nasirirani

برجام موشکی یا توافق موشکی ایران با غرب چگونه خواهد بود!

امتیاز دادن به این موضوع:

481 ارسال ها در این موضوع

10 hours قبل , Skyhawk گفت:

در فضای مجازی برای برخی ها سوال پیش اومده که غنی سازی ۱۹۰ هزار سو با لحاظ کردن برجام چطور قابل انجامه؟با اجرای برجام که ۴ الی ۵ هزار سانتریفیوژ بیشتر فعال نیست و اونها هم یکسریشون الکی میچرخند!

جواب اینه که این یک حرکت هوشمندانه هست و همونطور که با وجود برجام میشد ایران رو تحریم کرد، الانم میشه با لحاظ کردن برجام مقدمات رسیدن به ۱۹۰ هزار سو رو فراهم کرد.

که البته بیشتر در حد خارج کردن سانتریفیوژها از انبارها و چک کردنشون و آماده سازی برای نصب مجدد هست.

همچنین شاید راه اندازی صنایع ساخت سانتریفیوژهای جدید‌.

رفتن به سمت سانتریفیوژهای نسل یک اشتباه هست 

باید بریم سراغ نسل بالاتر، ما محدودیت فضا در سایت های نطنز و فردو داریم و در اینده با چالش تامین انرژی هم روبرو خواهیم شد 

پس باید بهترین آپشن رو استفاده کنیم 

-------------------------------------

یه مورد بگم شاید برای دوستان جالب باشه ولی نمونه نظریش هست 

در موردی با فردی اختلاف پیدا کردم، با صحبت و پادرمیانی هم قضیه حل نشد و فرد موردنظر پرو تر و بی ادب تر هم شد و ناسزا و تهدید هم میکرد

من هم تلاش کردم و جوابش رو ندادم و سعی کردم قضیه رو آروم حل کنم، ( تو دلم حرص می خوردم که هرچی دلش میخواد میگه و چرا من جوابش رو نمیدم)

در نهایت قضیه رو به دادگاه بردم

قبلش تحقیق کردم گفتن این فرد ادمی است که منتظر یک حرکت و یک حرف یا آسیب از شماست تا اون رو پیراهن عثمان کند 

تمام اقداماتم رو در سکوت و سریع انجام دادم و برگه کارشناسی رو گرفتم، ولی باز روبروش باز همون سکوت رو در پیش گرفتم  

وقتی روند کارشناسی و دادگاه جلو رفت آدم هایی که دورش بودن کم کم ازش فاصله گرفتن و گفتن خودش مسئول کارهاش هست و تقریبا مشکل من حل شد و ماند خسارت و تنبیه فرد مورد نظر

در این بین فقط اطلاعاتی رو که میخواستم از دادگاه و روند نتایج میگفتم و بیشتر روی بی عرضگی فرد تاکید می کردم و اون هم تلاش می کرد برای حرف های من دلیل بیاره و وقتی دادگاه میرفتیم با مدرک و چیز جدیدی روبرو میشد و همه زحمات قبلیش بی اثر میشد 

همچنین  با تکرار حرف های قبلیم که این فرد صلاحیت کار نداره و بدون اجازه کاری رو انجام داده عصبی میشد و صداش رو بالا می برد و با فکر اینکه من رو سرجام نشونده ادامه میداد

در نهایت پس از چند جلسه، مشکل اصلی من حل شده بود، فرد مورد نظر چندین برابر من وقت و هزینه گذاشته بود و هنوز تو مسیر محکومیت بود 

این اتفاق رو گفتم چون دیدم چقدر شبیه داستان ما و ترامپ هست 

فرد مورد نظر من هم ادعای پول و ارتباطش میشد و من این موارد رو نداشتم 

ولی تو دادگاهی که آشنا داشت برای خودش هزینه زایی می کرد و جالب این بود که تمام مدت فکر می کرد که منو سرجام نشونده ( چون از سکوت من ضعف تعبیر می کرد) ولی کارهای من بصورت مضمن انرژی و وقت اون رو داشت می گرفت و خسته اش می کرد 

مشابه گاوبازهای اسپانیایی که با گاو وحشی درگیر میشن

حالا میشد غیرتی میشدم و باهاش دعوا میکردم، واقعا چه میشد؟ 

جز اینکه مستقیم سرشاخ شدن باعث میشد انرژی و وقت من به شدت کاهش پیدا کنه و زودتر از او  در این مارتن کم بیارم ؟

0

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

لطفا وارد سیستم شوید برای ارسال نظر

شما قادر خواهید بود بعد از ورود به سیستم این نظر را ترک نمایید

ورود به سیستم