SAEID

گزارش مشکلات سایت

Recommended Posts

سلام به همه.من نمیتونم عکسای قسمت گالری را ببینم ازم یوزر و پسورد میخواد منم وارد میکنم اما میگه اشتباه!!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='dvd2010' timestamp='1407650488' post='400667']
سلام به همه.من نمیتونم عکسای قسمت گالری را ببینم ازم یوزر و پسورد میخواد منم وارد میکنم اما میگه اشتباه!!!
[/quote]]
:D
برای مشاهده ی گالری سایت باید اکانت گالری داشته باشید! اما برای مشاهده بخش گالری نیازی به داشتن اکانت نیست
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ارسال شده در · مخفی شده توسط worior، 19 مرداد 1393 - دلیلی ارایه نشده است
مخفی شده توسط worior، 19 مرداد 1393 - دلیلی ارایه نشده است
[size=5]سلام اگه ممکنه تاپیکی را به عنوان جنگ اقتصادی پایه گذاری بنمایید...با توجه به شرایط فعلی کشور احساس می کنم که جاش خالیه باتشکر[/size]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
تعداد مثبت های روزانه را میشه اعلام بفرمایید؟ برای انواع کاربران، به تفکیک؟

این روزها که روند تولید مطلب در سایت و سرعتش به لطف تلاش دوستان، بیشتر شده، من واقعاً کمبود تعداد مثبت ها رو حس میکنم. درخواست دارم مدیریت تعداد مثبت ها رو بیشتر کنه که این روند بتونه ادامه داشته باشه و تشکر مناسبی از عزیزانِ فعال کرده باشیم.
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ارسال شده در · مخفی شده توسط Skyhawk، 27 مرداد 1393 - دلیلی ارایه نشده است
مخفی شده توسط Skyhawk، 27 مرداد 1393 - دلیلی ارایه نشده است
انتقادم اینه که تو این سایت حداقل از باند بازی و پارتی بازی دست بردارید.

اخه چرا باید استاتوسم بسته بشه؟ به هر حال من دیگه حالم داره از حرکات یه عده از مدیرا و کاربرا به هم میخوره. همه نوع کنایه ای تو استاتوسا نوشتید من هیچی نگفتم مدیران بی بخارتر هم سکوت کردن. ولی تمام استاتوسهایی که من گذاشتم اکثرا مطالبی بودن که به دردتون میخورد

به هر حال اینجا هم باند بازیه مثل بقیه جاها. همین شماهایید که اگه یه مسئولیتی بهتون برسه بهش گند میزنید مثل همین سایت

من میدونم که بعد از گذاشتن این پست اخراج میشم ولی برای دیگران و بقیه که در اینده میان سایت رو طوری نسازید که برای من ساختید. با اون میرانی میرانی گفتنتون که هیچ مدیری باهاش برخورد نکرد فقط مدیرا مثل کبک سرشون رو تو برف کردن و گذاشتن هرچی میخوان بهم بگن فقط به خاطر اینکه این مدیرا و ادمینا با چند تا کاربر سخیف دلقک یه حلقه تشکیل دادن. اینم از بستن چندباره ی استاتوس من
اون از کنایه های پیشوا و یزدان تو استاتوس که شنیعترینشون بود که هیچکدوم از مدیرا زحمت یه تذکر رو به خودشون نکشیدن وگرنه باید اخطار یک ماهه میگرفتن

با این اوضاع میخوایید کشوری مثل کانادا هم داشته باشید. معلوم نبود اگه یکی از شماها مدیر یه جای فیزیکی میشد چیکار میکرد. به هر حال یکی مثل شماها بوده که مدیر شده.

و من الله توفیق
  • Downvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
فکر میکنم حدوداً دوهفته ای می شود که وقتی میخواهیم قسمتی از متن رو ویرایش کنیم و Backspace رو می زنیم ، به جای این که از همانجایی که نشانگر هست، شروع به پاک شدن بکنه، می پره از اول سطر شروع میکنه به پاک کردن(و در واقع آخرین کاراکترهای سطر فوقانی رو پاک میکنه). این باگ ویرایشگر رو میشه درست کنید؟ اصلاً علت چیه و قابل درست کردن هست؟
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ممنون میشم مشکل تایپیک ها رو هم پیگیری کنید
لیست تایپیک ها فقط 3 صفحه هست و تایپیک های قدیدی تر رو نشون نمیده
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

با سلام

توي مطالب مورد علاقه من چند تاپيك را اضافه كرده بودم الان كه كنترل مي كنم ميبينم هيچي نيست !

البته يكي از تاپيكها اين بود :http://www.military.ir/forums/topic/6179-%D9%85%D9%88%D8%B4%DA%A9-%DA%A9%D8%B1%D9%88%D8%B2-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D8%AA%DA%98%DB%8C%DA%A9-%D8%A8%D8%B3%D8%A7%D8%B2%DB%8C%D8%AF%D8%B3%D8%A7%D8%AE%D8%AA-%D8%A8%D9%88%D8%B3%D8%AA%D8%B1/

و دومي اوني بود كه ميثم ( senaps )حذفش كرد ! همون تاپيك غزه اي هاي داعشي

نبود تاپيك غزه قابل توجيه هست ولي نبود اون يكي :-(

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

لطفا یکی از مدیران این تایپک رو باز کنه

من میخواستم در این تایپک یک پست جدید ارسال کنم که شامل توضیحات و ارتقاهای قابل انجام بر روی بالگردهای سری طوفان بود که متاسفانه دیدم بسته هست الان مطالب و عکسهایی هم که آپلود کرده بودم همنجور موندند لطفا یکی از مدیران تایپک مذکور رو باز کنه تا امکان ارسال پست جدید فراهم بشه

http://www.military.ir/forums/topic/23729-%D8%A8%D8%A7-%D8%AD%D8%B6%D9%88%D8%B1-%D9%88%D8%B2%D9%8A%D8%B1-%D8%AF%D9%81%D8%A7%D8%B9-%D8%A8%D8%A7%D9%84%DA%AF%D8%B1%D8%AF-%D9%BE%D9%8A%D8%B4%D8%B1%D9%81%D8%AA%D9%87-%D8%B1%D8%B2%D9%85%D9%8A-%D8%B7%D9%88%D9%81%D8%A7%D9%86-2-%D8%B3%D8%A7%D8%AE/page-11

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

لطفا یکی از مدیران این تایپک رو باز کنه

من میخواستم در این تایپک یک پست جدید ارسال کنم که شامل توضیحات و ارتقاهای قابل انجام بر روی بالگردهای سری طوفان بود که متاسفانه دیدم بسته هست الان مطالب و عکسهایی هم که آپلود کرده بودم همنجور موندند لطفا یکی از مدیران تایپک مذکور رو باز کنه تا امکان ارسال پست جدید فراهم بشه

http://www.military.ir/forums/topic/23729-%D8%A8%D8%A7-%D8%AD%D8%B6%D9%88%D8%B1-%D9%88%D8%B2%D9%8A%D8%B1-%D8%AF%D9%81%D8%A7%D8%B9-%D8%A8%D8%A7%D9%84%DA%AF%D8%B1%D8%AF-%D9%BE%D9%8A%D8%B4%D8%B1%D9%81%D8%AA%D9%87-%D8%B1%D8%B2%D9%85%D9%8A-%D8%B7%D9%88%D9%81%D8%A7%D9%86-2-%D8%B3%D8%A7%D8%AE/page-11

بازش نکنید  icon_cheesygrin  یه تایپک دیگه برای این کار پیدا کردم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ارسال شده در · مخفی شده توسط Electro_officer، 24 شهریور 1393 - ??? ?????? ?? ?????
مخفی شده توسط Electro_officer، 24 شهریور 1393 - ??? ?????? ?? ?????

مهلت اخطار من تموم شده ها ...

ولی بازم نمیتونم استاتوس بدم .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
ارسال شده در · مخفی شده توسط Electro_officer، 24 شهریور 1393 - ??? ?????? ?? ?????

مهلت اخطار من تموم شده ها ...

ولی بازم نمیتونم استاتوس بدم 

دو روز گذشت ...

.

.

.

• Upvote 1
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست

آقای عزیز با مدیران مطرح کن، این دیگه چه وضعشه؟ به یکیشون پیام بده، اگه جواب ندادن لابد نمیخوان که استاتوس شما باز بشه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.