GOLDEN-CROWN

تحلیل و پیگیری تحولات سوریه - بخش دوم ( از July 2015 )

Recommended Posts

24 دی ماه 1394

مخالفین با یه ضد حمله سنگین موفق شدن بخش های زیادی از منطقه الحرش در حومه خان طومان رو بازپس بگیرند/ در این حملات پیکر نزدیک 12 نیروی متحد در اختیارشون قرار گرفته / همچنین یک سوری  ویک عراقی نیز اسیر شدن

مخالفین دو روز پیش مدعی  بازپسگیری این منطقه بودن که دروغ گفتن/ این منطقه در دور جدید حملات متحدین در حلب به تازگی تصرف شده بود

سلام و تشکر بابت خبر ها.

چرا عملیات جنوب حلب متوقف شده ؟!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

انجام ماموریت مشترک میگ۲۹ سوریه با سوخو۲۵ روسیه

Syrian AF MiG-29's conduct joint missions with RuAF Su-25's

http://uupload.ir/files/m7bn_cyr8drbwkaeuqha.jpg

[aparat]0ev9U[/aparat]

http://www.aparat.com/v/0ev9U

https://www.youtube.com/watch?v=5G4Lyy_1CTw&feature=youtu.be
  • Upvote 7

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
تكفيريها از هر غفلتى به بهترين شكل استفاده ميكنن

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

با عرض معذرت شاید این سوال جاش این تاپیک نباشه که من دارم میپرسم. فیلم هایی که از بمباران تروریست ها توسط هواپیماهای روس منتشر میشه به نظر میرسه دقت بمباران های روس ها خیلی پایین است.  بخصوص وقتی با فیلم های بمباران یمنی ها توسط سعودی ها مقایسه میشن. کمی نا امید کننده به نظر میرسه چون ما هم دازیم جنگنده های روسی میخریم. من اشتباه میکنم یا واقعا تکنولوژی روسی اینقدر از امریکایی ضغعیف تر است

• Upvote 3
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
چند نفر دیگه از این قاب کم خواهند شد؟
انشالله هیچ کس. اما این حقیقت جنگه.امیدوارم تموم بشه این جنگ.
الان فاصله نیروهای سوری با الباب یا منج چقدر هست؟؟؟
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

اگر در حین یک جنگ، در سنگرتون در حال دیده بانی باشید ناگهان ببینید یک همچین چیزی که میدونید بین 1 تا 2 تن مواد منفجره توش هست با سرعت بهتون داره نزدیک میشه، عکس العملتون چه خواهد بود؟ icon_cheesygrin

CYqn63wWMAA5sgk.jpg

دور نیست روزی که داعش، در یک عملیات نهایی و سرنوشت ساز که حکم بقا و نابودی رو براش داره، سلاح اصلیش رو رو کنه:

یک عدد دامپ تراک بلاز 75710 که عنوان بزرگترین دامپ تراک دنیا با ظرفیت حمل 450 تن بار رو داره و در این مثال ما، ظرفیت حمل 450 تن تی ان تی. حالا تصور کنید این یکی به صورت انتحاری شکلش شبیه بالایی شده و داره میاد طرفتون، با این تفاوت که اگر در 3 کیلومتری شما هم منفجر بشه احتمال زیاد زنده و قطعا سالم نمیمونید (دوستان متخصص در این زمینه نظر بردن بهتره البته). لازم به ذکر هست که بزرگترین بمب غیر هسته ای دنیا، بمب روسی "پدر همه بمب ها" یا اختصارا FOAB هست که انفجارش معادل با 11 تن تی ان تی و شعاع انفجارش هم 300 متر هست.

article-0-18A6912D00000578-749_964x839.j

انتحاری های داعش من رو ناخداگاه یاد صحنه های فیلم Mad Max میندازه و این تریلی معروف توی فیلم به شدت مستعد الگوبرداری برای تبدیل به یک انتحاری مخوف داعش هست.

thumb_giant-truck-mad-max.jpg

این پست صرفا جهت تنوع ارسال شده. icon_cheesygrin

خخخخخخخخخخخخخخ خیلی جالب بود اخوی؛ البته اون حرفت که گفتی به زودی در یک نبرد سرنوشت ساز چندانم خلاف واقع نیست زمین های اصلیه تحت کنترل داعش در عراق و سوریست که تو همین دو کشور داعش به واسطه ی باجو خراجو درآمدی که از نفت داره می تونه مزدور استخدام کنه و از اندونزی تا ترکیه دست به کشتار مردم بی دفاع بزنه. اگه زمیناشونو تو عراقو سوریه ازشون بگیرن میشه گفت شاه رگشون زدست، که تو هر دوی این دو کشور داعش آینده و وضع چندان مناسبی نداره این حرفایه خاور میانه ی جدیدو توطئه ی غربو ایناهم همش چرت و پرته و معلوم نیست از کجا میاد منافع غرب تو حفظ یکپارچگیه کشورهاست و گروهای تروریستی فاقد توانایی لازم برای ایجاد کشورن
  • Upvote 3
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.