TRANSYLVANIA

بیوگرافی : شاهزاده سروان کنستانتین کانتاکوزینو :

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

به نام خدا .


کنستانتین کانتاکوزینو (با نام مستعار Bâzu) (متولد 1905 نوامبر 11 بخارست - 26 مه 1958اسپانیا) خلبان تکخال رومانیایی و یکی از نخبگان نظامی ارتش رومانی ، در طول جنگ جهانی دوم بود . وی عضو خانواده سلطنتی کانتاکوزینو و پدر رمان نویس ، اونا اورلیا بود .
 

TT~0.jpg


کنستانتین کانتاکوزینو در 11 نوامبر 1905 در بخارست متولد شد . پدر وی ، میهای کانتاکوزینو و مادرش ماریا روزتی بودند . آنها هر دو ، نجیب زاده و از خاندانی قدیمی ، با نفوذ و بسیار بسیار ثروتمند بودند . برای مثال در سال 1921 و زمانی که بسیاری از زمینها ، مصادره و تحویل دهقانان داده شده بود ، املاک ایشان واقع در جیلاول ، 1172 هکتار وسعت داشت .

پس از درگذشت پدرش، ماریا Rosetti برای بار دوم با جورج انسکو (بهترین رومانی آهنگساز و ویولن در سطح جهانی) ازدواج کرد. کنستانتین در بخارست به دبیرستان رفت. او ورزش موتورسواری را دوست داشت وعلاقه داشت تمام وقت خود را به این کار سپری کند. او یک دوچرخه سوار ماهر بود و برنده چندین مسابقه و و عنوان راننده برتر شده بود. او یک رکورد جدید در مسابقه پاریس بخارست برجای گذاشت. او همچنین با بازی تنیس و کاپیتان تیم هاکی روی یخ رومانی در مسابقات قهرمانی جهان در سال 1933 بود.

دوستان ، بقیش فردا ...

دارم از خواب می ترکم ...

ویرایش شده در توسط MR9
ترجمه روان ارائه کنید؛ ابتدا متن رو تنظیم نهایی کتید، سپس ارسال کنید.
  • Upvote 10

به اشتراک گذاشتن این پست


لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

لطفا وارد سیستم شوید برای ارسال نظر

شما قادر خواهید بود بعد از ورود به سیستم این نظر را ترک نماییدورود به سیستم

  • مرور توسط کاربر    0 کاربر

    هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.