hosseingmn

نقاط ضعف و قوت دشمن

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

روز اول جنگ امریکا این کار ها رو می کنه:
چند موشک کروز به نیرو های برق و لوله های نفت و پادگان های اصلی می زنه و با هوا پیما به بوشهر می ریزه و کل خلیج فارس رو می گیره و با استفاده از ماهواره تمامی حرکات ما رو کنترل می کنه و به محز این که با mig-31 su-29که بهترین هواپیما های ما هست حمله کردیم باf-18میاد سراقمون
حالا باید چی کار کنیم؟؟

منم دقیقا همین رو می گم :
از همین الآن می شه گفت که ما در حملات هوایی شکست خورده هستیم.
ولی به نظر من آمریکا به لوله های نفت و کلا هر چیزی که به نفت ربط داشته باشه حمله نمیکنه .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
این قدر ساده نباشید. جوری حرف می زنید که انگار در مورد بازی جنرالز صحبت می کنید. برتری در خلیج فارس برای امریکا به این سادگی ها نیست و همین طور هم برتری مطلق هوایی خواب و خیال است. مگر امریکا در یوگوسلاوی با تمام این امکانات توانست در برابر میگ های اوراق یوگوسلاوی برتری مطلق بدست بیاورد؟ در مورد آرزوهای امریکا برای نفت ایران با شما موافقم ولی یقین داشته باشید که امریکا این آرزو را به گور خواهد برد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بعضی دوستان اینقدر ساده هستند که بقول آقا حسین گویی دارند جنرالز بازی می کنند برای ادامه بحث به تاپیک باید "خیلی مرد باشند تا حمله کنند" مراجعه کنید من توضیحات لازم رو دادم!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آمریکا برای تمام تجهیزات نظامی ما وسیله داره یعنی برای انهدام اون ها ... برای مثال آمریکا هواپیمایی در دست داره که تقریبا شبیه به آوکس هست که قادر هست تمام موشک ها از جمله شهاب سه رو در هوا رد یابی و انهدام کنه چه سرعتش 20 ماخ باشه چه 100 ماخ .. آمریکا نقاط قدرت داره ولی نقاط ضعفی هم داره که این ها بر می گرده به همون که ما در جنگ با هاش نبودیم و هیچ تجربه ای نداریم ولی می شه از جنگ هایی که آمریکا در عراق کرده یک الگو برداری کرد . icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
کرکس جان از شما انتظار نداشتم! این چه حرفیه که می زنی! icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مگه من چی نوشتم .... من فقط نوشتم که آمریکا قدرتش از ما بیشتره و دشمن گردن کلفتی هم هست همونطور که سردار رحیم صفوی گفت : دشمن فرا منطقی ای هست و ما نمی تونیم بهش خسارت زیادی بزنیم ..... باید یک راه حل اساسی برای این موضوع پیدا کرد ... به نظر من بوش تا نه ماه دیگه هست .. همین نه ماه کافیه تا یک جنگ راه بندازند .... قدرت نظامی ایران رو نباید دست کم گرفت . icon_cheesygrin :mrgreen: :evil: :| :x

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
karkas
دوست من اگه شما اطلاع دقیق از ساخت و یا حتی طرح چنین هواپیمای جهنمی دارید لطفا ما رو هم در جریان بگذارید!!!!!
اگر هم منظور شما A50 باشه که باید به شما بگم این آواکس متعلق به روسیه است و توانایی حمل و شلیک موشک R172 را دارد که آن هم برای انهدام جت های جنگنده مناسب است نه موشک بالستیک آن هم با با سرعت 20 ماخ در فاز نهایی!!!!!
همیشه در طراحی و تولید پدافندهای هوایی روسیه از امریکا یک گام جلوتر بوده و هست اما با تمام این اوصاف روسیه هم توانایی انهادم موشک بالستیک با سرعت بیش از 15 تا 16 ماخ را ندارد.

بله دوست عزیز ما هم می دونیم که امریکا دشمن گردن کلفتیه ولی دلیل نمیشه که از اون افسانه شکست ناپذیر بسازیم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
حسین جان فکر می کنم اونی که ایشون می گه اف-18 باشه، در هر حال اون هم توانایی رهگیری شهاب-3 رو نداره.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

يكي ديگه از پيشنهادات جالب اين بود كه ناوهاي هواپيمابر آمريكا رو بزنيم. دوستان ! عزيزان! اوني كه داريد در مورد صحبت ميكنيد آمريكاس نه انگليس. يعني از نظر تاكتيكي روش ارسال ناوهاي هواپيمابر آمريكايي با اروپايي ها فرق داره. اروپايي ها ناوهاي هواپيمابر كوچيكي دارن كه مي تونن به تنهايي عمليات كنن. ولي ناوهاي هواپيمابر آمريكايي در غالب يك ناوگان متشكل از تعداد زيادي ناو جنگي كه هر كدوم وظيفه خاص خودشونو دارن وارد كارزار ميشن. رزمناوُ ناوشكن ناوچه كشتي نفر بر و كشتي مين روب همه وظيفشون معلوم و مشخصه. حالا فكر مي كنيد كه اين ناو چند ميليارد دلاري رو بدون پدافند مي رفستن كه شما هم مثه ژاپني ها كاميكازه كنيد روشون. زهي خيال باطل. بعدشم يه نيگاه به تركيب هواپيماهاي موجود روي ناوهاي امريكايي بندازيد. همه جور هواپيما روشون هست. جنگنده رهگير پشتيباني نزديك اواكس ضد زير دريايي و... يعني به همين راحتي هم نيس كه شما بريد بزنيدش بعدش. فكر ميكنيد ميان ناوهاشون توي چابهار پارک می کنن؟ نه بابا اینقدر دور وامی سن که دست شما بهشون نرسه. یه نیگاه به تاریخ جنگ فالکند بندازید لطفا. ببینید ناوهای هواپیمابر انگلیس کجا واستادن. بعدش یه نیگاه به لیست کشتی ها بندازید تا ببینید برای گرفتن 4 تا جزیره کوچولو انگلیسی ها چند تا ناو جنگی را وارد عمل کردن. به هرحال داریم نقاط ضعف و قدرت خودمون و دشمن رو بررسی می کنیم.

سلام به جمع ما خوش اومدی داداش!همونطور که رفتیم یه عکس رو ناوشون چسبوندیم این دفعه میریم با یهکم ملات بیشتر مثلا یه شاخه گل همراه یه جعبه تی.ان.تی یا سی-4 مبچسبونیم نظرت چیه؟نمی دونم چرا هر وقت از نیروی دریایی انگلیس و آمریکا می شه یاد فیلم احمق و احمق تر میفتم(انجا یه حرفایی مثل کاییتان،چاه و...)می زدند که کمی آبدار بود! icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
karkas اگر منظور شما لیزری هست که روی دماغه چند تا از بوینگ های 747 نصب شده این هواپیما ها فقط یک تعداد محدودی ازشون وجود داره که همه در خاک آمریکا هستند و این سیستم ها برای زمانی مناسب هستند که احتمال حمله با موشک بالستیک نزدیک به 100% باشه و هواپیما ها در هوا حضور داشته باشند.
این هم عکسی از این سیستم در حال تست:
airborne anti-ballistic laserَ

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

karkas اگر منظور شما لیزری هست که روی دماغه چند تا از بوینگ های 747 نصب شده این هواپیما ها فقط یک تعداد محدودی ازشون وجود داره که همه در خاک آمریکا هستند و این سیستم ها برای زمانی مناسب هستند که احتمال حمله با موشک بالستیک نزدیک به 100% باشه و هواپیما ها در هوا حضور داشته باشند.
این هم عکسی از این سیستم در حال تست:
airborne anti-ballistic laserَ

این سیستم برای رهگیری موشکهای کوچک مانند موشکهای دوش پرتاب ، کروز ، بالستیک کوتاه برد ، هوا به هوا و از این قبیل کاربرد دارد و توانایی درگیری با موشکهای بزرگ بالستیک را ندارد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آره داداش همه ی شما راست می گید ... بشینید به همین خیالات باشید .... :evil: :| شما هنوز اطلاعات دقیقی از ارتش ایران و تعداد جنگنده ها و موشک ها ندارید ... هنوز موندید آیا ایران جنگنده ی میگ 31 داره یا نه .... هنوز معلوم نیست اون اس-300 رسید به ایران یا نه ..... اون وقت اومدی در مورد نیروی هوایی آمریکا هم بحث را می ندازی .... این چیزی که من گفتم رو از تلویزیون دیدم یک کانال هست که تمام نو آوری های آمریکا رو روز به روز پخش ی کنه ..... و من در یکی از برنامه ها این هواپیما رو دیدم و حتی اسم انهدام موشک بالستیک رو شنیدم . ایران و روسیه تونستند یک ضد موشکی برای موشک های آمریکا پیدا کنند اون وقت آمریکا نتونست یک ضد موشکی برای این شهاب پیدا کنه ..... icon_cheesygrin :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اولا این اطلاعات طبقه بندی شده هستن. اگر آمریکا به این تکنولوژی برسه تا وقتی تست اون تموم نشه اعلام نمی کنه و اول از همه اسراییل رو به اون مجهز می کنه(تا حالا پیشرفته ترین سیستم ضد موشک اسراییل آرو-2 بوده که فکر کنم قبول داری توانایی رهگیری شهاب-3 رو نداره icon_cheesygrin :mrgreen: )

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من نمی فهمم شهاب سه چی داره که اینقدر پزشو می دین ؟؟ یکی بیاد به من بگه یا یه سایت معرفی کنید ما بریم ببینیم این شهاب چجوری که هیچی حریفش نیست یعنی آمریکا با اون همه تکنولوژی نمی تونه این شهاب ریقوو رو بزنه ؟؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
panzer-grouppen گل گفتی ... حرفی که زدی رو من از اون موقع که اومدم تو این سایت دارم می گم . آمریکا نمی تونه این موشک شهاب 3 رو بزنه .....؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اگر نزنه معلوم می شه که پیشرفت ایران از آمریکا بیشتر بوده ... ( جدی می گم ) وقتی ایران می تونه موشکی درست کنه که آمریکا و اسرائیل نتونن اون رو رهگیری کنند خوب ایران سیستم موشکی بالستیکش که قویتره . ( این ها رو به شوخی نگفتم >>>> جدی جدی بودم )))) شهاب 3 به نظرمن تنها امید ما توی جنگ با آمریکا هست . چون ما می تونیم پایگاه ها ، اسرائیل ، ناو های هواپیما بر و خیلی چیز های دیگه رو هرف قرار بدیم . در مورد اون هواپیما هم بگم که ..... شما در کل برید اول تو ارتش خودتون مطالب مهرمانه رو پیدا کنید بعد بیاید اینجا حرف بزنید .... خوب آخه برادر من خدا می دونه این تجهیزاتی که امروز ایران داره رو می کنه رو چند اسل پیش ساخته بعد شما می گید آمریکا ....... آمریکایی که انقدر مسائل مهرمانه داره ...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.