saeidheidari

ابررایانه ایران در لیست 500 ابر رایانه برتردنیا

Recommended Posts

با تشکر از opera ی عزیز بابت توضیحاتشون
[quote]
مورد بعدی من فکر می کنم سیستم عامل این ابر رایانه رو تا اونجایی که توی تصاویر من دیدم بر اساس لینوکس ساختن که اینم خودش از ساخت ابر رایانه مهمتره چون ابر رایانه عملا فقط سمبل کردن سخت افزاری هست ولی مهم اون نرم افزاری هست که این قول رو بتونه به کار بگیره و اگر اونم کار داخل باشه(که به احتمال زیاد هست چون تجربشو داریم )باید یک تبریک بزرگتر با فرح و شادی تقدیم کنم به همه ملت ایران ان شا الله از این بهتر هم می سازیم.
[/quote]
ولی فکر نمیکنم ساخت سیستم عامل برای این ابر رایانه کار مشکلی باشه . تا اونجایی که میدونم تو خود لینوکس هم توابعی واسه انجام کار ها به صورت موازی وجود داره.

ولی بازم دستشون درد نکنه.به امید روزیکه یه ابر رایانه بسازیم که تو دنیا تک باشه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
نه برادر من تقسیم کار و مباحث مربوط به کنترل بافرها و رم ها و کلاسه کردن پردازنده ها هماهنگی بین اونها و... خیلی سختتر از سیستم های تک پردازنده ای هست البته خود لینوکس تا حدود چند ده تا رو به صورت عادی پشتیبانی میکنه ولی خوب برای سیستمی با 4600 پردازنده موضوع خیلی متفاوته.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام

اول تبريك مي گم ! icon_eek

====================
دوم
يك نگاهي به اين تصوير بندازيد !
[url]http://www.pic.iran-forum.ir/images/s7pgef426w1r4lhxv88.jpg[/url]

روي دسكتاپ اصلي كه بدون شك يك دسكتاپ ويندوز هست و احتمالا كلاينت باشه ،از بالا سمت چپ ستون اول، آيكون نهمي ،به نظر آيكون نرم افزار VMware vSphere Client هست .

فكر كنم VMWARE خيلي از مشكلات را حل كرده باشه !
====================

سوم اينكه نديده مي گم ، جون مي ده براي شبيه سازي موشك آن هم بدون پرتاب !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آقا ایکس جان یک صفحه دیگه هست که توش صفحه سیاهی هست که با لینوکس لاگین شدن احتمالا لینوکس رو به طور مجازی روی ویندوز نصب کردن.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام

درباره اين نرم افزارهاي vmware كمي تحقيق كنيد . ( اون worksation اش را نمي گم ، اصلا سايتش را پيدا كنيد )

متوجه منظورم خواهيد شد . قابليتهاي فوق العاده اي داره ( مثلا 10 تا سرور HPفيزيكي با تمام امكانات مثل cpu يا ram و ... را تبديل به يك سرور مجازي با cpu مجموع كل cpu ها و ... بكنه و در اختيار يك سيستم عامل بگذاره )

البته اينها همه حدسه كه در ابر رايانه ايراني چنين چيزي بكار گرفته باشن ! icon_eek

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
قبول دارم چی میگین ولی اگر این طور باشه باز به این نقطه می رسیم که ما باز مشکل نرم افزارمون هنوز پا برجا هست و این نرم افزار هم معلوم نیست کدهاش چی هست چون ما کدهاش رو نداریم ولی اگر از لینوکس استفاده کرده باشن باز می گم دست مریزاد و خوشحالی داره.

ممنونم به هر حال.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.