امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

با تشکر

من آخرش هم متوجه نشدم این ۱۰۰ متر زیرآبی رفتن بعدش اومدن بالای آب به چه دردی می‌خوره؟

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

با تشکر
من آخرش هم متوجه نشدم این ۱۰۰ متر زیرآبی رفتن بعدش اومدن بالای آب به چه دردی می‌خوره؟

عبور از خطوط دفاعی حاصل از ناوشکن ها و سپس رسوندن خودش به ناو هواپیما بر. در واقع خودش درگیر هدف اصلی میکنه
  • Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

با تشکر

برای هیچ. به نظر من صرفا موشک برای تست از کشتی شلیک شده و در عمل باید از زیردریایی شلیک شود.

عبور از خطوط دفاعی حاصل از ناوشکن ها و سپس رسوندن خودش به ناو هواپیما بر. در واقع خودش درگیر هدف اصلی میکنه

اگر این طوره که شما میگین نیازی نیست از آب بیرون بیاد.

• Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

به نام خدا 

با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان . یکی از راکت هایی که چند مدت ذهن بنده رو  مشغول کرده و البته تا جایی  که من دنبالش گشتم در سایت هم در حقش کوتاهی شده . موشک برکان مورد استفاده رزمندگان غیور حرب الله لبنان و نمونه  های دیگر ان در اختیار گروه های مقاومت عراقیست . اولین بار نام این موشک از نبرد یبرود بر سر زبان ها افتاد که حزب الله در  مدت زمان بسیار کوتاه  (48 ساعت) توانست این شهر استراتژیک رو آزاد کنه . بعد تروریست های تکفیری  یکی از دلایل شکست خود را همین راکت  با طراحی بسیار  ساده اعلام کردند .

nxvm957gw68hapa9z526.jpg

.

.

.

هرچند راکت “برکان” دارای اشکالاتی از قبیل امنیت پایین در زمان پرتاب بوده است. اما هم چنان یکه تاز  واحد های توپخانه ی راکتی گروه های مقاومت علیه تروریست های تکفیریست . میشه انتظار داشت ساخت این موشک در ایران نیز دنبال شده باشد به دلیل سادگی ساخت و طرح و امکان تولید  بسیار انبوه در کشور هایی با تکنولوژی نه چندان قوی ...

در صورت امکان  دوستان اطلاعات اضافه کنند  . فکر کنم  در مورد این موشک هم اطلاعات و تاپیکی  داخل سایت وجود نداشته باشه  . دوستان مدیر در صورت امکان  می تونند تاپیک بزنند 

سلام علیکم  دوست عزیز 

قبلا به دفعات و در تاپیک های جداگانه در این مورد بحث شده بزرگوار 

• Upvote 5
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

با عرض شرمندگی ولی این قضیه ی موشکه این همه طول و تفسیرنداره

صرفا نشون داده شد که به تکنولوژی ساخت موشک های لانچ شونده از زیر آب رسیدیم.

حتی موشکی هم که از یک زیردریایی در عمق پریسکوپ شلیک میشه، در واقع توی خود زیردریایی در بستری از هوای فشرده قرار داره و با فشار هوا پوش میشه بیرون.

اون جا از لانچر پر از هوا میره توی آب، این جا به دلیل سرعت کم بعد از لانچ میفته ی توی آب و دوباره میاد بیرون.

الان از روی شواهد میشه ادعا کرد که مخصوصا با توجه به لانچ افقی این موشک، بدون هیچ گونه تغییر (یا با کمترین تغییرات) در سیستم لانچ، میتونیم از زیردریایی های خودمون در عمق پریسکوپ موشک شلیک کنیم ...

به موضوع خیلی خوبی اشاره کردید

حالا من موضوع رو یکم بازترش می کنم !

ما زیردریایی فاتح رو بزودی عملیاتی خواهیم کرد ...

سوال اول ... چندتا از این ( موشک ) ها می تونه حمل و شلیک کنه ؟

آیا توانایی تاپ اتک رو این موشک دارد ؟

• Upvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

جواب سوال اول : نمي دانم

جواب سوال دوم : پشت صفحه 

icon_cheesygrin

• Upvote 4
  • Downvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

این الان باز کردن بود سهیل جان ؟ raised_eyebrow

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

موشکی که نشون میدن که با موتور روشن به هدف می خوره، این یعنی اینکه توانایی همه جور مانوری( از جمله کوآسی بالستیک و شیرجه با زاویه بالای 85 درجه که فالانکس را ناکارآمد میکنه) رو داره.

• Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اين موشك با توجه به شيوه پرتاب احتمال ٩٩ ٪ براي پرتاب از جايگاه اژدر زيردريايي استفاده ميشه اون مقدار كم هم كه توي آب طي ميكنه بخاطر زمان خروج از جايگاه اژدر
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

آخرش مشخص شده که چه هواپیمای جنگنده ای قراره از روسیه بخریم ؟ یا اینکه همش حدس و گمان دوستانه ؟

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

خرید از روسها به نظر من اصلا به صلاح نیست، حالا که میگن قراره به ما هواپیما بدن، خب بهتره ما هم رافال رو مطرح کنیم.

• Upvote 3
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

لطفا وارد سیستم شوید برای ارسال نظر

شما قادر خواهید بود بعد از ورود به سیستم این نظر را ترک نمایید

ورود به سیستم