TANK

تاپیک جامع اخبار سقوط هواگردهای بال ثابت و بالگردها

Recommended Posts

امیدوارم از این اتفاقها بیشتر بیفته تا جمعیت روسها منقرض بشه

[color=red]

واقعا باعث تاسف است!
کاربر اخراج شد.
sina12152000[/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]
طبق اخبار رسیده ، هواپیمای مسافربری ساخت [b]فرانسه[/b] بوده که تا حالا 14 تا ازش سقوط کرده

[/quote]

بله هواپیمای سقوط کرده از نوع ATR-72 هست که یک هواپیمای مسافربری توربوپراپ دو موتوره محصول مشترک شرکت ایتالیایی-فرانسوی ATR هست . آخرین سقوط این هواپیما به سال 2010 ، پرواز 883 کوبا برمیگرده . متاسفانه مشخصه ی بارز این هواپیما ، تلفات بسیار بالا در سوانح مختلف هست که احتمالا ناشی از لحاظ ضعیف موارد ایمنی در طراحی هواپیماست .

شاهدان عینی میگویند موتورهای هواپیما درست قبل از سقوط در آتش میسوخته اند ، موردی که انگشت کارشناسان را بیش از پیش به "نقص فنی" به عنوان علت اصلی این حادثه میچرخاند .
[img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/800px-Aer_Arann_ATR-72_EI-REE_Bristol.jpg[/img]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آرزوی مرگ و کافر دانستن و خائن کردن این و آن مثل اینکه مسری شده ، ما تو این زمین از این انحرافات فکری به اندازه کافی داشتیم ، یه کم به تاریخ نگاه بندازیم و درس عبرت بگیریم.به حکومتهای چون حکومتهای نازی ها و کمونیستها و یه کم دورتر فرعونها و رومی ها و توی همین کشور خودمون و ... کجا رسیدند فقط نام بدی از اونها تو تاریخ مونده . کاش یه کم با احترام و انسانی با دیگر انسانها برخورد کنیم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
جالبه. دليل سقوط چي بوده؟ هواپيماي بدي به نظر نمياد. رو فروشش قطعا تاثير ميذاره

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
رسانه های رسمی عربستان سعودی از سقوط یک فروند جنگنده اف ۱۵ نیروی هوایی این کشور خبر دادند.
به گزارش جهان به نقل از مهر، خبرگزاری رسمی عربستان گزارش داد : یک فروند جنگنده اف ۱۵ سعودی سقوط کرد، اما خلبان آن نجات پیدا کرد.

این رسانه به نقل از یک منبع در وزارت دفاع عربستان اعلام کرد یک فروند جنگنده اف ۱۵ در جریان برگزاری ماموریت آموزشی در شمال غربی عربستان سقوط کرد.

این منبع، زمان سقوط این جنگنده را شامگاه شنبه اعلام کرد و از نجات خلبان این جنگنده اف ۱۵ خبر داد.

این منبع گفت : در حالی که یکی از جنگنده های نیروی هوایی عربستان در ماموریت آموزشی در منطقه شمال غربی در شامگاه شنبه(نهم اردیبهشت) بود، سقوط کرد و متلاشی شد، اما خلبان این جنگنده اف ۱۵ توانست با چتر خود را نجات دهد.

http://www.jahannews.com/vdcgqz9xxak9xx4.rpra.html

خوب فکر کنم دیگه وضعیت عربستان با این سقوطها و خطاهای خلبانان داره نور علی نور میشه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بابا اینا بلد نیستن درست سوار ماشین بشن چه برسه به f15 زیاد تو فکر نباشید بقیه هم سقوط می کنن علت سقوط هم وزن زیاد خلبان ها icon_smile :rose: :rose:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام

شما نگران عربستان نباش ، اگه نصف پرنده هاشون هم بپرن ، نیروی هوایی ما چیزی خاصی برای گفتن نداره ....

فعلا تمام امیدمان به باور 373 ای هست که فقط خبرش هست و خودش نیست ....

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
امیدت به خدا باشه برادر باور 373 هم که داشته باشی نمی شه که همه شونو انداخت icon_smile

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام

امیدمان به خداست .... ولی همون خدا هم گفته اول برو خودت رو برای جنگ آماده کن ( سلاح مناسب به دست بیار و خودت رو از لحاظ روحی آماده کن ) و بعد بیا به خدا امید ببند ...

در کل این خبر جنگنده ی صاعقه اعصابم رو خورد کرده .... فکر کنم بیشتر بیست بار هست که خبرش رو می شنوم و هیچی توش نیست ....

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]سلام

شما نگران عربستان نباش ، اگه نصف پرنده هاشون هم بپرن ، نیروی هوایی ما چیزی خاصی برای گفتن نداره ....

فعلا تمام امیدمان به باور 373 ای هست که فقط خبرش هست و خودش نیست ....[/quote]

[align=justify]یا اخی انت جندی الایرانی یا انت جندی السعودی
پس چطون شده نیروی ایمانتون کجا رفته مگه همون خدایی که گفته به بنده هاش سلاح مناسب به دست بیار و خودت رو از لحاظ روحی آماده کن نگفته اگر به من ایمان داشته باشید و کارها رو به من بسپارید من تمام مشکلات رو حل می کنم ما اگر هیچی هم نداشته باشم نیروی ایمان قوی داریم بعدش خلبانی که نتونه با هواپیما کار کنه چه می فهمه اف هواپیماش چند باشه من از یکی از کسایی که توی نیروی هوایی بود شنیدم که عربستان درخواست داده که این هواپیما ها رو پس بفرستن[/align]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]من از یکی از کسایی که توی نیروی هوایی بود شنیدم که عربستان درخواست داده که این هواپیما ها رو پس بفرستن
[/quote]
واقعا ،اون شخص دلیلشم گفت؟

دوستان در مورد نیروی هوایی عربستان هیچ نگرانی نداشته باشید چون به محض اینکه یه هواپما شونو بزنیم بقیه خلباناشون دیگه حاضر نمی شن به میدون جنگ بیان.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
حالا اگر توی کشور ما بود !! تحریم !! ناوگان فرسوده !! نیروی هوایی عقب مونده و کمبود قطعات و !>>>!

اینجاست که میفهمیم اف 14 چطوری داره پرواز میکنه ! جنگنده ای که فقط ایران داره و بس .....

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام

برادر شما فکر کنم دوهزاریت نمی افته ... اگه خلباناش نتونند کار کنند بازم ول معطل نمی شند ... مگه نبود جنگ تحمیلی که فرانسه جنگنده رو با خلبانش به صورت قسطی اونم به شرط اولین قسط بعد از پایان عملیات می داد به صدام ...

این براداران که نیازی به فرانسه هم ندارند ... یه ندا می دهند ، براداران پاکستانی می روند و شش ماه ، یکسال تمرین می کنند و میان می روننش. ...

بحث بنده سر اینه که از ترس جنگ با آمریکا و نیروی هواییش بودجه ای رو خرج نیروی هوایی نمی کنیم ... شاید فردا آمریکا بزاره و بره ، اونوقت ما با چهارتا اف 5 و اف 14 باید نگران این باشیم که ای دل غافل ، فردا اعراب حمله می کنند ، پس فردا حمله می کنند ، نکنه جواب ادعاشون رو بدیم و این ها حمله ی هوایی کنند ....

بعدش هم مگه می شه به بهانه ی کمبود بودجه امنیت ملی رو به خطر انداخت !!

اگه یادم باشه تو جنگ 8 ساله وجود نیروی هوایی امنیت ملی ما رو تا حد زیادی تامین می کرد وگرنه شما چطور می خواستی با پدافند خالی جلوی حملات جنگنده های عراقی به ناوگان کشتیرانی ایران رو بگیری ....

بحث سر اینه که من حسابی سر این خبر نسل جدید صاعقه ( با حساب بنده می شه نسل 11 -12 صاعقه ) هست ...

.................

ویرایش »

کلا اعصابم رو این خبر « نسل جدید صاعقه » بر هم ریخته ... پستم رو هم نمی تونم کامل کنم ... کلا به اسم صاعقه آلرژی پیدا کردم ....

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]من از یکی از کسایی که توی نیروی هوایی بود شنیدم که عربستان درخواست داده که این هواپیما ها رو پس بفرستن
[/quote]
واقعا ،اون شخص دلیلشم گفت؟

دوستان در مورد نیروی هوایی عربستان هیچ نگرانی نداشته باشید چون به محض اینکه یه هواپما شونو بزنیم بقیه خلباناشون دیگه حاضر نمی شن به میدون جنگ بیان.[/quote]

آره چون اینطور که می گفت این نسل از هواپیما تمام سیستمش کامپیوتری هستش و این خلبانان نمی تونن با این نوع سیستم درست کار کنن

بعدش دوست عزیز 100
وقتی نیروی اون کشور حاضر نمی شه برای کشور خودش جونش رو فدا کنه از نیروی خارجی چه انتظاری داری شاید بگی نه خوب میره جنگنده با هواپیما کرایه می کنه ولی اینو باید بدونی ایران هر کشوری نیست که خلبان های بیگانه بخوان برای پول بیان و علیه ایران برای یه کشور دیگه جنگ کنن بعدش هنوز ما توی جهان یه ریزه برش داریم نترسین

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.