velayat2011

برای حفظ جان خود به فيس‌بوك مراجعه كنيد

Recommended Posts

دولت آمريكا اعلام كرده است كه بر اساس طرحي جديد، هشدار حملات تروريستي در زمان مقتضي به صورت آنلاين در سايت هاي اجتماعي فيس‌بوك و تویيتر به نمايش درخواهد آمد.

به گزارش گرداب به نقل از فارس، دولت آمريكا براي هدايت هر چه بيشتر مردم اين كشور به سوي شبكه هاي اجتماعي اعلام كرده است كه بر اساس طرحي محرمانه در صورتي كه اعلام خطرهاي تروريستي به مردم منجر به افشا عمليات هاي جاسوسي يا تجسسي آمريكا شود، سازمان امنيت ملي آمريكا مي تواند از اعلام برخي از اين هشدارها و خطرهاي تروريستي به مردم صرف نظر و خودداري كند.

سيستم اعلام خطر تروريستي داراي مراحل و سطوح خاصي از مخاطبان است؛ بدين صورت كه در صورت احتمال وقوع حملات تروريستي ابتدا به اعضاي كنگره آمريكا، سپس مقامات سازمان هاي ضدتروريستي در ايالات، شهرها و بعد از آن به فرمانداران و شهرداران و در نهايت به مردم اعلام خواهد شد.

طبق طرح جديد، وضعيت هاي هشدار در زمان مقتضي به صورت آنلاين در سايت هاي اجتماعي فيس‌بوك و تویيتر به نمايش درخواهد آمد و قرار است اين سيستم از 27 آوريل سال جاري ميلادي راه اندازي شود.

منبع[url=http://www.gerdab.ir/fa/news/5151/%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%AD%D9%81%D8%B8-%D8%AC%D8%A7%D9%86-%D8%AE%D9%88%D8%AF-%D8%A8%D9%87-%D9%81%D9%8A%D8%B3%E2%80%8C%D8%A8%D9%88%D9%83-%D9%85%D8%B1%D8%A7%D8%AC%D8%B9%D9%87-%D9%83%D9%86%D9%8A%D8%AF]منبع[/url]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[align=justify]از حق نمى شه گذشت كه استفاده از اين بستر بسيار گسترده مى تواند خيلى به مردم و دولت ها كمك كنه(همانند آنچه كه در زلزله ي ژاپن شاهدش بوديم) ولى متأسفانه وقتي اين قدرت و پتانسيل عظيم به صورت انحصارى دست يك گروه خاص باشه ٬ درصد احتمال سوء استفاده از اون هم بسيار بالا مى ره...[/align]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
شبکه های اجتماعی عملا دنیایی سایبر خلق کرده اند که هر انسانی در آن هویت سایبر خود را دارد. به نظر من این شبکه های اجتماعی بزرگترین نوآوری دهه اخیرند.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من با فیسبوک موافقم!
تنها جایی هست که با همه ی دوستانم در ارتباط هستم.
سالم بودن اونجا هم به شخص استفاده کننده بستگی داره و همه جور آدم با دین و عقاید و اخلاق متفاوت اونجا هستن!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اشتباه نکنید ، فیس بوک شاید برای ما ایرانی شده محل دوست یابی ولی اگه این کاره باشی می فهمید که 500 میلیون کاربر یعنی دنیایی از مشتری ، دنیایی از مخاطب جهانی ، دنیایی برای تبلیغات چه دینی چه بازرگانی

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
حسن عباسی صحبت جالبی در مورد فیس بوک و هم کاری کاربران با سرویس های جاسوسی

غربی داشت . پیدا کردم میزارم .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]اشتباه نکنید ، فیس بوک شاید برای ما ایرانی شده محل دوست یابی ولی اگه این کاره باشی می فهمید که 500 میلیون کاربر یعنی دنیایی از مشتری ، دنیایی از مخاطب جهانی ، دنیایی برای تبلیغات چه دینی چه بازرگانی[/quote]
باسلام
دوستمان به نکته ای مهم اشاره کردند فیس بوک یعنی تریبون برای هرنوع تبلیغ icon_arrowd

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.