امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

خودمونيم عجب جنجالي بپا شد ها در ضمن S300 را فرا موش کردم icon_frown در امتیاز دهی این مقله های را هم در نظر بگیرد icon_frown :)

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان عزیز بر فرض محال دوستان احمق امریکایی تخیلیمان ماهواره های درون زمین بین هم ساخته باشند پوشش ضد ماهواره ای که با اشعه یو وی کار می کنه به اونها حتی اجازه تصویر برداری از روی زمین هم نمی ده چه برسه زیر زمین! icon_frown icon_frown

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
چه عجب از این ورا جناب لیچ؟ icon_frown دیگه کم کم فراموش کرده بودیم که رفیقی به این نام داریم!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
زیر سایه ات هستیم سعید جان و برای نابودی جهان دعا می کنیم!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
عجب! حالا چرا نابودی جهان؟! icon_frown

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اون آرماگدونی که خوابش رو میبینن.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اولین پستم در این سایت میدم و امیدوارم بتونم بر بار علمی خودم بیافزایم
دوستان آشنایی از فروم centralclubs و غیره.... باعث میشن من بیام و در جمع صمیمی ایرانی و دوست داشتنی و یکرنگ خودم رو احساس کنم
دوستان عزیز ما ا وجود پدافند سام3 رو اگه با پدافند هوایی کوتاه نظیر همین Torm1 ترکیب کنیم یکی از نفوذ ناپذیر ترین پدافند ها رو ساختیم
پاشنه ی آشیل سام3 عدم رهگیری یا انهدام هواگردهایی هست که در ازتفاع نزدیک به پدافند نزدیک میشوند و از این لحاظ ضعیف عمل میکند و با تلفیق با دیگر پدافند های برد کوتاه میشه از اون ب علیه تهاجم کننده استفاده ی شایانی برد
دوستان من محل یکی از این پدافند ها رو نمی گم اما به گونه بسیار نامناسبی در کنار دریا چیده شدن و به راحتی میشه با موشک های ضد رادار یا حتی قایق اونا رو هدف قرار داد!
این موشک تا موقعی به هدف برخورد نکنه یا سوختش تمام نشه منفجر نمیشه و فقط قدرت مانورش یکم کم هست و بازم در کشوری مثل ما خیلی به درد میخوره
عکسی که ضمیمه کردین عکس جالبی بود اما اسم اون موشک های ضد سطح رو یادم رفته
تصویر
موفق باشید

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام، خوش اومدید. خوب سام3 پدافند خوبی بود تا جایی که روسها ارتقاش دادن و الان پچورا2 جزو بهترین پدافندهای میانبرد محسوب میشود اما مشکل اینه که ما سام3 نداریم!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
Shabroخوش آمدي
اون عكسي كه گذاشتيد مربوط به نمونه ي چيني سام 2 يعني HQ-2 است و من فکر می کنم در کل منظورتون سام 2 بوده.
به هر حال سام 2 الان موشکی زیاد کارآمد به حساب نمی آد و نمی تونه در مقابل هواپیماهای امروزی کاری از پیش ببره.
به هر حال بهترین ترکیب پدافند برد بلند برای ایران خرید حداقل 10 مجموعه S-300PMU-2 به همراه استقرار 30 مجموعه تورام1 برای محافظت از اس300
هاست.
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
از دوستان خواهش می کنم از این به بعد بجای واژه منهوس! «پاشنه آشیل» از واژه وطنی «چشم اسفندیار» استفاده نمایند! کپی رایتشم ماله خودمه ها! icon_cool :| :|

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
شرمنده منظورم سام 2 هست که همونم نداریم و از نوع مهندسی معکوس چینی اون در حال استفاده هستیم بهترین زمان خوردن موشک سام2 به هدف موقع واماندگی هواپیما در اجرای مانورهای پیاپی هست و شما میتونید در مورد اون به ویدئو های نظامی مراجعه کنید video.google.com موفق باشید

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سام2 هم موشک خوبی است و هم ناکارامد! دلیلش هم نیاز به تخصص زیاد پرسنل هست که بدانند در شرایط مختلف از تواناییهای سیستم چگونه استفاده کنند. دوستمون به مورد خوبی اشاره کرد یعنی اصابت سام2 در زمان واماندگی هواپیما بعد از یک یا چند مانور سنگین که ایران با توجه به اصل روشی برای شلیک موشکهای صیاد2 ابداع کرده است که با 3 شلیک میتوان با دقت بیش از 90% انهدام هدف را تضمین کرد. البته نکته مهم در موفقیت پدافند سام2 عدم غافلگیر شدن این پدافند هست چون در صورت غافلگیری نمیتوان از روش 3 شلیک با فواصل مناسب به نحوه احسن استفاده کرد!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
براي همينه كه ميگم كه با سيستم تور ام1 تلفيق بشن چون سام2 در مقابل موشك هاي ضد رادار هم آسيب پذيره و پدافند تور ميتونه اون رو حمايت كنه در حوالي پايگاه بوشهر هم از اين پدافند نصب شده يكي از مشكلات ديگه ي سام 2 و كلا نمونه هاي مشابه نظير هاوك جدا بودن رادار از موشك هاست در صورتي كه رادار هدف قرار بگيره موشك ها تبديل به آهن ژاره ي بي مصرف ميشن چون بدون رادار؟ اما مزاياي ديگشون اينه كه اگه رادار هدف قرار بگيره موشك ها سالم ميمونن! هواپيماي اف 4 اي دستگاهي براي گمراه كردن اين سامانه داره بحث هاي زيادي در موردش رو نديدم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

از دوستان خواهش می کنم از این به بعد بجای واژه منهوس! «پاشنه آشیل» از واژه وطنی «چشم اسفندیار» استفاده نمایند! کپی رایتشم ماله خودمه ها!

ایول که فارسی رو پاس می داری :|

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.