ramtina

اينك آخرالزمان

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

icon_frown باز هم سوال دارم
بسم الله الرحمن الرحيم
با يه نگاه اجمالي به تحولات منطقه و در كل تحولات جهاني اين طور به نظر ميرسه كه دنيا ابستن حوادث بسيار بزرگيه.
1.در گيري هاي طولاني - كوتاه - سريع- غير قابل انكار در منطقه اي كه طبق روايات ما (شام ) ناميده ميشه محدوده اي شامل فلسطين -لبنان 0سوريه-
اردن . اين منطقه از بعد شكل گيري دولت يهود ( فرزندان اسحاق)-(قوم برگيزده)-در اسراپيل شاهد يك نا آرامي رو به گسترش بوده و ارزوي از نيل تا فرات
كه روي پرچم اسراييل به وضوح ديده ميشه داره يواش يواش شكل تازه اي به خودش ميگره شايد بدونيد شايد هم نه ولي دز زمان فتح بغداد توسط نيروهاي اعتلاف در چهار سال پيش بيش دو هزار نيروي تكاور اسراييل باهم به شكرانه اين فتح نماز خوندن.(مراسم خودشون كلشون رو تكون تكون ميدن)
اين اتفاقات به وضوح توسط امامان ما پيش بيني شده بوده و اون فتنه شام يا فتنه فلسطين و آخرين فتنه متصل به دوران ظهور ميدونند.
اما به جنگ سال گذشته حرب الله و اسراييل و شكست عجيب اونا اين فتنه وارد مرحله تازه اي شده. سردار فيروز آبادي فرمانده ستاد مشترك ارتش در
يك اظهار نظر فوق العاده و از (دهنش درفته) چند ماه پيش اعلام كرد اعراب مواظب باشن اسراييل از پارسال در حال تدارك براي يك جنگ بسيار بزرگه و ايشون واژه حركت انتحاري اسراييل رو بكار برد . هدف مطمعنا در مرحله اول حزب الله بعد سوريه و بعد خداميدونه كجاست؟ ولي اين كه آيا امكان داره اسراييل با آمريكا همانگ كرده باشه كه اون كار منطقه اطراف مرزهاش رو تموم كنه و آمريكا و اعتلاف نداشتش بيان سراغ ما؟ الله اعلم . ولي چيزي كه مهمه اينه كه همكه روايات ما بر نكته تاكيد دارن كه اولين گام در پروسه و پروژه ظهور حركت سپاهي وحشتناك خشن خونريز و بسيار سريع و قوي از جانب شام به سمت عراقه كه ما اون رو حركت سفياني ميدونيم . و از بيابان يابس و اسود (خشك وسياه) با پرچمي قرمز و با هفت تن از يارانش ...
اما مهمترين چيز اينه كه روايات ما تاكيد دارن قبل ظهور عراق جولان گاه روم ( كشور هاي اعتلاف) قرار ميگيره ولي يه چيز ديگه هم هست كه خيلي خيلي مهمه و اون فرود اومدن(مستقر) شدن سپاه ترك(روس ها) در جزيره (جايي در شمال عراق در اطاف مرزهاي تركيه امروزه) خوب همه ميدونم كه روم كه تو عراقه ولي روس آيا در شمال عراق هستند نه ولي من اعتقاد دارم كه احتمال داره در آينده اي نزديك روس ها دست به يك حركت سرع براي اشغال همه تكه هاي از دست رفته شوروي بشن و تا شمال عراق هم جلو بيان خوب اعتقا منه .ايراد نگيرين من آدمم . ولي سفياني كي حركت خواهد كرد روايات ميگه حدودا 15 ماه قبل از ظهور 9 ماه جنگ براي تصرف و تثبيت منطقه و حدود شش ماه كمتر امكان داره ولي بيشتر نه!
خوب دليلم براي اين ميگم اينك آخرالزمان اينه حضرت طبق روايات در دهم محرم الحرام يك سال قمري كه عدد فرد اون فرده ظهور ميكنه(1-3-5-7-) اما شايد اين يك رمز باشه چون ما تا دوسال آينده وارد سالي ميشيم كه نه زوجه نفرد 1430 هجري قمري امسال محرم سه شنبه بود بيست روز مابين امسال سال ديگه بشمارين دوتا ده روز تا قاطي نكنيد بريد يكشنبه< ميشه شنبه> خوب همه كه ميگن حضرت جمع ظهور ميكنه نه شنبه نكته انحرافي همين جاست
ما مسلمونها روزها رو از غروب يك روز تا غروب فرداش حساب ميكنيم و مثلا ميگم امروز جمعه هست تا ساعت بيست چهار شب نقطه صفر روز بعد ولي
ما اون رو شب روز بعد محسوب ميكنيم و ميگيم الان شب شنبست و شام جمعه.و دقيقا همينه حضرت انشاء الله در شام جمعه نهم محرم با بيانيه حركت خوشون رو شروع و در روز شنبه جنبش عظيمشون رو بر ضد سفياني و همه ستگران آغاز ميكنند . در اين صورت دو سال ديگه با روزي مواجه خواهيم شد كه شب شنبه عصر يا شام جمعه روز عاشوراست و واقعا هم عاشورا و منتقم عاشورا انشاءالله هم خواهد آمد تمام افتخارمون اين بايد باشه ما صاحب درفشهاي سياه به رهبري سيد خراساني(او نشاني در دست راست خود دارد) و شعيب بن صالح فرمانده نظامي درفشهاي سياه در نابودي سفياني و فتح ايليا (قدس) نقش اصلي بازي خواهيم كرد با يك ارتش يك ميليون نفري و حضرت فرمانده نظامي كل نيروهاش ميشه همون شعيب
كه يك ايرانيه چه افتخاري از اين بالاتر.
انشاء الله منتظر خوندن نظرات خوبتون هستم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من یک بار این لیست را برای دوستان در همین بخش ولی در تاپیکی دیگر ارسال کرده ام ولی متاسفانه توجه خاصی به ان نشد :x . تصمیم دارم که یک بار دیگر این لیست از علایم اخرالزمان که امام صادق ان را در پاسخ به سوال یکی از اصحابش فرموده است در این تاپیک رسال کنم...
دوستان عزیز لطفا کمی با دقت این لیست را مطالعه کنید چرا که بنظر من اکثر موارد این لیست بوقوع پیوسته است. با دقت بخوانید و نظرات خود را در این تاپیک قرار دهید icon_frown

حضرت امام صادق عليه السلام به يكى از يارانش فرمود:

.1 هرگاه ديدى : حق بميرد و طرفدارنش نابود شوند.

.2و ديدى كه : ظلم همه جا را گرفته .

.3و ديدى كه : قرآن فرسوده شده و درست معنى نمى شود.

.4و ديدى كه : دين همچون ظرف تو خالى ، و بى محتوا شده است .

.5و ديدى كه : طرفداران حق بر طرفداران باطل فائق شده اند.

.6و ديدى كه : كارهاى بد آشكار شده و از آن نهى نمى شود و بدكاران بازخواست نمى شوند.

.7و ديدى كه : چنان فسق و فجور آشكار شده كه مردان به مردان و زنان به زنان اكتفاء مى كنند.

.8و ديدى كه : افراد با ايمان سكوت كرده و سخنشان را نمى پذيرند.

.9و ديدى كه : شخص بدكار، دروغ گويد، و كسى دروغ و نسبت نارواى او را رد نمى كند.

.10و ديدى بچه ها، بزرگان را تحقير كنند.

.11و ديدى كه : قطع پيوند خويشاوندى شود.

.12و ديدى كه : بدكار را ستايش كنند و او شاد شود و سخن بدش به او برنگردد.

.13و ديدى نوجوانان پسر، همان كنند كه زنان مى كنند.

.14و ديدى كه : زنان با زنان ازدواج نمايند.

.15و ديدى كه : مداحى دروغين از اشخاص ، زياد شود.

.16و ديدى كه : انسانها اموال خود را در غير اطاعت خدا مصرف مى كنند و كسى مانع نمى شود.

.17و ديدى كه : افراد با ديدن كار و تلاش نامناسب مؤمنين ، به خدا پناه مى برند.

.18و ديدى كه : همسايه به همسايه خود اذيت مى كند و از آن جلوگيرى نمى شود.

.19و ديدى كه : كافر به خاطر سختى مؤمن ، شاد است.

.20و ديدى كه : شراب را آشكارا مى آشامند و براى نوشيدن آن كنار هم مى نشينند و از خداوند متعال نمى ترسند.

.21و ديدى : كسى كه امر به معروف مى كند خوار و ذليل است .

.22و ديدى آدم بدكار در آنچه آن را خدا دوست ندارد، نيرومند و مورد ستايش است .

.23و ديدى راه نيك بسته و راه بد باز است .

.24و ديدى خانه كعبه تعطيل شده ، و به تعطيلى آن استوار داده مى شود.

.25و ديدى كه : انسان به زبان مى گويد ولى عمل نمى كند.

.26و ديدى كه : مردان از مردان و زنان از زنان لذت مى برند، (يا مردان خود را براى مردان ، و زنان خود را زنان فربه مى كنند(

.27و ديدى كه : زندگى مرد از راه لواط و زندگى زن از راه زنا تاءمين مى شود.

.28و ديدى كه : زنان همچون مردان براى خود مجالس (نامشروع ) تشكيل مى دهند.

.29و ديدى كه : زن براى زنا با مردان، با شوهر خود همكارى كمك مى كنند.

.30و ديدى كه : بيشترين مردم و بهترين خانه ها كه زنان را بر بدكارى كمك مى كنند.

.31و ديدى كه : مؤمن ، خوار و ذليل شمرده شود.

.32و ديدى كه : بدعت و زنا آشكار شود.

.33و ديدى مردم به شهادت ناحق اعتماد كنند.

.34و ديدى كه : حلال ، حرام شود و حرام ، حلال گردد.

.35و ديدى كه : دين براساس ميل اشخاص معنى شود و كتاب خدا و احكامش تعطيل گردد.

.36و ديدى كه : جرئت بر گناه آشكار شود، و ديگر كسى براى انجام آن منتظر تاريكى شب نگردد.

.37و ديدى مؤمن نتواند نهى از منكر كند مگر در قلبش .

.38و ديدى كه : ثروت بسيار زياد در راه خشم خدا خرج گردد.

.39و ديدى كه : سردمداران به كافران نزديك شوند و از نيكوكاران دور شوند.

.40و ديدى كه : واليان در قضاوت رشوه بگيرند.

.41و ديدى كه : پستهاى مهم واليان براساس مزايده است نه براساس ‍ شايستگى .

.42و ديدى كه : مردم را از روى تهمت و يا سوءظن بكشند.

.43و ديدى كه : مرد بخاطر همبسترى با همسران خود مورد سرزنش قرار گيرد.

.44و ديدى كه : مرد از بدكارگى همسرش نان مى خورد.

.45و ديدى كه : زن بر شوهر نيست انجام مى دهد، و به شوهرش خرجى مى دهد.

.46و ديدى كه : مرد همسر و كنيزش را كرايه مى دهد و به غذاى پست (كه از اين راه بدست مى آورد) خشنود است.

.47و ديدى كه : سوگندهاى دروغ به خدا بسيار گردد.

.48و ديدى كه : آشكارا قمار بازى مى شود.

.49و ديدى كه : مشروبات الكلى بطور آشكار بدون مانع خريد و فروش مى شود.

.50و ديدى كه : زنان مسلمان خود را به كافر مى بخشند.

.51و ديدى كه : كارهاى زشت آشكار شده و هر كس از كنار آن مى گذرد مانع آن نمى شود.

.52و ديدى كه : مردم محترم، توسط كسى كه مردم از سلطنتش ترس دارند، خوار شوند.

.53و ديدى كه : نزديكترين مردم به فرمانداران آنانى هستند كه به ناسزاگوئى به ما خانواده عصمت عليهم السلام ستايش شوند.

.54و ديدى كه : هر كس ما را دوست دارد او را دروغگو خوانده و شهادتش را قبول نمی کنند.

.55و ديدى كه : در گفتن سخن باطل و دروغ، با همديگر رقابت كنند.

.56و ديدى كه : شنيدن سخن حق بر مردم سنگين است ولى شنيدن باطل برايشان آسان است .

.57و ديدى كه : همسايه از ترس زبان بد همسايه، او را احترام مى كند.

.58و ديدى كه : حدود الهى تعطيل شود و طبق هوى و هوس عمل شود.

.59و ديدى كه : مسجدها طلاكارى (زينت داده ( شود.

.60و ديدى كه : راستگوترين مردم نزد آنها مفتريان دروغگو است .

61.و ديدى كه : بدكارى آشكار شده و براى سخن چينى كوشش مى شود.

.62و ديدى كه : ستم و تجاوز شايع شده .

.63و ديدى كه : غيبت، سخن خوش آنها گردد، و بعضى بعض ديگر را به آن بشارت دهند.

.64و ديدى كه : حج و جهاد براى خدا نيست .

.65و ديدى كه : سلطان به خاطر كافر، شخص مؤمن را خوار كند.

.66و ديدى كه : خرابى بيشتر از آبادى است .

.67و ديدى كه : معاش انسان از كم فروشى بدست مى آيد.

.68و ديدى كه : خونريزى آسان گردد.

.69و ديدى كه : مرد بخاطر دنيايش رياست مى كند.

.70و ديدى كه : نماز را سبك شمارند.

.71و ديدى كه : انسان ثروت زيادى جمع كرده ولى از آغاز آن تا آخر زكاتش را نداده است .

72.و ديدى كه : قبر مرده ها را بشكافند و آنها را اذيت كنند.

.73و ديدى كه : هرج و مرج بسيار است .

.75و ديدى كه : مرد روز خود را مستى به شب مى رساند و شب خود را نيز به همين منوال به صبح برساند و هيچ اهميتى به برنامه مردم ندهد.

.75و ديدى كه : با حيوانات آميزش مى شود.

.76و ديدى كه : مرد به مسجد (محل نماز) مى رود وقتى برمى گردد لباس در بدن ندارد (لباسش را دزديده اند. و شاید منظور، کفش نمازگزاران باشد)

.77و ديدى كه : حيوانات همديگر را بدرند.

.78و ديدى كه : دلهاى مردم، سخت و ديدگانشان خشك و ياد خدا برايشان گران است .

.79و ديدى كه : بر سر كسبهاى حرام آشكارا، رقابت كنند.

.80و ديدى كه : نماز خوان براى خودنمائى نماز مى خواند.

.81و ديدى كه : فقيه براى دين، فقه نمى آموزد و طالب حرام، ستايش و احترام مى گردد.

.82و ديدى كه : مردم در اطراف قدرتمندانند.

.83و ديدى كه : طالب حلال، مذمت و سرزنش مى شود و طالب حرام ستايش و احترام مى گردد.

.84و ديدى كه : در مكه و مدينه كارهائى مى كنند كه خدا دوست ندارد و كسى از آن جلوگيرى نمى كند، و هيچ كس بين آنها و كارهاى بدشان مانع نمى شود.

.85و ديدى كه : آلات موسيقى و لهو در مدينه و مكه آشكار گردد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
عزيزم همه اينايي كه من گفتم نظرات خودم بود و هممون هم يه چيز رو داريم داد ميزنم تمومه فرستي نيست بايد ديگه اماده بشيم صد در صد من كه با اجازه همه عزيزان دارم ميرم خدمت مقدس سربازي البته اگه نگيد رياكار فقط و فقط انگيزم جنگه و انشاءالله سربازي مولام صاحب الزمان(عليه السلام) البته ميدونم خيلي لياقت ميخواد -ولي بالاخره يه كاري كردم در مرحله اول -اصلا كفش واكس ميزنم منظورم پوتينه =آشپزي ميكنم اصلا نوكري سربازها رو ميكنم فقط ميدونم بايد يه كاري بكنم ديگه وقت نيست وقت تنگه وقت تنگه . icon_frown

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به نظر من هم خيلي بيشتر از اونكه فكر كنيم به عصر ظهور نزديك شديم ... ما كه لياقت نداريم از ياران حضرت باشيم... فقط اميدوارم از دشمنانش نباشيم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.