Ahmad6644

تحلیل و پیگیری تحولات افغانستان ( از اوت 2007 )

Recommended Posts

در هر کاری باید اخلاق رو در نظر داشت و انسانی رفتار کرد ، مجازات هم باید انسانی باشد ، یعنی چی سر بریدن ؟؟؟!!! icon_frown

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
در تمامي اديان و فحشا ترد شده و براش مجازات سنگين تعيين شده ، اين اولين باريه كه مي‌شنوم طالبان يه كار درست انجام دادن

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به هيچ وج كار پسنديده اي از اين تروريست ها سرنمي زند...از سر بريدن خبر نگاران ايراني گرفته تا به گروگان گرفتن مبلغان مذهبي كره اي... كار طالبان فقط براي بدنامي اسلام است... جهان متأسفانه اسلام طالباني و القاعده اي را مي شناساند و از ما چهره ي بدي مي سازد...اين گروه جيره خور آمريكاست و گرنه آمريكا براي وجه ي خود هم كه بود اين ها را نابود مي كرد... اصولا" اين گروه ولايت بر مردم ندارند و اصلا" مسلمان نيستند كه حدود بر پا مي كنند آن هم به اين شكل نا متعارف... براي اجراي حد نياز به چيزي بيشتر از احراز گناه است و به اين راحتي 2 نفر كه متهم به فساد بوده اند را نمي توان سر بريد... اين گروه از ما نيست و هميشه دشمن ايران بوده و هست... پناه بر خدا

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
درسته كه زن فاحشه يكي از بدترين مخلوقات خداونده اما با اين حال هم مجازات فحشا سر بريدن نيست.و اگر طالبان مي خواست بر اساس اسلام عمل كند بايد بر همان مجازات اسلامي اكتفا مي نمود. در مورد سنگسار آن زن و مرد هم شايد بعضي هامون ندونيم كه براي سنگسار 2 نفر اون هم در حالي كه گناهشون زناي محسنه باشه بايد 4شاهد بيارين كه صحنه رو ديده باشن(جل الخالق!كدوم خري جلو 4نفر زن مردمو به فيض مي رسونّه؟!!)در نتيجه سنگسار تقريبا يك حكم بازدارندس.و مجازان زنا هم در صورتي كه از نوع محسنه نباشه 80+ ـ 80 ضربه شلاق هستش. ميگم بد نيس منم برم حوزه ها؟!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
چرا شما اينقدر بي انصافيد مگه شما جاي اون دو تا زن بوديد كه بدونيد به چه دليل به فحشا روي آوردند بعدشم خدا خودش از دل همه خبر داره و هيچ گناهي رو بي پاسخ نميذاره

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
انگار دوباره طالبان هوس شكارچيان آدم امريكارا را كرده icon_frown تا 2 سال پيش آمريكا افرادي فوقالعاده حرفه اي و بي رحم را براي طالبان به كوه هاي افغانستان فرستاد كه تخصص و سلاح هاي پر قدرت اونا شديدا اعضاي طالبان مستقر در كوه ها را تحت فشار گذاشته بود من خودم كليپي در اين باره ديدم كه متلاشي شدن برخي از اعضاي طالبان را توسط تفنگ هاي شكارچيان آدم امريكا نشون ميداد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بسم الله الرحمن الرحیم این جوجه شکارچیان آدم بیاند ایران تا شلوارشون رو خیس کنند icon_frown در مورد این خبر هم بگویم که این زنان تنها متهم به این کار بودند و طالبان هم یک قواعدی داره که خیلی بامزست. مثلا اگر من بزنم یکی رو بکشم مجازاتم در حکومت طالبان اینه که مادر و یا پدر و یا همسر مقتول سر منو با دستای خودش ببره(زوری هم هست یعنی چاقو رو می دند دستت می گند برو سرشو ببر! حالا اگه نبری نوبت خودته icon_frown )

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اصلا چرا شما ها داريد از طالبان دفاع ميكنيد؟ مگه همين چند سال پيش نبود خود ايران از وجود چنين گروهي به وحشت افتاده بود؟ لطفا نگيد نه كه من اطلاعات كاملي در اين زمينه دارم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

اصلا چرا شما ها داريد از طالبان دفاع ميكنيد؟
مگه همين چند سال پيش نبود خود ايران از وجود چنين گروهي به وحشت افتاده بود؟
لطفا نگيد نه كه من اطلاعات كاملي در اين زمينه دارم

بسم الله الرحمن الرحیم

کسی از یک مشت وهابی ذفاع نکرد....د من که دارم میگم که icon_frown دارم یه ساعت شعر می گم برات؟منم گفتم چقدر مخشون عیب داره دیگه icon_frown

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
عصر ایران- مجله آمریکایی تایم به نقل از سفیر افغانستان در آمریکا ادعا کرد: ایران بیش از پیش به یک «قدرت خصمانه» تبدیل شده است!

به گزارش عصر ایران (asriran.com)سید "طیب جواد" که در جمع گروهی از تحلیل گران دولتی، محققان و روزنامه نگاران در واشنگتن سخن می گفت از ایران به عنوان یک قدرت خصمانه یاد کرد.

وی با اشاره به نقشه سرزمین مادری خود (افغانستان) به کشورهای پیرامون آن اشاره کرد و به شوخی گفت: "ما (افغان ها) این همسایگان را به اختیار خود انتخاب نکرده ایم."

در این هنگام از سفیر افغانستان در واشنگتن درباره نفوذ کنونی ایران در کشور متبوعش سئوال شد.

به نوشته تایم طیب جواد از بذله گویی دست کشید و گفت: "ایران به طور فزاینده ای به یک قدرت خصمانه تبدیل شده است."

وی سپس به نقش ایران در افغانستان اشاره و ادعا کرد: "ایران هم یک نقش سازنده و هم نقشی مخرب در افغانستان ایفا کرده است."

طیب جواد اضافه کرد: "ایران با ایفای هر دو نقش مزبور در تلاش است که کابل را در تنگنا قرار دهد و این رفتار دوستانه ای نیست!"

این اظهارات در حالی است که مقامات ارشد ایران و افغانستان همواره بر روابط دوستانه بین دو کشور تاکید کرده و حامد کرزای رییس جمهور افغانستان به کرات از نقش مثبت تهران در کشور متبوعش قدردانی کرده است.

از سوی دیگر با وجود ابراز این سخنان تایم به نقش سازنده ایران در افغانستان طی سال های گذشته اشاره کرده و می نویسد: "تهران نقش مثبتی در سقوط طالبان بر عهده داشته است. ایران همچنین بیش از هر همسایه دیگری به بازسازی افغانستان کمک کرده و از سال 2002 تاکنون میلیون ها دلار در استان های غربی افغانستان به منظور ساخت جاده، شبکه های برق، مدارس و کلینیک های بهداشتی هزینه کرده است."

این نشریه آمریکایی در عین حال ادعا می کند: "اقدامات ایران در طول شش ماه گذشته چرخش قابل توجهی یافته و نیروهای آمریکایی و ناتو محموله های سلاح ساخت ایران را در افغانستان کشف کرده اند."

در همین حال موسسه تحقیقاتی اینترپرایز وابسته به تندروهای آمریکایی نیز اخیرا در گزارشی، جزئیات آنچه نفوذ فزاینده ایران در خاورمیانه و آسیای مرکزی نامید را منتشر کرد و در بخشی از این گزارش بی اساس مدعی شد: "ایران مسلما در حال ارائه برخی حمایت های نظامی به طالبان در افغانستان است."

تایم اضافه می کند: "افغانستان اکنون در یک مخمصه گرفتار شده است. این کشور از سویی به کمک ایران برای توسعه زیرساخت های خود در استان های شرقی نیازمند است و منافع بلندمدتی در حفظ روابط دوستانه با تهران دارد اما از سوی دیگر کابل می داند که این مساله نباید به قیمت فاصله گرفتن آن از آمریکا و ناتو تمام شود."

حرومتون اون سرمایه گزاری که در کشورتون شده! روابط شما خصمانه نیست که مواد مخدر رو سرازیر می کنید توی کشور دیگه؟! احمق بی شعور! باید با ناپالم مزارعتون رو شخم بزنیم تا حالیتون بشه خصومت آمیز یعنی چی! icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ببیین کیا دارن برامون صحبت از خصمانه بودن می کنند . این افغاسنستان که پدر کشور ما رو در اورده و همینطور دارن کشور ما رو با ورود مواد مخدر و مهاجر به گند می کشونند خجالت نمی کشند اومدن دارن از این حرف ها می زنند . قدر ایران خصمانه هست که خصمانه هست . همینه که هست . اصلا به تو چه که خصمانه است . :mrgreen: icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خصمانه رفتار طالبانه که دیپلماتهای ایران رو تیر بارون کرد هر چی باشه طالبان هم از افغانیهاست. :mrgreen: یه دفعه یه افغانی به من گفت ما افغانیها هیچ کدوم معتاد نیستیم بر عکس شما icon_cheesygrin در ضمن طبق آمار نیروی انتظامی 30% از قتلها در ایران توسط افغانیها انجام میشود. بعلاوه مردم اون کلیپ تجاوز و قتل دختر ایرانی توسط افغانها رو فراموش نمیکنن icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.