zed

VIP
 • تعداد محتوا

  1,698
 • عضوشده

 • آخرین بازدید

 • Days Won

  4

zed آخرین امتیاز شما در روز 19 دی 1400

zed شما بیشتری مطالب مورد علاقه کاربران را دارید!

اعتبار در انجمن

4,639 نشان حکمت

درباره zed

 • رتبه حساب کاربری
  08- ????? ???

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

آخرین بازدید کنندگان پروفایل

بلوک آخرین بازدید کننده ها غیر فعال شده است و به دیگر کاربران نشان داده نمیشود.

 1. با سلام خدمت همه دوستان گرامی نیروهای سپاه پاسداران ظاهرا به تکنولوژی دست یافته اند که نمی کشد ولی طرف را دچار ضربه مغزی ملایم می کند . مشکل این تکنولوژی فقط این است مقدار مصرف مدال های قلب بنفش را برای وزارت جنگ آمریکا افزایش می دهد که به دلیل افزایش هزینه و بودجه لازم به اقتصاد آمریکا ضربه وارد می کند . بعد هم جنازه ها در مکان مورد حمله ناپدید شده و در جاهای دیگر و کشورهای دیگر پیدا می شوند در حالی که طی حادثه های غیر رزمی دچار فوت شده اند . گاهی هم که امکان حادثه غیر رزمی نیست اصلا ناپدید می شوند و پیدا هم نمی شوند .
 2. با سلام خدمت همه دوستان گرامی جهان به توحش و دیدن توحش عادت کرد و از این پس هر جنایت بزرگتری در هر نقطه جهان را به راحتی خواهد پذیرفت .
 3. با سلام خدمت همه دوستان گرامی آمریکا آنها را از پاسخ به یمن منع کرد و پاسخ به یمن را خود و ائتلافش بر عهده گرفت .
 4. با سلام خدمت همه دوستان گرامی بعید است آمریکایی ها و دوستان بتوانند ظرف چند روز چیزی بیشتر از عربستان و دوستان ظرف چند سال بدست آورند . فکر می کنم کشتی های استرالیا و بحرین و کانادا و هلند هم هدف های بعدی انصار الله خواهند شد . باید دید انصار الله چقدر خود را برای این وضعیت آماده کرده است .
 5. با سلام خدمت همه دوستان گرامی حالا خوبه مثل ما تحریم نیستند و این وضعشان است . اگر جای ما بودند چه می کردند . این را باید به پیروان نظریه " بستن با کدخدا راحت تر است " گفت . این که خودش کدخدا را اداره می کند و دهکده جهانی را به طور کامل می چاپد وضعش این شده است . خلا کی را می خواهد پر کند ؟ شما که برنامه دارید فلسطینیان را از غزه و کرانه باختری اخراج کنید . ضمن اینکه یارو را تو ده راه نمی دادند سراغ خانه کدخدا را می گرفت . هنوز حماس در غزه مسلط است و لشکرهایتان یکی یکی عقب نشینی می کنند و هر جا را که خالی می کنند حماس و رفقا دوباره پس می گیرند . محمود عباس خیلی هنر کند کرانه باختری را بتواند اداره کند ( که نمی تواند ) حالا یک بار اضافی هم می خواهید بگذارید روی دوشش ؟ اگر این بابا داخل غزه محبوبیت داشت که غزه دست حماس نمی افتاد .
 6. با سلام خدمت همه دوستان گرامی در مجموع بحث در مورد پیروز یا شکست در جریان یک جنگ و حتی یک مسابقه ورزشی یا رقابت های دیگر قبل از اتمام آن رویداد صحیح نیست . شاید حتی در پایان آن رویداد نیز به دلیل اثرات کوتاه مدت و میان مدت و بلند مدت آن واقعه صحبت قطعی از پیروزی یا شکست نمی توان داشت . به همین دلیل هم هر یک از طرفین با استناد به برخی از نتایج می توانند خود را پیروز معرکه بدانند . برای نتیجه گیری صحیح اول باید بدانیم از کجا باید شروع کنیم . روز 15 مهر 1402 یا همان 7 اکتبر 2023 و شروع طوفان الاقصی ؟ قبل از آن ؟ بعد از آن ؟ هر یک از این مقاطع پاسخ های متفاوتی را برای ما خواهد داشت . نکته بعدی شاخص ها و معیارهایی است که برای سنجش پیروزی یا شکست و میزان موفقیت یک حرکت استفاده می شود و اینکه اصولا ما پیروزی یا شکست و موفقیت و ناکامی را در چه چیزهایی می دانیم . سوم اینکه توجه کنیم طرفین درگیری اهداف خود را از شروع و ادامه درگیری چه بیان کرده اند و با توجه به توان خود به چه مقدار از آن دست یافته اند . برای تحلیل این واقعه و همه وقایع نیاز به یک نقطه مشترک برای شروع تحلیل داریم که همه آن را قبول داشته باشند و بعد بر پایه آن نظرات و فرضیه ها را مورد بررسی قرار دهیم تا به یک نتیجه واحد و مطلوب برسیم .
 7. با سلام خدمت همه دوستان گرامی نمی دانند که " هر که در این حلقه مقرب تر است ---------------- جام بلا بیشترش می دهند " پیکر علی اکبر امام حسین ( علیهما السلام ) اربا اربا شد . دست های حضرت عباس علیه السلام قطع شد و تیر به چشم نازنینش خورد و عمود آهنین بر فرقش نشست . سر حضرت امام حسین ( علیه السلام ) را از قفا بریدند و پیکر مطهرش را زیر سم اسبانی که نعل تازه داشتند انداختند . حال بعد از 1400 سال نام چه کسانی در تاریخ مانده و به نیکی یاد می شود و نام چه کسانی در تاریخ مانده که لعن و نفرین می شوند . ما که عزیز تر از این خاندان نزد خدا نیستیم . امروز زخم زبان و مسخره کردن شهدا را می بینیم در حالی که آن روز شهدا و اسرای کربلا را خارجی و خروج کرده بر خلیفه مسلمین و از دین خارج شده می دانستند . انگار نه انگار که اینها خاندان نبوت و فرزندان پاره تن پیامبر هستند . . بیهوده نیست که می گویند : " لا یوم کیومک یا ابا عبدالله " . بگذار و بگذر که نادان را از هر سو که بنویسی نادان است . تاریخ قاضی بی رحمی است و قضاوتی سخت خواهد داشت . پارسال را بیاد بیاوریم که با همه عده و امکانات آمدند که به بهانه زن و زندگی و آزادی نظامی را ساقط کنند که خون همین شهدا پای بقای آن ریخته شده و امسال را ببینیم که هر یک از آنها به نوعی گرفتار عمل خویش شده اند و یک به یک به ذلت می افتند . دوره اینها نیز خواهد گذشت که بیهوده پنجه بر رخ ماه می کشند و ماه درخشان تر از همیشه ایشان را می نگرد .
 8. با سلام خدمت همه دوستان گرامی ریشه و معنی ضرب المثل " برادر حاتم طایی است " ۲- روایت دوم به کار زشتی بود که می گویند برادر حاتم انجام داد ، او با شنائت در چاه زمزم ادرار کرد تا منفور همگان باشد.او به این دلیل این کار کرد که فهمید در نام نیک نمی تواند از برادر پیشی بگیرد ، بنابراین کاری کرد تا با بدنامی بر سر زبان ها بیفتد اما این بدنامی فقط در خودش منحصر نمی ماند و گریبان نام نیک برادر را هم می گیرد https://bdoon.ir/ریشه-و-داستان-ضرب-المثل-برادر-حاتم-طای/ ------------------------------------------ پی نوشت : اگرچه داعش پس از 30 ساعت !!! مسئولیت عملیات انتحاری در کرمان را بر عهده گرفت ولی کیست که این روزها کشته شدن بی گناهان اعم از زن و مرد و پیر و جوان و خرد و کلان و به خصوص کودکان و نوزادان را زیر بمباران و تهاجم رژیم صهیونیستی ببیند و بگوید رژیم صهیونیستی بیگناهان را نمی کشد جز کسی که هم فکر صهیونیستها باشد و از نظر او همه کسانی که در غزه و جاهای دیگر هستند ، گناهکار باشند . چه سلاح در دست داشته باشند و چه در گهواره خوابیده باشند . البته به اذعان آمریکایی ها داعش ساخته و پرداخته خود آنها برای تسخیر کشورهای اسلامی و ایجاد تنفر از اسلام در جهان است و طبیعی است که در جهت منافع آنها و به خصوص رژیم صهیونیستی حرکت کند .
 9. با سلام خدمت همه دوستان گرامی اگر عکس ماهواره ای یا فیلم گرفته شده توسط پهپاد منتشر شود نتایج ملموس تر خواهد بود . یک بار هم ایران در زمان حضور منافقین در عراق پادگان اشرف را با 66 موشک هدف قرار داد و تلفات و خسارات قابل توجهی به منافقین وارد شد .
 10. با سلام خدمت همه دوستان گرامی بالاخره خیاط به کوزه افتاد و ایالات متحده که برای دیگران نسخه آزادی بیان و حضور آزاد و بدون فیلتر در انتخابات می پیچید هم فعلا در یک ایالت دست به دامان تعیین و تایید صلاحیت البته به شیوه خودشان شد . البته ایالت کلورادو از ایالتهای طرفدار دموکراتها است و باید دید در ایالتهای طرفدار جمهوری خواهان چه اتفاقی می افتد . به نظر نمی رسد این رویه جدید به جایی برسد .
 11. با سلام خدمت همه دوستان گرامی این یعنی اسرائیل دوم را در کنار مرز های روسیه خواهیم داشت . چند وقت پیش هم خبری آمد که یهودیان در حال مهجرت به اکراین هستند و جمعیت یهودیان به طرز بی سابقه ای در این کشور بالا می رود . اگر اکراین تجزیه نشود در آینده دردسرهای زیادی برای همسایگانش ایجاد خواهد کرد .
 12. با سلام خدمت همه دوستان گرامی در ماجرای شهادت سردار سلیمانی ما هم فریب خوردیم و امکان چنین کاری را اصلا در محاسبات خود لحاظ نکرده بودیم به همین دلیل شوکی به ساختار اطلاعاتی و نظامی کشور وارد شد که تا به حال تجربه نکرده بودیم و این مسئله در ماجرای شهادت شهید فخری زاده نیز تکرار شد . این تجربیات با هزینه بسیار سنگین و جبران ناپذیر پدید می آید و باید استفاده بهینه از آن تجربیات داشت . اگر حضور مردم از تمام اقشار در تشییع جنازه شهید سلیمانی نبود ، هیچ بعید نبود که ضربات محکم تری را در آن مقطع زمانی دریافت کنیم و سیلی عین الاسد را نزنیم . البته ماجرای هواپیمای اوکراینی در سایه همین شوک اتفاق افتاد و زوایای مبهمی دارد که شاید در آینده روشن شود و امکان تحلیل بهتر را فراهم کند .
 13. با سلام خدمت همه دوستان گرامی این بسته زیستی هم عرض نیازهایی است که شما فرمودید . سازمان فضایی ماموریتهای مختلفی را بر اساس راهبردهای تعریف شده از سوی ساختار بالادستی دنبال می کند و دلیلی ندارد هیچ بخشی را معطل بخش دیگری بکنیم . ضمن اینکه اولویت شما ممکن است با اولویتهای تعریف شده برای سازمان فضایی متفاوت باشد . حتی اگر هم بنا به استفاده تبلیغاتی باشد ، بسیاری از فرآیندها و زیر سیستم ها بین بسته زیستی و سایر موارد مشترک است که موجب کسب تجربه و استفاده در آینده خواهد شد .
 14. با سلام خدمت همه دوستان گرامی هر پیشرفت علمی در ایران عزیز ما موجب افتخار و سربلندی است . امیدوارم دستاوردهای بیشتری را از دانشمندان عزیزمان شاهد باشیم . فضا از سالها پیش عرصه رقابت کشورهای مختلف است و اکنون این رقابت به کشورهای در حال توسعه رسیده است . طبیعی است که هر کشور تلاش می کند سهم بیشتری از منفعت حضور در فضا را به دست آورد و بیهوده نیست اگر گمان کنیم جنگهای آینده بر سر تصاحب نقاط مداری خاص یا تصرف قمرها و کرات خاص اتفاق بیافتد و آنچه اکنون در فیلمهای علمی تخیلی می بینیم روزی به واقعیت تبدیل شود . بنابراین قصور در تحقیق و توسعه فضایی همانند قصور در تحقیق و توسعه هسته ای و همانند قصور در تحقیق و توسعه صنعت نفت در دوره های زمانی مختلف منشا مشکلات نه تنها برای نسل کنونی بلکه برای نسل های آینده خواهد شد .
 15. با سلام خدمت همه دوستان گرامی نماینده جهاد اسلامی فلسطین هم تایید کرده است . "نماینده جنبش جهاد اسلامی افزود: دستاوردهای عملیات طوفان الاقصی بیش از حدتصور است زیرا تصور نمی شد تمام سازمان های اطلاعاتی جهان در خواب باشند ۵۰ پایگاه اسراییل به تسخیر مقاومت درآمد و بسیاری از نظامیان کشته شدند در این عملیات مقاومت موفق شد سرورهای اطلاعاتی اسرائیل را به داخل غزه بیاورد در این سرور نام بسیاری از جاسوس ها حتی جاسوس های داخل جمهوری اسلامی ایران وجود داشت." https://www.yjc.ir/fa/news/8609255/کشف-سرور-حاوی-نام-جاسوس‌های-اسرائیل-در-ایران صحت و سقم این اتفاق در آینده مشخص خواهد شد .