death-white

تحلیل و پیگیری تحولات سوریه (1)

Recommended Posts

[quote] ولی پیرو صحبت قبلیم فکر می کنم وقتشه سوریه یه زهر چشم درست و حسابی از اسرائیل بگیره شاید مثل قضیه اف4 ترکیه همچین کاری جواب بده. [/quote]
وقتش که چه عرض کنم دیر شده!
وقتش زمانی بود که هر بار اسرائیل تمامیت عرضیش لگد مال میکرد از خودش دفاع میکرد و یک حرکتی میکرد نه مثل هویج!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اگر من فرمانده جنگ در سوریه بودم اولین جایی رو که شروع به حمله می کردم چند تا موشک 12 متری می فرستادم قطر اون آل حمار و قصرش رو به درک می فرستادم بعدش می رفتم سراغ اسرائیل و آمریکا ویرایش شده در توسط Enccomputer
  • Upvote 3
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[right]ای بابا تا میایم یه کم از پیشرفت های حزب الله و سوریه حال میکنیم یه ضد حالی پیش میاد!حالا چند تا هواپیما بوده که یکیشو زدن؟[/right]

[quote name='Enccomputer' timestamp='1367739434' post='310950']
اگر من فرمانده جنگ در سوریه بودم اولین جایی رو که شروع به حمله می کردم چند تا موشک 12 متری می فرستادم قطر اون آل حمار و قصرش رو به درک می فرستادم بعدش می رفتم سراغ اسرائیل و آمریکا
[/quote]

[right]نه داداش از این خبرا نیست.سوریه توان نظامی همچین کاری رو نداه.یعنی داره اما بعدش نمیتونه جلو کلی کشور واسته .حداقل فعلا وقتش نیست.شاید اگر قرار به حرکت انتحاری باشه این کارو انجام بدن. اره؟[/right]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
یک خبر خوش...
العالم خبر از تصرف 80 درصد القصیر توسط ارتش سوریه داد....!
انشالله پاک سازیش کنند...!
  • Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='IRIAF' timestamp='1367740598' post='310958']
[right]ای بابا تا میایم یه کم از پیشرفت های حزب الله و سوریه حال میکنیم یه ضد حالی پیش میاد!حالا چند تا هواپیما بوده که یکیشو زدن؟[/right]
[/quote]

بعید میدونم هواپیماشونو زده باشن. اگر زده بودن الان دو طرف یا حداقل یکی از دو طرف درگیر اعلام می کردند.
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
فیلم لحظه بمباران :

[url="http://v.alalam.ir/news/2013/05/05/alalam_635033366957281488_25f_4x3.flv"]http://v.alalam.ir/news/2013/05/05/alalam_635033366957281488_25f_4x3.flv[/url]

[url="http://fa.alalam.ir/news/1471155"]منبع[/url]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دیگه کارد به استخاونشان رسیده شکرا لله. فکر میکنید سوریه چه پاسخی به این حملات خواهد داد؟ بازی کمی پیچیده شده چه پاسخ بدهند چه ندهند مزایا و معایب خاصی خواهد داشت باید دید دولت سوریه چه واکنشی نشان میده.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='hossein9' timestamp='1367741007' post='310962']
[quote name='IRIAF' timestamp='1367740598' post='310958']
[/quote]

بعید میدونم هواپیماشونو زده باشن. اگر زده بودن الان دو طرف یا حداقل یکی از دو طرف درگیر اعلام می کردند.
[/quote]

[url="http://www.yjc.ir/fa/news/4367675/%D8%AF%D9%88-%D8%AE%D9%84%D8%A8%D8%A7%D9%86-%D8%AC%D9%86%DA%AF%D9%86%D8%AF%D9%87-%D9%87%D8%A7%D9%8A-%D8%A7%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D8%A6%D9%8A%D9%84%D9%8A-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%D8%AF%D8%A7%D8%B4%D8%AA-%D8%B4%D8%AF%D9%86%D8%AF"]http://www.yjc.ir/fa...لي-بازداشت-شدند[/url]

[right]احتمالا اف 15 ضربتی بوده یا اف 16 دوسرنشین ضربتی[/right] ویرایش شده در توسط IRIAF

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
از من نشنیده بگیرید ولی هیچ پاسخی در کار نیست...!
یعنی اگه خود اسد هم بخواد ما نمیزاریم وارد این بازیشه...!
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به نظر من هم نباید پاسخی ارائه بشه!! :).... فعلا زمان این نیست که سوریه بخواد با اسرائیل مستقیم درگیر بشه.... اون لعنتی ها دارن اینجوری میکنن که یه ترقه تو کشورشون منفجر بشه و لشکر های جهانی رو بکشونن لب مرز خودشون و میلیارد ها دلار پول گیرشون بیاد و بازم دوباره ایران رو سکه‌ی یه پول بکنن...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Haj_Rezvan' timestamp='1367743348' post='310986']
از من نشنیده بگیرید ولی هیچ پاسخی در کار نیست...!
یعنی اگه خود اسد هم بخواد ما نمیزاریم وارد این بازیشه...!
[/quote]

دقیقا... مخصوصا در این برهه که مرز لبنان داره پاکسازی میشه و تحت کنترل و بعد از ان وضعیت تروریست‌ها وخیم میشه و میشه به سمت پاکسازی تا مرز ترکیه پیش رفت... الان وارد شدن به جبهه جدید موفقیت های بزرگ چند روز گذشته را لوث میکند و باعث به هدر رفتنش میشود...
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با توجه به پیدا شدن اورانیوم احتمال داره از تاکتیکال نیوک استفاده کرده باشن
---------------------------
عکسی از لاشه جت منتشر نشده هنوز؟یا...
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
منظور از جواب همین کاری هست که کردن منتهی با شدت بیشتر.
مثلا من باشم یه کمین می زارم و عملیات فریبی رو ترتیب میدم که داخلش فکر کنن محموله بزرگی سلاح و مهمات می خواد جابجا بشه وبعد اطرافش رو سیستم های پدافندی می چینم و استتار و اختفا می کنم. در زمانی که اونها حمله کردن چند تا جنگنده رو پایین می کشم و یا کل اسکادران رو نابود می کنم.
با این روش گزکی دست اونها نیست چون مهاجم هستن و از طرفی تلفاتی هم دادن و ضربه هژمونیک بدی خوردن و نمی تونن کاری بکنن.حداقل نمی تونن اجماع جهانی درست کنن چون مهاجم و شروع کننده بودن و در عین حال اگر خیلی هم بخوان پایچ بشن بازرشا میان می بینن محموله کلا چیز خاصی نبوده و باز بهانه ای ندارن.

اما نکته بزرگتر این هست که اگر خلبانی رو اسیر کرده باشن یعنی اسرائیل در موضع بیچارگی قرار گرفته و به شدت مجبور دست پایین بگیره. چون علاوه بر بار روانی از دست دادن جنگنده باید فشار روانی و سیاسی اسیر شدن رو هم به دوش بکشه.

از خدا می خوام از خلبانهاشون اسیر کرده باشن که حداقل دستشون خالی نباشه.
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
یادش بخیر. یه زمانی تو همین تاپیک با بزرگواری بحث میکردیم که چاقو دسته خودش رو نمیبره. حتمآ باید اسرائیل مستقیمآ به کمک فرزندان وهابی و سلفییش میومد تا واسه مردم ماهیت طرف حق و باطل معلوم بشه.
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به نظرتون چند فروند جنگنده تو این حمله شرکت داشتند؟ تخمین خودم یک دسته 3 فروندی بوده ، 2 فروند بمب افکن و یک فروند پشتیبان، ظاهرآ یکی از بمب افکن ها هدف قرار گرفته که قاعدتآ باید F15 باشه.

نکته دوم اینکه به لحاظ براورد خسارت اگه انبار سلاحی هدف قرار نگرفته باشه فکر نمی کنم این عملیات ارزش یک جنگنده 40-50 میلیون دلاری رو داشته باشه! حالا اگه خلبان ها هم اسیر شده باشند میشه روی این قضیه مانوری داد که اسرائیل از کرده خودش پشیمون بشه. ویرایش شده در توسط pckho0r

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.