ترکیه اجازه استفاده از پایگاه های نظامی خودش و پایگاه آمریکایی اینجرلیک رو برای آمریکایی ها صادر کرد. احتمالا طی 48 ساعت آینده اتفاقات دیگری هم رخ می ده و این بازی وارد مرحله جدیدی می شه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

من نمیدونم ما کی ادعا کردیم؟؟؟؟

ما هر وقت چیزی میگیم سریع یه عده میان میگن کردا تو جنگ سر میبریدن!!!! خو سر بریدن که بریدن به من چه؟؟؟

کسی چیزی گفته مگه؟

اگر همه یه مردم هستن، که باید با هم باشن و اگر نیستن پس راه حلش چیز دیگه‌اس.... نمیشه که حالا چون ۲۰ سال پیش یا همین الان یه بابایی یه غلطی کرده، دیگه کسی حرف نزنه!!!!

• Upvote 5
  • Downvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

مضحک ترین پستی که بین کل شبکه های اجتماعی و سایت های خبری و میلیتاری این روزا خونده بودم این پست بود :laughing:

در مورد کردستان عراق اگر امریکا و ایران نبودن تاحالا داعش سر بارزانی رو از تنش جدا کرده بود ! شما یا خوابی یا خودت رو زدی به خواب

یه جور میگه ک ج ک تو راه بود داشت میومد انگار نیروهای دلتا فورس داشتن میومدن !

--------------

بعدشم ما همه برادریم . ترک لر عرب بلوچ کرد فارس و ........

ولی سر تجزیه طلب رو باید کرد زیر اب ! حالا از هر قومیتی میخواد باشه

-------------

درضمن بنده یادم نمیاد ایران تعهد داده باشه که از کوبانی حمایت کنه !! مگه کوبانی خاک ایرانه ؟ اصن ربطی به ایران نداره . اگه هم تو شبکه های اجتماعی یا تو خیابون یا هرجا مردم بخاطر کوبانی ناراحتن بخاطر انسان دوستیشونه
و بخاطر اون یه عده بیگناهیه که هنوز تو کوبانی موندن و نتونستن خارج بشن . وگرنه هممون میدونیم بعضی از مبارزای کوبانی همونایی بودن که چند سال پیش تو کوهستان سر سربازامون رو میبریدن

همین چند ماه پیش بود که نیرو زمینی ارتش اعلام کرد تکاوران ارتش یه تیم از پژاک که داشت وارد ایران میشد رو قلع و قمع کرده . تجزیه طلبا فقط منتظر یه فرصتن که از شرق و غرب بتازونن به این کشور

------------

تازه کی کومله و پ ک ک و دموکرات به ما کمک کردن که بعد از این بخوان کمک هاشون رو مثلا قطع کنن ؟؟؟؟؟

والا به خدا

تویه پستم گفتم حساب ملت ایران رو با حکومت اینجاست و البته همه میدونن شما یطورای حکومتی هستید حالا منظورم فقط رضا نیست بحث کلی است فکر نکنم دلتا فورس تو کوه با اون سلاح کم تا الان سرپا میموند تویه یه پست شبکه اجتماعی فکر کنم ده هزارپست داشت ملت شاید مقایسه میکردن کوبانی رو با غزه و دقیقا میگفتن غزه به ما چه حالا هر که بدش میاد درجش به جیره ای هس که میگیره حرف حق تلخع
  • Upvote 3
  • Downvote 51

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

تویه پستم گفتم حساب ملت ایران رو با حکومت اینجاست و البته همه میدونن شما یطورای حکومتی هستید حالا منظورم فقط رضا نیست بحث کلی است فکر نکنم دلتا فورس تو کوه با اون سلاح کم تا الان سرپا میموند تویه یه پست شبکه اجتماعی فکر کنم ده هزارپست داشت ملت شاید مقایسه میکردن کوبانی رو با غزه و دقیقا میگفتن غزه به ما چه حالا هر که بدش میاد درجش به جیره ای هس که میگیره حرف حق تلخع

اتفاقا هیچوقت اهل تعریف و تمجید بیخودی و چاپلوسی نبودم و نیستم . اگه پستای من رو خونده باشید اکثر اوقات  انتقاد کردم از مسئولین (نمونش تاپیک سراوان )! و اتفاقا این انتقاد رو وظیفه خودم میدونم  چون واسه پیشرفت لازمه .

متاسفانه یه عده هستن تو ایران زندگی میکنن ولی خودشون رو ایرانی نمیدونن !  پان ترکیسم و پان کردیسم و ......   یا تو همین خوزستان خودمون هم هستن افرادی که خودشون رو جزو ایران نمیدونن

جای تاسف داره واقعا

میدونی رضا خان در کنار همه بدیهاش خوبی هایی هم داشت . مثلا این جمله اش مناسب حال خیلیاس

""خدا عمر بدهد که‌ این‌ وطن‌ جذاب‌ و عزیز را به‌قدری‌ آباد کنم‌، که‌ حتی‌ خائنان‌ راحت‌طلب‌ سست‌ عنصر عیّاش‌ هم‌ آن‌ را ترک‌ نگویند و خارجه‌ را بر آن‌ ترجیح‌ ندهند""

----------------

در مورد دلتا فورس !  ببین دوست عزیز delta بعد از sas و seal team 6 بهترین نیروی ویژه دنیا شناخته شده تو اکثر رده بندی ها ! اتفاقا تخصصشون هم جنگ کویری و کوهستانی و ... هست . حالا اگه شما فکر میکنید ک ج ک بهتر از دلتافورسه ( بخاطر کورد بودنشون ) اون یه بحث دیگه است icon_cheesygrin

که اسمش میشه نژاد پرستی

• Upvote 9
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ببینید این همون اندیشه است که بهتون گفتم .تو این اندیشه اگه ایران کاری کرده چشمش کور ،دنده اش نرم وظیفه اش بوده 

دادا تو هم برو تاپیک ک.ج.ک رو یه چند بار مرور کن .بعد بیا  راجع به جمهوری اسلامی و ک.ج.ک صحبت کنیم.پیش مقدمه هم برو ببین پ.ک.ک اولین کمپ اموزش نظامیش کجا بود و مربی هاشون چه کسانی بودند؟

از مدیران هم خواهش می کنم این دسته از افراد غنیمت هستن زود اعمال قانون نکنین .نگاه کنید چه خوب صحبت های منو داره ثابت می کنه

بسم الله الرحمن الرحیم

دقیقا جناب قادر

دنبال پست شما میگشتم که دقیقا همین ها را فرموده بودید که هر کاری انجام شود وظیفه دانسته میشود

دقیقا عین متن جنابعالی

البته جناب مانی هم نظر خودشان را دارند و محترم

اما نکته این است که کشورهای اروپای چندین بار با هم جنگیدن در نهایت الان یک بلوک مشترک تشکیل دادند به نام اتحادیه اروپا

ول در خاورمیانه هر شهر میخواد از شهر کناری اعلاام استقلال کنه و بنظرم چیزی که اروپایی ها در اتحاد دیدن ما هنوز نتونستیم پیداش کنیم

و اونهم قدرت است

جناب مانی

شما حق دارید فرض کنید هیچ گربه ایی برای رضا خدا موش نمیگیرد

یعنی وقتی منفعتی نباشد کسی اقدامی نمیکند

اما مطمئن باشد

ایران هم با توجه به تفاوت دیدگاه با اقای بارزانی

میتوانست اجازه سقوط اربیل را بدهد و هیچ فرقی هم نمیکرد

اما چنین اجازه ایی نداد

• Upvote 4
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
«ابوخطاب الکردی» از سرکرده‌های داعش، در عملیاتی در شهر کوبانی به هلاکت رسید. همچنین صفحه اینستاگرام اخبار خاورمیانه عکسی از وی منتشر کرد و نوشت: «ابوخطاب الکردی یکی از کردهای خودفروخته دیروز در شرق کوبانی توسط یک تک‌تیرانداز مدافع کُرد به درک واصل شد، گویا تیر به چشمش اصابت کرده».
  • Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

دوستان خواهشن كيليپ و عكس از پروپاگاندا 2 طرف نزارن سعي كنن اخبار حقيقي رو نقل كنن !

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.