hamed_713

بدون سرنشین آر.کیو-170 جانور قندهار (RQ-170 Sentinel)

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

[quote name='bigbang' timestamp='1378223952' post='335908']
پس با این تفاسیر نفوذ کردن بهش باید ساده تر باشه ؟ درسته ؟>
[/quote]
بله ... به شرطی که شما از قبل یا به سرعت در حین عمللیات ، تونسته باشید ، چند خط برنامه نویسی مخرب و کنترلگر رو به حافظه ی این پهپاد یا مراکزهدایت کننده ی این پهپاد رسوخ بدید... icon_eek
حالا این بالاییه راحت تره یا ایده های من و حامدوف جان؟؟؟
فدات شم یه چیزهایی میگیا..!!! :mrgreen:
راحت ترین کار اینه که از ساده ترین ، تئوری ها شروع کنیم ، با قانون نقض بریم بالا تا برسیم به پیچیده ترین ها...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
حالا وقتی با الگوریتم و ریاضی سر کار داریم و به فرض که با این سیستمی که شما می فرمائید پهباد کنترل می شده ایا در این نوع سیستم قابلیت هوشمند سازی نفوذ کننده وجود داره ؟
و یه مورد دیگه توی مستند شکار طبس تصاویر از پهباد در حال پرواز نشون می ده . ایا پهباد در ارتفاع پایین پرواز می کرده ؟ یا اینکه بوسیله یه پهباد دیگه بهش نزدیک شدن و فیلم گرفتن ؟ چطور رادار های امریکا انتونستن نزدیک شدن یه شی رو به پهباد تشخیص بدن ؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='bigbang' timestamp='1378228727' post='335932']
حالا وقتی با الگوریتم و ریاضی سر کار داریم و به فرض که با این سیستمی که شما می فرمائید پهباد کنترل می شده ایا در این نوع سیستم قابلیت هوشمند سازی نفوذ کننده وجود داره ؟
و یه مورد دیگه توی مستند شکار طبس تصاویر از پهباد در حال پرواز نشون می ده . ایا پهباد در ارتفاع پایین پرواز می کرده ؟ یا اینکه بوسیله یه پهباد دیگه بهش نزدیک شدن و فیلم گرفتن ؟ چطور رادار های امریکا انتونستن نزدیک شدن یه شی رو به پهباد تشخیص بدن ؟
[/quote]
به خدا در مورد نشوندن این پرنده ، با حامدوف این قدر ، توی پستهای قبلی زدیم تو سر و کله ی همدیگه، که نگو و نپرس...بخونی جوابهاتو پیدا میکنی...
اما در مورد اون تصویر سال 88 ایه ... نه ، آر کیو توی ارتفاع معمول خودش پرواز میکرده ، این سامانه ، خیلی قدر بوده...البته من پروازش رو در ارتفاع پایین رد نمیکنما ،،، شاید پرواز در شب بوده و در ارتفاعی پایین تر از حد معمول، اما با توجه به توان راداری ایران، این کمی بعیده...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اصلا ما پهبادی داریم که بتونه هم ارتفاع یا بالاتر از ار کیو پرواز کنه ؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='bigbang' timestamp='1378230651' post='335958']
اصلا ما پهبادی داریم که بتونه هم ارتفاع یا بالاتر از ار کیو پرواز کنه ؟
[/quote]
اونش رو مقامات میدونند...ولی اونقدرها هم کار سختی نیست...مثلاً همین کرار میتونه تا بالاتر از 50000 پا هم بره...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[size=5]یاعلی سالار داداش کولاک کردی داش زیردیپلم صحبت کن[/size][color=#daa520] :laughing:[/color][color=#daa520] [/color]
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='013579' timestamp='1378217085' post='335869']
به خاطر پیچیده گی موضوعات دیگه و نزدیک تر بودنه امکان عملیات فریب ، به شخصه ، به موضوع فریب که در نوشته های گذشته اشاره کرده ام ، علاقه ی بیشتری دارم...
اما چون شما به مقوله ی ویروس و اینجور چیزها ، علاقه مندی ورود میکنم به این موضوع...اینی که شما میگی ، با یه برنامه نویسی دقیق و نابغه گرایانه توسط یک نخبه برای هوشمند سازی یه ویروس، امکانپذیره...مثلاً برای ویروس تعریف کنیم که در برابر سیستم عامل های مختلف چگونه رفتار کند ، یا اینکه از یک سیستم عامل ناشناخته یاد بگیرد و بعد متناسب با اون اقدام کند...
[/quote]
برادر من علاقه شما محترم ولی لطفا قبل از صحبت در یک موضوع در مورد اون مطالعه بکنید !
اینکه بشینیم و از ذهن خودمون راه ایجاد بکنیم بحث نیست جدل کردنه !
الان شما میتونی بهم بگی چجوری یک برنامه باید تو سیستم عامل که شناخته شده نیست اجرا بشه ؟ اصولا آشنایی به مبحث برنامه نویسی داری ؟
شما یک نابغه به من نشان بده که بتونه بدون دانستن مفهوم اعداد بیاد ضرب و جمع بکنه !

[quote] بله ... به شرطی که شما از قبل یا به سرعت در حین عمللیات ، تونسته باشید ، چند خط برنامه نویسی مخرب و کنترلگر رو به حافظه ی این پهپاد یا مراکزهدایت کننده ی این پهپاد رسوخ بدید... icon_eek[/quote]
برادر من
حتی هالیوود هم که تو زمینه ساختن فیلم های تخیلی یدی داره اول فکر میکنه ببینه شدنی هست یا نه ؟ اصلا علمی هست ؟ ممکنه ؟ بعد میاد اغراق میکنه !
نکن اینکار رو ...
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='mohammaddanger' timestamp='1378295132' post='336133']
برادر من علاقه شما محترم ولی لطفا قبل از صحبت در یک موضوع در مورد اون مطالعه بکنید !
اینکه بشینیم و از ذهن خودمون راه ایجاد بکنیم بحث نیست جدل کردنه !
الان شما میتونی بهم بگی چجوری یک برنامه باید تو سیستم عامل که شناخته شده نیست اجرا بشه ؟ اصولا آشنایی به مبحث برنامه نویسی داری ؟
شما یک نابغه به من نشان بده که بتونه بدون دانستن مفهوم اعداد بیاد ضرب و جمع بکنه !

برادر من
حتی هالیوود هم که تو زمینه ساختن فیلم های تخیلی یدی داره اول فکر میکنه ببینه شدنی هست یا نه ؟ اصلا علمی هست ؟ ممکنه ؟ بعد میاد اغراق میکنه !
نکن اینکار رو ...
[/quote]
شما درست میگید ، مسیر همونیه که انگلوساکسون رفت و دیگر هیچ...واقعاً به رگ گردنم رسیده از دست آدمهایی که فکر می کنند همه چیز رو میدونند و بس، یا فکر نکرده در مورد، گفته ی طرف مقابلشون ، فقط مینویسند یا میگن چون من توانش رو ندارم یا نمی دونم ، حتماً وجود نداره دیگه...ذهن جناب عالی تمام دنیا نیست که ، هست؟؟؟
اما برای اینکه نگن اراجیف مینویسه...
اول از همه گفتم که ، موضوع تهاجم سایبری چون ، خیلی زیر و بم داره ، من به ساده ترین تئوری ها معتقدترم .. هر چند که سردار سلامی به صراحت عنوان کردند ، اگر تهاجم سایبری در کار نبوده ، چه چیزی در کار بوده؟؟؟
برو یه تحقیق کلی روی استاکس نت داشته باش تا بفهمی دنیا دست کیه...
این بدافزار ، از چهار بخش عملیاتی مختلف تشکیل شده ، که جالبه اگر حتی سه قسمت از این ابر ویروس از بین بره ، اون قسمت باقی مانده میتواند، دقیقاً مشابه اون سه قسمت رو از نوع بنویسه .. هدف اولیه تهاجم به مراکز هسته ایی ایران و هدف ثانویه ، تهاجم گسترده به زیرساختهای رایانه ایی کشور ایران بوده ، نه تمام دنیا ... این برنامه در دو بعد عملیاتی فعالیت میکرده ، 1- جمع آوری اطلاعات ، 2- تخریب نرم افزار و سخت افزار ... یعنی این پیش بینی شده بوده که خارج از فضای ایران این ویروس فقط کار جاسوسی رو بکنه (نمی دونم چطور؟ ولی ادعاش هست)...بهتره یه مطالعه ایی هم در مورد ماجرای جاسوسی از مراکز هسته ایی ژاپن داشته باشی...
قبول دارم که اون ، تیکه ی برخورد با سیستم عامل های ناشناخته، بلند پروازانه هستش ، ولی غیر ممکن نیست ، در موارد فراوانی شدنی و در موارد فراوانی هم نشدنی است ،، نسبی است ،، فقط حس و حالش رو نداشتم ورود پیدا کنم...
ببین جناب ، اون جمله ی دوم رو که نقل قول کردی ، شکلکه خیلی حرفها برای گفتن داره ، ولی متاسفانه شما علاقه ایی به دیدنش نداشتید .. ولی باز هم غیر ممکن نیست...
بعد شما لطف کن اونی رو که هی به عنوان علم ، تو سر ما میکوبی ، شفاف و تعریف کن ببینیم چیه؟؟؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

....

برو یه تحقیق کلی روی استاکس نت داشته باش تا بفهمی دنیا دست کیه...
این بدافزار ، از چهار بخش عملیاتی مختلف تشکیل شده ، که جالبه اگر حتی سه قسمت از این ابر ویروس از بین بره ، اون قسمت باقی مانده میتواند، دقیقاً مشابه اون سه قسمت رو از نوع بنویسه .. هدف اولیه تهاجم به مراکز هسته ایی ایران و هدف ثانویه ، تهاجم گسترده به زیرساختهای رایانه ایی کشور ایران بوده ، نه تمام دنیا ... این برنامه در دو بعد عملیاتی فعالیت میکرده ، 1- جمع آوری اطلاعات ، 2- تخریب نرم افزار و سخت افزار ... یعنی این پیش بینی شده بوده که خارج از فضای ایران این ویروس فقط کار جاسوسی رو بکنه (نمی دونم چطور؟ ولی ادعاش هست)...بهتره یه مطالعه ایی هم در مورد ماجرای جاسوسی از مراکز هسته ایی ژاپن داشته باشی...

چه ارتباطی به بحث ما داشت ؟
  • Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
جناب mohammaddanger لطفا رعایت کن برادر!کاربران دیگه در مورد نوشته های ایشون قضاوت میکنن نیازی نیست که تند صحبت کنید!
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

جناب mohammaddanger لطفا رعایت کن برادر!کاربران دیگه در مورد نوشته های ایشون قضاوت میکنن نیازی نیست که تند صحبت کنید!

ممنون جناب شهاب ثاقب ... به درستی اشاره کردید...
من توی این موندم چرا بعضی ها دانسته ها و ذهن خودشون رو همه چیز می دوند و بس...
مثلاً ، خود من ، برام قابل هضم نیست چرا و چطور میشه که یه جسم در جاذبه شناور بشه (اینهو ماهی در آب)؟؟؟ ولی چنین چیزی هست و این نیز با همین علمی محقق شده که بعضی ها اینهو چماق میکوبن توی سر این و اون...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام.

برادران و خواهران عزیز میلیتاری .. از دو روز پیش تا حالا کلی سر این تاپیک فکر کردم و به این نتیجه رسیدم که کار صد در صد اشتباهی بود ، ایجاد این تاپیک ،، بهتره بگم اشتباه محض بود...به همین خاطر یه عذرخواهی و ابراز شرمندگی به دوستان عزیز میلیتاری ام بدهکارم ،،، شرمنده ام که با تخیلات و افکار ذهن بیمار و هالیوودی خودم ، شما رو از مسیر پر بار علم، دانش و حقیقت دور کردم ،،، شرمنده ام که باعث شدم چند صباحی از عمر پر بارتون رو توی این تاپیک پوچ، تو خالی، غیر عقلی، غیر منطقی، غیر علمی، غیر عملی و در نهایت غیر حقیقی تلف بنمایید ،،، اگر عزیزی سر مسائل زائده ی ذهن الکی خوش من ناراحت شده و یا بر خورد تندی داشته ام ، بنده معذرت میخوام ، امیدوارم که از تقصیر این کمترین بگذرد...

باز نیز لازم به ذکر است که تمام نوشته ها و به اصطلاح تحلیل های من ، خیال پردازی و توهمی بیش نبوده ،، یا به عبارت کامل تر هیچ گونه منبع اطلاعاتی و فکری پشت این نوشته ها نبوده و یا به بیان دیگر کاملاً غیرقابل تحقق و خالی از امکان هستند...

در پایان عنوان کنم که اگر اقدام به حذف و ویرایش نوشته های مزخرف ناشی شده از ذهن منحرف و عقب مانده ی خودم در این تاپیک تماماً کذب نمی کنم ، به خاطر حرمت نظرهایی است که دیگر دوستان در این تاپیک گذاشته اند...

بدرود ، RQ-170 Sentinel ، تا 50 سال آینده...اگر بودیم و زمانی بود...از بعد وزین علمی همه را برایمان شرح خواهند داد ، هر چند بعید است...

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='amirsaha' timestamp='1376527932' post='330053']
سلام من یه سوال دارم
نمیدونم چرا هر عکسی که از این پهپاد دیدم چه رو زمین چه رو آسمون یه رنگه اما این پهپاد که ما گرفتیم یه رنگه دیگس ؟!
[/quote]
امیرسها جان ، ببخش من خیلی وقت پیش باید این عکس رو میگذاشتم .. اما نشد دیگه... icon_cheesygrin
[center][img]http://captain-pilot.com/up/images/88343620172169936865.jpg[/img][/center]

[color=#0000ff][size=5]عزیزان تکمیل کنند ، بحث رو ، من توی منابع فارسی چیزی یافت نکردم.....[/size][/color] ویرایش شده در توسط 013579
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام.

77504019738631078410.jpg

23877335280083656989.jpg

86721351174534588908.jpg

02865697226645372058.jpg

48002432367612180960.jpg

99641426250976768199.jpg

امیرسها جان ، دستت درد نکنه از بابت آپ عکس ها...

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.