ColonelShak

تانکها و خودروهای زرهی ارتش ترکیه ( تصویر )

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

دوستان چند تصویر خوب یافتم ! در این تصاویر که به صورت شماتیک از خودروهای نیروی زمینی ارتش ترکیه کشیده شده دسته بندی و کلاس بندی هر کدوم از این خودروها و تانکها رو با نام و تعداد اونها میشه دید . تصاویر هر کدام حدود 150 تا 200 کیلوبایت حجم دارند و برای لود کامل صفحه باید مقداری صبر کرد .

تانکها :

[img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/tkkamtr2.jpg[/img]

نفربر های زرهی :

[img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/tskzptwm.jpg[/img]

خودروهای زرهی :

[img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/icguvenlikharekatcopy.jpg[/img]

فقط برای میلیتاری

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اسرائیل یه زمانی با ارتش ترکیه خیلی رابطه داشت ، بعد از اینکه اردوغان شیمون و شست پهنش کرد تو آفتاب ما باهاشون خوب رابطه زدیم
فکر می کنم خوب موقعیتی با شه برای پیشرفت

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ممنون تایپیک جالبی بود..تانک های لئوپاردش واقعا محشره

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[color=darkblue]کلنل جون دستت درد نکنه ، عالی بود .

ترکیه در زمینه تجهیزات زمینی پیشرفت های بسیار خوبی داشته است . با توجه به همکاری زیاد ترکیه با رژیم صهیونیستی

ترکیه امروزه در زمینه بهسازی و مدرنیزاسیون دارای پیشرفت قابل توجهی بوده است .

من که خیلی از اون خودروهای سری کبرا خوشم اومد ، خودروهای کبرا ، همون خودروهای VBL - PANHARD فرانسوی می باشد

که تحت لیسانس در ترکیه در حال تولید است . به نظر من که یکی از بهترین خودروهای تاکتیکی است ، حتی بهتر از هاموی[/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ممنون داش علی جان - درسته - در زمینه تجهیزات نظامی به مراتب از نیروهای نظامی ما مدرن هستند !!!!!! نمونه خودروی کبری فکر کنم دارای سیستم شاسی و چرخ ها شبیه هاموی است و از روی اون گرفته شده . این خودرو بسیار مناسب است ! واقعا حیف که هنوز در مناطق مرزی و مناطق پرخطر و کمین گاهها هنوز نیروهای مرزبانی ما درون تویوتا وانت به منطقه خطر می روند ! فقط یک رگبار برای به شهادت رسوندن نیروهای مرزبانی کشور ما کافیست !

نیروهای ارتش و نیرو مخصوص های ترکیه هم که در مناطق جنوبی این کشور و در گیر با نیروهای پی کا کا می باشند از تجهیزات مدرن و دوربین های دید در شب روی تمامیه سلاح های خود بر خوردار می باشند !

دلیل اینکه چرا هنوز بعد از این همه سال یک خودروی گشتی شناسایی زره پوش نطیر همین کبری تولید نشده رو نمی دونم . . . . تولید این مدل خودرو ها بسیار ساده است ! نمونه ی عقرب ترکیه از شاسی خودروی لندرور استفاده می کنه ! یک تغییر بسیار ساده اون رو به خودروی گشتی ضد گلوله تبدیل کرده است .

نیروهای نظامی ترکیه تغییرات بسیار خوبی هم رو ی نفربر های ام-113 داده اند و انها را از یک نفربر بی خود و ضعیف در جنگهای مدرن به یک سلاح ضد زره و ضد نفر و ضد هوایی مفید و قدرتمند تبدیل کرده اند .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دستت درد نكنه كلنل جان.خيلي جالبه اينجوري همه كنار هم هستن...
اون تانك التاي هنوز وارد ارتش تركيه نشده فكر كنم..قراره از سال 2015 وارد نيروي زميني بشه..ظاهرا قراره 1000 تا ازش توليد كنن(4 تا 250 تاييي)نميدونم درست گفتم يا هنوزم يا الان توي ارتش تركيه هست...ظاهرا رقيب تانك K2 Black Panther كره جنوبي هست ولي سلاحهاش قويتره.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
كلنل ممنون.ميبينم كه گير دادي به تركيه.
راستي چرا ما با تركيه همكاري گسترده نظامي نداريم؟؟؟؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]كلنل ممنون.ميبينم كه گير دادي به تركيه.
راستي چرا ما با تركيه همكاري گسترده نظامي نداريم؟؟؟؟[/quote]

می خوام یک مبحث جدید اغاز کنم راجع به نیرو های ارتش ترکیه در منطقه و همچنین در شمال عراق - لوازم - تجهزات - خودروها و . . . تجهیزات نظامی مدرن و به روزی دارند . در رابطه با همکاری نمی دونم شاید ترکیه هم شامل تحریم ها علیه ما شده یا از عواقب همکاری می ترسه ! به هر حال نیروهای نظامی ترکیه همکاری بسیار نزدیک با اسرائیلی ها دارن .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.