hosseingmn

نقاط ضعف و قوت دشمن

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

بله میتوان از موشکهای دوش پرتاب استفاده کرد منتهی باید گروههای دوش پرتاب مجهز به سیستمهای شناسایی باشند تا وقتی صدای هواپیما شنیدن نرن موشک بزنن که دشمن دور شده باشد! 8O باید ما همواره 5 فروند آواکس A-50 در آسمان به همراه 15 فروند MiG-31B عملیاتی داشته باشیم تا فورا اخبار جنگ رو به اکیپهای متحرک اطلاع بدن. :wink:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سعید جان بابا اینقدر دیگه پدافند ایران بی صاحاب نیست که شما می گین! :D ولی من توی سایت GlobalSecurity.Org خوندم که ایران ماهواره جاسوسی داره اخه!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ولي اين روسيه اينقدر نامرده كه ممكن نيست بهترين هواپيماي حال حاضرش رو به ما بده ولي ممكنه از اين سوخوهاي قوراضش به ما بندازه تازه به چه قيمتي خدا مي دونه :D به نظر من اگه بشه هواپيماهاي اروپايي رو خريد خيلي بهتره :D معضرت مي خوام ميشه در اين پست اينقدر رويا پردازي نكنيد چون فكر نكنم ما هيچ كدوم از اينها رو در حال حاضر نداريم بهتره با نيروي فعليمان هر كاري كه مي توانيم بكنيمنه با روياهامان. با عرض پوزش

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اخ شرمنده اگه غلط املايي داره تند تند نوشتم نفهميدم چي شد :D با عرض پوزش از دوستان

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوست من بررسی و نظر دادن با خیال پردازی فرق اساسی دارد. :wink: راستش یکی از دلایل من برای راه اندازی این سایت همین بررسی و محاسبه و نظر دادن توسط همه مردم هست که متاسفانه در کشور ما جا نیافتاده است اما در کشورهای اورپائی و آمریکای شمالی هزاران انجمن گفتگو و محل بحث و تبادل نظر تخصصی وجود دارد که در تصمیم گیریهای مسئولان آن کشورها هم تاثیر دارد. :D

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اين درست است كه ارتش آمريكا بزرگ و قوي است ولي اين مطلب را بايد در نظر داشت كه ارتش هاي بزرگ ممكن است ضعف هاي بزرگي هم داشته باشند. آمريكا به افكار عمومي كشورش بشدت وابسته است. با تحريك افكار عمومي در آمريكا مي توان كارهاي بزرگي انجام داد. يكي از اين كارها وارد كردن تلفات سنگين (با هر روش ممكن) به دشمن است زيرا با اين كار علاوه بر خسارت نظامي هم روحيه مجموعه ارتش پاپين مي آيد و هم بشدت افكار عمومي تحريك خواهد شد. البته يك مساله اي كه ممكن است پيش بيايد اين است كه واكنش مردم آمريكا برعكس!! انتظار ما باشد (يعني بر عليه ما) ولي بعد مسافت و عدم انگيزه و هدف مشخص از جنگ در كنار فرسايشي كردن اين جنگ احتمالي جواب خواهد داد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من چند تا سوال داشتم.دوستاني كه مطلع هستند راهنمايي كنند. :D 1:ايران چند لانچر شهاب 3 دارد؟ 2:چرا پروژه ايران-140 به مرحله ي توليد نرسيد؟ 3:ايران داراي چه تعداد سيستمS-300PMU است؟ با تشكر راستي اين تاپيك خيلي شلوغ شده. دوستان در تاپيك نقات ضعف وقوت ايران هم اظهار نظر كنند.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ولی من توی سایت GlobalSecurity.Org خوندم که ایران ماهواره جاسوسی داره اخه!

خیر.ایران ماهواره ی جاسوسی نداره.
ما حتی نتونستیم ماهواره از داخل کشور پرتاب کنیم چه برسه به ماهواره های جاسوسی و سری و... :D

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

دوست من بررسی و نظر دادن با خیال پردازی فرق اساسی دارد. :wink:

راستش یکی از دلایل من برای راه اندازی این سایت همین بررسی و محاسبه و نظر دادن توسط همه مردم هست که متاسفانه در کشور ما جا نیافتاده است اما در کشورهای اورپائی و آمریکای شمالی هزاران انجمن گفتگو و محل بحث و تبادل نظر تخصصی وجود دارد که در تصمیم گیریهای مسئولان آن کشورها هم تاثیر دارد. :D

به نظر من بهتر است كه تا همين جاي بحث يك جمع بندي هر چند مختصر توسط دوستان و مخصوصا آقا سعيد انجام بشه تا نكات باقيمانده راحت تر شناسايي شود.
در ضمن تا همين جا خسته نباشيد :wink:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام داش سعيد يه چند وقتي سرم شلوغ بود براي اين كه يخ اين تاپيك باز بشه پيشنهاد امين بدك نيست 8)

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
پيشنهاد خوبي است. ان شاء الله تا فردا جمع بندي مطالب را تهيه ميكنم و پس از نظر دوستان در صفحه اول سايت قرار ميدهيم. :wink:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
شاید باور نکنید ولی بنده که در متناطق جنوبی کشور هستم یه لانچر پرتاب ماهواره رو دیدم پس اون بوق بوده اونجا؟! در جاده سوسنگرد!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
شاید پرتابگر موشک بوده اما مسلما پرتابگر موشک ماهواره نیست. :wink:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خوب آره.شايد موشك شهاب بوده؟حالا شما از كجا ميدونيد پرتابگر ماهواره بوده يا نه؟ :roll: تازه حتي اگه پرتابگر ماهواره بوده اونجا چي كارميكرده؟(تو خيابون؟!!!) يه سري به تاپيك آيا ايران ميتواند ماهواره به فضا بفرستد؟بزنيد.البته ايران هم تلاشهايي رو برای تبدیل موشک شهاب3‌B به یک پرتابگر ماهواره كرده(اين خبر رو خودم تو تلويزيون از وزير دفاع شنيدم) ولي حتي به گفته ي خودشون فكر نكنم حالا حالا ها تمام بشه :D

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
توی خیابون نبوده توی دشت بوده و اطرافشم به وضوح با سیستم های پدافندی پشتیبانی می شده و از ظاهر اون هم معلوم بود که پرتابگر ماهواره بوده

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.