امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

تازه ماهواره که زیر زمین رو نمی بینه!! icon_cool :lol: من هم می گم بابا یک گروه تحقیقی بفرستیم این ور و اون ور!مثل فلانکر که اون همه عکس از روز رونمایی از تسلیحات گرفت!ولی اقا تو این دنیاکسی بی پول کاری نمی کنه!تا الان هم به زور این سایت رو سعید نگه داشته!نمونش هم که دوستان دیدند. اقا بی خیال پول باسه دل خودمون و بچه ها بریم یک کار مفید به جز کپی برداری کنیم!!!من اگه مواد جور بود تمامی مواد منفجره رو با میزان 1 کیلو امتخان می کردم و فیلمش رو تو سایت می زاشتم.اگه هم اونقدر پول و تجربه داشتم با بچه های سایت موشک می ساختیم(سوخت موشک=سلولز هگزا نیترات)و ایرودینامیک هم با بچه های هوا فضا.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با عرض معذرت از دوستان این اقا کار عجیبی نکرده ! حقیقتش پدافندهای موجود خصوصا در تهران و حومه به قدری تابلو هستن که حتی بدون ماهواره می شه اونا رو دید و اگر کسی حوصله داشته باشه می تونه با یک روز چرخ زدن در تهران اونها و مدلهاشون رو کاملا لیست کنه !!! icon_cool من چند وقت پیش تاپیکی در مورد پدافندهای تهران گذاشتم که سعید جان لطف کردند و سریعا سه سوته قفلش کردند ! اما شما با گشتی در تهران و اطراف می تونید توپهای 23 میلیمتری که حتی چتر استتار هم ندارند ! رو ببینید موشکهای راپیر رو شناسایی کنید توپهای اسکای گارد رو به راحتی بشمارید ! پس این یارو همچین شاهکارم نکرده ! مثلا تا حالا به توپهای جدید 23 میلیمتری که در اطراف اتوبان تهران-کرج کار گذلشته شده دقت کردید ؟ یا به سیستم های راپیر در نزدیکی پارک ارم و در حوالی میرداماد ! من اینها رو در مسیر خودم دیدم و به هیچ وجه دنبالشون نگشتم به قول معروف اینقدر تابلو بودن که خودشون دیده می شدند چیزی که اینقدر واضحه که هر کسی میبینه رو دیگه دیدنش توسط ماهواره که شاهکار نیست !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دقیقتا فلانکر جان! و بنده مطمئمن نیستم قصد مسئولین از این کار چی هست! ولی مطمئن هستم که پدافند های دیگری هم موجود هستند! البته از نوع پیشرفته تر!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان عزیز مثه این که منظور منو نگرفتید. منظورم این نبود که این آقا شاهکار کرده یا نه. منظورم این بود که ما چه شاهکاری انجام دادیم؟ این بابا با ابزارهایی که در دستش بوده یه کار تحلیلی انجام داده. ما هم همین ابزار رو داریم ولی تا حالا یکی از دوستان رفته درباره اسرائیل مثلا همین کارو بکنه. خوشبختانه بعضی از دوستان هرکاری از دستشون بر بیاد انجام می دهند که سطح سواد ما بره بالا. مثه مطلبی که همین دوستمون فلانکر درباره نمایشگاه پلیس تهیه کرده. یا مطالبی که داش علی درباره تانک بر و کامیون تهیه می کنه یا مطالبی که آرش درباره زرهی تهیه می کنه . ولی بقیه بیشتر چسبیدیم به خبر و تجزیه و تحلیلهای عجیب و غریب. من نظرم این بود که به جای این همه خبرکار کردم هر کسی به اندازه توانش کار تحلیلی و فنی انجام بده. فکر نکنم عقیده اشتباهی داشته باشم. راستی سامان جان من دیروز با دخترم یه موشک درست کردیم که با سوخت قرص جوشان (ویتامین سی) کار می کرد. خیلی حال داد. جای شما خالی بود.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
http://www.military.ir/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=2186&postdays=0&postorder=asc&start=135 این 10 صفحست که من پدرم سرش دراومده و کلی پای کامپیوتر و اینترنت نشستم!!ولی من که نمی دونستم امتیاز بر حساب تاپیک جدیده!!این تاپیک 10 صفحه درباره مردان مبارز ایران زمین هست اقا رضا شما خواستید برید بخونین چون من که واقعا با این تاپیک حال می کردم چون هم از شرح زندگی بزرگمردان اشنا می شویم و هم با استراتژیک ان ها.یک سری دیگه هم مربوط به دانشمندان هست که اون ها هم با جون و دل برای ایران شب و صبح کار می کردن پس به من گیر ندین که این بابا نجنگیده!!شما هم هر کار مفیدی باسه ی مملکتت انجام بدی و با مشکلات بجنگی میتونی تو این تاپیک باشی! اقا رضا با با سرکه و جوش شیرین هم می شه درست کرد! icon_cool ممنون!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
هیچ کس تو این تاپیک به من کمک نکرد!!!اخه چرا یعنی هیچ کس علاقه به دونستن تاریخ نداره؟ hypnotized crying icon_cool waitung

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سامان جان واقعا دستت درد نکنه. این مطالبی که جمع کردی خوندنش کلی طول می کشه. کاشکی همون موقع هر کدوم رو توی یه تاپیک جداگانه قرارمی دادی تا هرکس دنبال هرچیزی که دلش می خواد بره. به هرحال خیلی خوبه. تازه ما که نگفتیم که شما جنگ ندیده هستید. ماشالله یه پا برای خودت واریو تشریف داری. اون سرکه و جوش شیرین هم چشم . یه بار امتحانش می کنم ولی فکر کنم واسه درست کردن گاز دی اکسید کربن بیشتر به کار بره. درسته؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
هزاران بارگفتم وقتي مطلبي رومينويسي منبع اون روبگو اشتباه ازمابوده كه اين مقاله هاروتهيه ميكنيم تاديگرون ازاونا استفاده كنند ولي ايراد نداره حلالت كردم ضمنا لااقل اون تصويرهارو كپي نمي كردي وبا آپلود ميزاشتي اينجا. icon_cool

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
چراگيردادين به اين صيادبي چاره باباشهاب ثاقب خودش يكي ازبهترين بازدارنده وپدافندالبته درياپايه است با اميد اين كه مااس300كه هيچ اس30000000هم بسازيم چون مي دونم مي تونيم ميگم به شهاب يه ذره توجه كنيد ببينيد ازكجاشروع كرديم والان كجاهستيم يه روزوقتي شاهين1و2توط ايرانيان دريك رزمايش امتحان شد مجري كم بود گريه كنه ولي حالا يواش يواش شاهين هارو مي خوان بازنشسته كنندچون اونقدرموشك هاي بهتروعالي تراومده كه نگو :lol: پس ما ميتوانيم.............. icon_cool

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

هزاران بارگفتم وقتي مطلبي رومينويسي منبع اون روبگو
اشتباه ازمابوده كه اين مقاله هاروتهيه ميكنيم تاديگرون ازاونا استفاده كنند ولي ايراد نداره حلالت كردم
ضمنا لااقل اون تصويرهارو كپي نمي كردي وبا آپلود ميزاشتي اينجا. icon_cool

دوست من،
این مطلب را جناب رضا6662 دو سال قبل از سایت گلوبال سیکوریتی ترجمه کرده بود.
منبع اصلی هم وبلاگ میلیتاری میباشد.
http://military.blogfa.com/cat-48.aspx
جمعه سیزدهم مرداد 1385

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

فروند میراژ اف1
4 فروند سوخوی 20
40 فروند سوخوی22
24 فروند سوخوی24
7 فروند سوخوی25
9 فروند میگ23
4 فروند میگ29

تو رو خدا نگاه کن . جنگنده های مزخرف هر چی بوده اومده ایران :lol:

40 فروند سوخو 22 اومده اون وقت 4 تا میگ-29 icon_cool

تورو خدا این شناس رو می بینی . نمی شد 40 تا میگ-29 بیاد به جاش 4 تا سوخو 22 .

اون جنگنده هایی که باید بیشتر می یومدند کمتر اون وقت اون جنگنده هایی که اصلا نباید می یومدن بیشتر البته 24 فروند میراژ و سوخو 24 بدک نیست ولی نگاه کنید جنگنده های خوب کم اومدند مثل میگ-29 ، سوخو 25 .

البته اگر دقت کنید ایران دارای یکی از متنوع ترین نیرو ها هوایی جهان است . هم غربی و هم شرقی .

اف-14
اف-4
اف-5
صاعقه
آذرخش
سوخو 25
میگ-29
اف-7
سوخو 24

البته اگر دقت کنید سوخو 24 از لحاظ ظاهری خیلی به میگ-31 شبیهه .

تنوع در جنگنده های روسی صفره .

هنوز که هنوزه جنگنده های

سوخو 30
سوخو 35
سوخو 27
سوخو 33

رو با هم اشتباه می گیریم و بعضی وقت ها میگ-31 رو با سوخو 24 .

کسی راهی برای تشخیص این ها نداره البته برای من :evil:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
باعرض سلام خدمت مدیر سایت ودرخواست عنایت بیشتربه متن بنده من نگفتم که این مطلب رو من نوشتم گفتم مطالبی که {ما}نوشتیم یعنی ازسایر مطالب موجود که بنده نوشتم مثلا یه جایی یه مطلبی نوشته میشه بدون ذکر منبع وکلیه ی تلاش هابدون کپی کردن ذکر منبع که توسط نویسنده ی اصلی بودضایع میشه بنده هم ازاین بلایا بی نصیب نبوده ام واسه همین می خواستم هرجاکه این کارهارو دیدم شدیدا انتقاد کنم ولی چون خودم ازاین که کس دیگری ازمن انتقاد کنه ناراحت میشم باگفتاری خنده آوراین مطلب رونوشتم. ودرکل اگرموجبات ناراحتی شمارو به ارمغان آورد: پپپپپپپپپپپپپپپپپپپووووووووووووززززززززززززشششششششششش متن بالا یعنی پوزش icon_cool

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
برادر راهي نداره.بايد اون جنگنده ها رو با هم اشتباه بگيري تا بفهمي كه از اين به بعد ديگه طرف روسا واسه خريد جنگنده نري. icon_cool :lol: اين جنگنده هاي روسي مثل گوشي هاي موبايل سوني اريكسون ميمونن كه از كا گوشكوب تا كا 550 همشون شبيه همن :evil: .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آقاجون مادربحث آفندي واقعاضعيف هستيم icon_cool اين ا=يه واقعيت محضه :lol: هواپيماهاي موجودواقعاتعطيلن :evil: چرامسولان به خودشون نميان!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :x اف5!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!اف4!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!پيرشدن رفت :cry: بابادم غيرت وشجاعت خلباناوپرسنل فني گرم كه اين همه تحمل دارن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

آقاجون مادربحث آفندي واقعاضعيف هستيم icon_cool اين ا=يه واقعيت محضه :lol: هواپيماهاي موجودواقعاتعطيلن :evil: چرامسولان به خودشون نميان!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :x اف5!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!اف4!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!پيرشدن رفت :cry: بابادم غيرت وشجاعت خلباناوپرسنل فني گرم كه اين همه تحمل دارن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

شما پیشنهادی دارید؟
اول شرایط سخت تحریم را در نظر گرفته و بعد اگر پیشنهاد سازنده ای دارید آنرا به وزارت دفاع ارایه دهید.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.