hamed_713

بدون سرنشین آر.کیو-170 جانور قندهار (RQ-170 Sentinel)

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

پس میتونیم بگیم با مصرف انرژی کمتر، ماندگاری و مداومت پروازیه بالاتری رو به دست میاریم...درسته؟؟؟ ..... این Aspect Ratio بالا، توی ارتفاع پروازی چه تاثیری داره؟؟؟
حالا یه سوال دیگه...فرض رو بر این بگذار .. در 170 تدابیری اندیشیده شده که در هر سرعت و قدرتی، لرزش موتور و شوکی که به سازه وارد میکند ، به طور کامل ، خنثی شود ، با این فرض خود سازه تا چه سرعتی، ایمنی کامل داره و هیچ آسیبی بهش نمیرسه؟؟؟ (فقط دو برجستگی روی بدنه رو در نظر داشته باش) .. (این رو می دونم ، سوال کشکی هست، ولی در آینده به کار میاد) ...
به نظرت چرا بالهاش به طرف بالا متمایله؟؟؟؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
تقریبا میشه چنین چیزی گفت چون حالت گلایدری پیدا میکنه هواپیما ، بالهای Aspect ratio بالا باعث افزایش ارتفاع پروازی هواپیما هم میشوند مثل طرح های U-2 و Yak-25RV که از این نوع بالها استفاده کرده اند

آسیب رسیدن به هواپیما که به طراحی و مواد بکار رفته بستگی داره و نمیشه بدون مشخصات دقیق گفت چقدر توان تحمل استرس داره اما هواپیماهای با این مشخصات بالها معمولا تحمل استرس بسیار پایینی دارد. در مورد علت متمایل بودن بالها اطلاعی ندارم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من منظورم رو درست مطرح نکردم ، خیلی هم چیز مهمی نیست ، ولی میگم تا ناقص نمونه...منظورم این بود که از لحاض شکل ، به نظرت ، اون اوج سرعتی که شک آفرین برای سازه نباشه و همین طور توی تعادل و کنترل هواپیما خلل ایجاد نکنه، چقدره؟؟؟ ... من یه جایی خوندم سرعت B-2، تا نزدیک یک ماخ هم میرسه ، گفتم شاید بشه ، حدس زد این حد سرعت ایمن رو ، در 170..... :mrgreen:
بی زحمت اون عکس مسیر طی شده رو که بهت دادم ، با مشخصات خطوط رسم شده روش ، آپ میکنی؟؟؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/10210/rq-170_ruta.jpg[/img]

کل مسافت طی شده ، 1000 کیلومتر
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
این سوال رو تو یه تاپیک دیگه مطرح کردم مثل این که جاش اینجاست

ممکنه ارتباط آرکیو 170 رو هم با یه روشی شبیه نحوه ی عملکرد رادار های آرایه فازی، با ماهواره قطع کرده باشن؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام.
آقا رضای گل ، فکر کنم منظورت همونی باشه که حامدف مطرح کرد .. شبیه سازی امواج فریب توسط این نوع سامانه ها .. غیر ممکن نیست و محتمل هم هستش ، ولی دقت و آزمون و خطاهای زیادی رو میطلبه...
مثلاً شما برای تست این سامانه حتماً اطلاعاتی رو در اختیار سیستمهای اطلاعات سیگنالی مستقر در فضا قرار میدهید...مثلاً ما نیاز داریم که امواج ارسالی ماهواره های GPS رو کدشکنی کنیم ، که این موضوع تا حالا سابقه نداشته...و خیلی مسائل دیگه که اگر طالبش باشی بحث میکنیم سرشون...

ببخشید ، یادم رفت بگم ، منظورم GPS نظامی بود .. که در نوع خودش عالی ترین سطح کدگذاری محسوب میشه... ویرایش شده در توسط 013579

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
چطوری تونستن بفهمن سیستم عامل جانور قندهار چیه ؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='bigbang' timestamp='1378215352' post='335859']
چطوری تونستن بفهمن سیستم عامل جانور قندهار چیه ؟
[/quote]
نیازی نیست که بدونی سیستم عاملش چیه...
شما یه جا هستی بر اساس اطلاعاتی که داری و شبیه سازی کردی بهش دستور میدی...مثلاً به چپ چپ ، به راست راست... :mrgreen:
البته اینهایی که ما میگیم نه اینکه ، همینه و بس ، ممکنه مثلاً راهکارهای دیگه ایی بوده باشه...مثلاً به طریقی ویروس در حافظه ی این پرنده کپی شده باشه یا اصلاً خودش دلش خواسته تابعیت ایرانی بگیره...
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='013579' timestamp='1378215889' post='335864']
نیازی نیست که بدونی سیستم عاملش چیه...
شما یه جا هستی بر اساس اطلاعاتی که داری و شبیه سازی کردی بهش دستور میدی...مثلاً به چپ چپ ، به راست راست... :mrgreen:
البته اینهایی که ما میگیم نه اینکه ، همینه و بس ، ممکنه مثلاً راهکارهای دیگه ایی بوده باشه...مثلاً به طریقی ویروس در حافظه ی این پرنده کپی شده باشه یا اصلاً خودش دلش خواسته تابعیت ایرانی بگیره...
[/quote]
به فرض سیستم عامل سیستم شما ویندوز باشه ویروسی که مثلا تحت سیستم عامل لینوکس کار می کنه چطور می تونه تو ویندوز فعالیت کنه ؟ حالا اینا از کجا می دونستن اینجا با چه سیستم عاملی سرو کار دارن ؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='bigbang' timestamp='1378216140' post='335865']
به فرض سیستم عامل سیستم شما ویندوز باشه ویروسی که مثلا تحت سیستم عامل لینوکس کار می کنه چطور می تونه تو ویندوز فعالیت کنه ؟ حالا اینا از کجا می دونستن اینجا با چه سیستم عاملی سرو کار دارن ؟
[/quote]
به خاطر پیچیده گی موضوعات دیگه و نزدیک تر بودنه امکان عملیات فریب ، به شخصه ، به موضوع فریب که در نوشته های گذشته اشاره کرده ام ، علاقه ی بیشتری دارم...
اما چون شما به مقوله ی ویروس و اینجور چیزها ، علاقه مندی ورود میکنم به این موضوع...اینی که شما میگی ، با یه برنامه نویسی دقیق و نابغه گرایانه توسط یک نخبه برای هوشمند سازی یه ویروس، امکانپذیره...مثلاً برای ویروس تعریف کنیم که در برابر سیستم عامل های مختلف چگونه رفتار کند ، یا اینکه از یک سیستم عامل ناشناخته یاد بگیرد و بعد متناسب با اون اقدام کند...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
این مسائل مخابراتیه، اصن به سیستم عامل ربطی نداره!
مسئله ی اصلی کدینگ و فرکانس و رمز گذاری و اینجور حرفاست! تو این سیستم ها که از نرم افزار خبری نیست.هر چی هست سخت افزاره و ریاضی!

اینجا منظور از هک با اون چیزی که شما از هک کامپیوتر تو ذهنته تفاوت هست...
[size=4]فرض کن می خوای صدای بیسیم پلیس موج فلان قد رو طوری هک کنی که صدای شما روش پخش شه ؛ حالا به من بگو نرم افزار کجاشه!؟[/size]

[size=4]برا همینه که بهش نمیگن هک؛ می گن جنگ الکترونیک[/size][size=4] [/size] ویرایش شده در توسط greeneye

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='greeneye' timestamp='1378217128' post='335870']
این مسائل مخابراتیه، اصن به سیستم عامل ربطی نداره!
مسئله ی اصلی کدینگ و فرکانس و رمز گذاری و اینجور حرفاست! تو این سیستم ها که از نرم افزار خبری نیست.هر چی هست سخت افزاره و ریاضی!

اینجا منظور از هک با اون چیزی که شما از هک کامپیوتر تو ذهنته تفاوت هست...
[size=4]فرض کن می خوای صدای بیسیم پلیس موج فلان قد رو طوری هک کنی که صدای شما روش پخش شه ؛ حالا به من بگو نرم افزار کجاشه!؟[/size]

[size=4]برا همینه که بهش نمیگن هک؛ می گن جنگ الکترونیک[/size]
[/quote]
داداش اینی رو که میگی از تو یه الگوریم و برنامه بیرون میاد ، نه تصادفی...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
الگوریتم که بعله و سخت افزار مربوطه
شما به من بگو نرم افزار سام 8 چیست؟ یا هاگ یا سام 5 ؟ یا f 15

البته برای هدایت یک پهپاد یک نرم افزار رابط کاربری وجود داره که هدایت کننده های پهپاد از اون استفاده می کنند ، ولی در خود پهپاد چیزی به عنوان سیستم عامل وجود نداره.
ثانیا شما فکر می کنید نام اون سیستم عامل چیه؟ یه همچین چیزی rq guided consul version 2.1.1
که هیچ شباهتی به ویندوز و لینوکس شما نداره و فقط اطلاعات رو طوری نمایش میده که شمای خلبان راحت تر تصمیمی بگیری و کلا چیز پیچیده ای نیست. و اصل کار چیز دیگری است!
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='greeneye' timestamp='1378219234' post='335884']

البته برای هدایت یک پهپاد یک نرم افزار رابط کاربری وجود داره که هدایت کننده های پهپاد از اون استفاده می کنند ، ولی در خود پهپاد چیزی به عنوان سیستم عامل وجود نداره.
ثانیا شما فکر می کنید نام اون سیستم عامل چیه؟ یه همچین چیزی rq guided consul version 2.1.1
که هیچ شباهتی به ویندوز و لینوکس شما نداره و فقط اطلاعات رو طوری نمایش میده که شمای خلبان راحت تر تصمیمی بگیری و کلا چیز پیچیده ای نیست. و اصل کار چیز دیگری است!
[/quote]
برادر بنده ، ما که حرفت رو تکذیب نکردیم ... درست میگی، ولی نه در همه ی موارد...
پهپادها هم سیستم عامل و نرم افزار و یا نرم افزارهایشان به سطح تکنولوژی و پیچیدگی هایشان مربوط میشه...لزوم این نیست که یه نرم افزار کلی داشته باشند و بس...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='greeneye' timestamp='1378219234' post='335884']

[/quote]
پس با این تفاسیر نفوذ کردن بهش باید ساده تر باشه ؟ درسته ؟>

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.