reza4087

تهاجم ارتجاع عرب ( به رهبری آل سعود ) به یمن / خبر ، گزارش ، تحلیل و ... (1)

Recommended Posts

من همین الان دارم میخونم ارتفاع شهدا تا 131 افزایش پیدا کرده. 131 نفر فقط در یک حمله هوایی!! یادتونه توسط مقادیر خیلی کمتر از این چه جنجالی در دنیا به پا میشد اوایل بحران سوریه؟ 

اومدم یکم درد و دل کنم، گفتم بیخیال. فقط یک چیز، یادتونه رسانه های دنیا سر شهروندانی که توسط ارتش سوریه اشتباهی کشته شدن چه کار میکردن؟ فقط ببینید این فرزندان شیطان چه کار دارن میکنن در یمن، اونم در سکوت و حمایت کامل "جامعه جهانی".

خطابم به اون کسانی هست که تا اسم عربستان میاد، رگ "وحدت اسلامیشون" بیرون میزنه. مگر یک "مسلمان نما" نمیتونه بدتر از شیطان باشه؟ مگه ابن ملجم و شمر نماز نمیخوندن؟ مگر امام حسین برای ضربه نخوردن به وحدت اسلامی در برابر لشگر یزید ساکت نشست؟ تا کی باید به خاطر ضربه نخوردن به "امت واحده" سکوت کنیم یا صرفا محکوم کنیم؟ مگه بالاتر از سیاهی هم رنگی هست؟ چرا جلوی این سگ هار سعودی کاری نمیکنیم؟ 160 ایرانی رو به کشتن دادن، من اولش گفتم این صرفا یک اتفاق بوده، ولی رفتار کثیف سعودی ها چه در حین اتفاق و چه بعدش که گستاخانه زائران ایرانی رو متهم کردن و حتی عذرخواهی هم نکردن بسیار غیر قابل تحمل هست.

فکر بکنید اگر هر کدوم از کشورهای غربی 160 شهروندشون در یک کشور دیگه کشته بشن و 300 نفر دیگه مفقود  اونوقت کشور میزبان حتی ویزا به مسئولین غربی نده که برن جنازه ها و حادثه رو بررسی کنن، چه کار میکنن؟ حالا عذرخواهی به جهنم،  عدم قبول مسئولیت هم هیچ، اینکه با وقاحت تمام اومدن گفتن 300 زائر ایرانی مسئول کشتار حج بودن، با این باید چه کنیم؟

همین الان این خبر رو خوندم:

وزیر بهداشت در انتظار صدور مجوز فرود هواپيما در فرودگاه جده / وزارت خارجه به کاردار عربستان: قول مساعدت می دهید، اما همکاری تان کافی نیست

من ضد انقلاب، من خارج از خط امام؛ ولی در شرایط فعلی، من حکومت سعودی، طرفداراش و جیره خورانش رو بسیار بسیار کثیف تر از اسراییل میدونم. به نظر شما، یهودیان مستقر در خیبر در نظر علی (ع) مذموم تر بودن یا خوارج آن زمان؟ یهودیانی که دشمنیشون با اسلام آشکار بود یا خوارجی که در لباس فتنه و ترور به اسم اسلام جنایت میکردن؟

عذرخواهی میکنم اگر لحن پستم کمی تند هست، ولی فقط در همین قالب میشد خوب بیان کرد، محافظه کاری اینجا معنایی نداره.

خیلی حرف های دیگه در مورد سوریه و یمن بود که داشتم ولی یک فرصت دیگه میگم.

برادر عزیز ؛ ما و شما حق داریم که ناراحت و عصبی باشیم اما آنجا که فرمودید :«من ضد انقلاب، من خارج از خط امام؛ ولی در شرایط فعلی، من حکومت سعودی، طرفداراش و جیره خورانش رو بسیار بسیار کثیف تر از اسراییل میدونم.» از این حرفتان این معنا برداشت می شود که دشمنی با آل سعود، مخالف با خط امام است در حالی که مواضع امام خمینی(ره) در مورد خباثت آل سعود کاملا آشکار است و امام فرمود:«اگر از صدام بگذريم، اگر مسأله قدس را فراموش کنيم، اگر از جنايت هاي امريکا بگذريم از ال سعود نخواهيم گذشت. ان‌شاالله اندوه دلمان را را در وقت مناسب با انتقام از امريکا و ال سعود برطرف خواهيم کرد .»

• Upvote 9
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

احتمالا خطوط انتقال آب و برق به صنعا رو قطع میکنن تا شهر فلج بشه

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
باز خوبه یمنی ها در حج امثال حضور نداشتن
وگرنه احمق های سعودی میگفتن حادثه منا کار یمن بود!
  • Upvote 7

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ﺩﻭﻟﺖ ﻋﺮﺑﺴﺘﺎﻥ ﺳﻌﻮﺩﻱ ﺑﻪ ﺧﺎﻃﺮ ﻛﺎﻫﺶ ﺷﺪﻳﺪ ﻗﻴﻤﺖ ﻧﻔﺖ و ﻫﻤﭽﻨﻴﻦ ﻫﺰﻳﻨﻪ ﻫﺎﻱ ﺟﻨﮓ ﻳﻤﻦ ﺩﭼﺎﺭ ﻛﺴﺮﻱ ﺑﻮﺩﺟﻪ ﺷﺪﻩ.

ﺭﻭﺯﻧﺎﻣﻪ ﻓﺎﻳﻨﻨﺸﻴﺎﻝ ﺗﺎﻳﻤﺰ ﮔﺰاﺭﺵ ﻛﺮﺩﻩ ﻛﻪ ﺩﻭﻟﺖ ﺳﻌﻮﺩﻱ ﺣﺪﻭﺩ ﻫﻔﺘﺎﺩ ﻣﻴﻠﻴﺎﺭﺩ ﺩﻻﺭ اﺯ ﺩﺭاﺭاﻳﻲ ﺧﺎﺭﺟﻲ ﺧﻮﺩﺵ ﺭﻭ اﺯ ﺣﺴﺎﺏ ﻫﺎﻱ ﺧﺎﺭﺝ ﻛﺸﻮﺭ ﺧﺎﺭﺝ ﻛﺮﺩﻩ ﺗﺎ ﻣﺮﻫﻤﻲ ﺑﺸﻪ ﺑﺮاﻱ اﻳﻦ ﻛﺴﺮﻱ ﺑﻮﺩﺟﻪ.

ﻣﺤﺾ اﻃﻼﻉ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ, ﻛﻞ ﺩاﺭاﻳﻲ ﺧﺎﺭﺟﻲ ﻋﺮﺑﺴﺘﺎﻥ ﺣﺪﻭﺩ 670 ﻣﻴﻠﻴﺎﺭﺩ ﺩﻻﺭ ﻫﺴﺖ. اﻳﻦ ﻳﻌﻨﻲ ﺩﺭ ﻋﺮﺽ ﺣﺪﻭﺩ ﻳﻚ ﺳﺎﻝ ﻋﺮﺑﺴﺘﺎﻥ 10 ﺩﺭﺻﺪ ﺫﺧﺎﻳﺮ اﺭﺯﻱ ﺧﻮﺩﺵ ﺭﻭ ﺧﺮﺝ ﻛﺮﺩﻩ.

اﮔﺮ ﻗﻴﻤﺖ ﺩﻻﺭ ﺑﻪ ﻫﻤﻴﻦ ﺷﻜﻞ ﻛﺎﻫﺶ ﭘﻴﺪا ﻛﻨﻪ و ﺟﻨﮓ ﻳﻤﻦ ﻫﻢ ﻃﻮﻻﻧﻲ ﺑﺸﻪ, ﻋﺮﺑﺴﺘﺎﻥ ﺑﻪ ﺷﺪﺕ ﺩﭼﺎﺭ ﻣﺸﻜﻞ ﺧﻮاﻫﺪ ﺷﺪ. اﻟﺒﺘﻪ اﻳﻦ ﺷﺮاﻳﻄ ﺑﺎﻳﺪ ﺣﺪﻭﺩ 6-7 ﺳﺎﻝ ﻃﻮﻝ ﺑﻜﺸﻪ. ﻣﻨﺒﻊ: ﻓﺎﻳﻨﻨﺸﻴﺎﻝ ﺗﺎﻳﻤﺰ و ﺗﺤﻠﻴﻞ ﺧﻮﺩﻡ.

ویرایش شده در توسط observer
  • Upvote 9

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

فکر کردید صد سال سیاه این همه شوت! زاده وارد یمن میشدند با لباس نظامی و پشت جبهه عکس یادگاری بگیرند برای مبارزه با حوثی ها؟

خیر! این ها در تصوراتشون اینه که دارند با ایران می جنگند! تمام عقده ها و کینه هاشون را با این تصور خام! تسکین می بخشند. با هر گلوله ای که از پشت جبهه شلیک می کنند یادگاری فکر می کنند به ایران حمله می کنند!! میزان تنفرش و عقده هاشون به قدری زیاده که در تخیلاتشون حتی در جایی که منتصب به دخالت ایران هست (البته جایی کم خطر که اوف نشن! یک موقع) حضور پیدا می کنند تا بالاخره انتقامشون را از ایران گرفته باشند. 

صحبت های پرخاشگرانه ی وزیر امور خارجه عربستان موید همین ماجراست! :)

نمیدونم خرچی با خودم کلنجار میرم،دلم اروم نمیگیره 500 ایرانی را کشتن(همین جریانات حج امسال)بدترین رفتارو کردن الانم مطمینم کلی حال کردن باینکارشون اما مطمینم تلافی نمیکنیم و شکایتامونم به جایی نمیرسه.....ایکاش میشد تو یمن یه خودی نشون بدیم و حالشونو بگیریم....

دوستان هفته پیش گمونم  توی خبرها خوندم که امارات دستور عقب نشینی داده پس اینا اونجا چکار میکنند؟

• Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

غمتون نباشه اوضاع اینجوری پیش بره مجبوره بین مردمش بازم پول پخش کنه که شلوغ نشه ....... برای حادثه منا مثل همیشه باج بده نمیبینین کسی جز ایران اعتراض نمیکنه.......... این جوری پولشون زودتر ته میکشه ...... تازه به دوستان غربی باج میده که در مورد یمن چیزی نگن

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

با توجه به این نقشه به نظر می رسه که ما به راحتی می تونیم به یمنی ها سلاح های ضد زره و منپد برسونیم. در بدترین شرایط میشه در شب و با استفاده از غواص و زیردریایی های السابحات و حتی کیلوها (احتمالا) این سلاح ها رو دست یمنی ها رسوند هرچند راه های راحت تری هم وجود دارند. خیلی راحت تر از سلاحی که دست فلسطینی ها می رسه این امکان وجود داره.

همچنین با توجه به این که بسیاری از تجهیزات پشتیبانی و زرهی نیروهای ائتلاف در مارب از راه گذرگاه الودیعه و از اتوبان مستقیم می رسه و بسیاری از این نقل و انتقالات با استفاده از تریلی های تانکبر و خودروهای سبک هست میشه با کار گذاشتن چند IED در بین مسیر در نقاط مختلف و در زمان های متفاوت هم تلفات و خسارات سنگینی از این نیروها گرفت و هم سرعت پشتیبانی اونهارو کند کرد.

• Upvote 10

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

با توجه به این نقشه به نظر می رسه که ما به راحتی می تونیم به یمنی ها سلاح های ضد زره و منپد برسونیم. در بدترین شرایط میشه در شب و با استفاده از غواص و زیردریایی های السابحات و حتی کیلوها (احتمالا) این سلاح ها رو دست یمنی ها رسوند هرچند راه های راحت تری هم وجود دارند. خیلی راحت تر از سلاحی که دست فلسطینی ها می رسه این امکان وجود داره.

خب با توقیف این قایق امروز که به گفته العربیه حامل 12 ایرانی بوده و سلاح اون هم در دریای عرب معلومه هم حواسشون هست ( احتمالا کمک های جامع اطلاعاتی از کشورهای مختلف به صورت دقیق باهاشون به اشتراک گذاشته میشه، کلی ناوگان خارجی حضور داره در منطقه) و هم مترصد چنین فرصت هایی برای پروپاگاندا هستند. نکته عجیب این هست چرا با چنین قایقی این همه ایرانی باید همراه باشند؟ نیاز مستشاری؟ ولی به اینصورت؟ آیا ایرانی بودند واقعا یا العربیه داره شلوغ میکنه تا حوادث هر روز مشکوک تر منا را لاپوشانی کنه.

• Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مطالب مشابه

• توسط aminor
      بسم الله الرحمن الرحیم

منفک شده از تاپیک تحولات یمن
      1399/11/09

تاپیکهای مرتبط با محوریت حمله به آرامکو
      UAV kent 2.0 concept: عملیات تن ماهی
      سپر صحرا : بررسی شبکه دفاع هوایی ارتش عربستان سعودی

منابع یمنی : شلیک موشک قاهر1 به شرکت نفت آرامکو در جیزان عربستان

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.