zed

VIP
 • تعداد محتوا

  1,475
 • عضوشده

 • آخرین بازدید

 • Days Won

  3

zed آخرین امتیاز شما در روز 23 اردیبهشت 1392

zed شما بیشتری مطالب مورد علاقه کاربران را دارید!

اعتبار در انجمن

3,369 نشان شجاعت

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

آخرین بازدید کنندگان پروفایل

بلوک آخرین بازدید کننده ها غیر فعال شده است و به دیگر کاربران نشان داده نمیشود.

 1. با سلام به همه دوستان گرامی روال این رژیم منحوس در دفعات گذشته ، اعلام مسئول دانستن ایران نبود بلکه با ادعای حمله راکتی بلافاصله جنگنده هایش را به پرواز در می آورد و چند نقطه را هدف قرار می داد . اینکه این بار صرفا به مسئول دانستن ایران تا به اینجا بسنده کرده کمی عجیب به نظر می رسد .
 2. با سلام خدمت همه دوستان گرامی اصلا ما چرا باید NPT را امضا می کردیم و عضو آژانس می شدیم که حالا قبول کنیم بازرسی انجام شود ؟ اصلا چرا باید عضو سازمان ملل باشیم که شورای امنیت آن بخواهد علیه ما قطعنامه بدهد ؟ اصلا چرا عضو اوپک باشیم و نفتمان را طبق توافق اوپک بفروشیم ؟ اصلا چرا فدراسون جودو باید داشته باشیم که بعدا که نخواستیم با رژیم اشغالگر قدس مسابقه بدهیم فدراسیونمان را تعلیق کنند ؟ اصلا چرا باید خانم داشته باشیم که بخاطر راه ندادن به ورزشگاه یکی از آنها خودسوزی کند و بعد که حسابی توی دنیا صدا کرد مجبور شویم خانم ها را به ورزشگاه راه بدهیم و تازه رئیس فیفا بخواهد قدم رنجه کند و منت سر ما بگذارد بیاید داخل ورزشگاه ما بنشیند ببیند خانم ها فوتبال آقایان را نگاه می کنند یا نه ؟ اصلا چرا آقایان را راه نمی دهند فوتبال خانم ها را ببینند ؟ تبعیض از این بالاتر ؟ اصلا چرا باید استادیوم فوتبال داشته باشیم یک عده بروند آنجا زوزه گرگ بکشند و پرچم کشور خارجی بیاورند و ما را بین سرنوشت چکوسلواکی و یوگسلاوی مخیر کنند ؟ بالاخره اصلا چرا دور خودمان یک دیوار نکشیم و زندگیمان را بکنیم و کار به کار دنیا نداشته باشیم ؟ چه فرقی می کند آخرش که قرار است بمیریم . حالا یا با تحریم دنیا یا با خود تحریمی ؟ از لحاظ دزد و فاسد هم که فرقی نمی کند جمهوری اسلامی باشد یا ایالات متحده آمریکا ؟ همه جای دنیا دزد و فاسد و کلاش و مال مردم خور و فامیل باز و بادمجان دور قاب چین به اندازه خودش پیدا می شود نیازی هم به واردات این یک قلم نداریم .
 3. با سلام خدمت همه دوستان گرامی مشابه این مورد قبلا اتفاق افتاده و حتی فیلمی نیز بر اساس آن ساخته و از تلویزیون پخش شد که بر اساس داستان فیلم شیئی سکه مانند توسط عامل نفوذی که یک زن بود به داخل سالن مورد نظر منتقل می شود . قضیه دستشویی هم سابقه دارد . ظاهرا چند سال پیش در یکی از سایتها مامورین آژانس اقدام به نمونه گیری از فاضلاب دستشویی آن سایت کرده و بر اساس آزمایش آن ایران را متهم به نقض قوانین آژانس و غنی سازی با درصد بالا می کنند . جالب است که یک ترفند را دوبار استفاده کرده اند .
 4. با سلام خدمت همه دوستان گرامی هم زمانی وقایع عراق و لبنان با عملیات ارتش ترکیه در سوریه چقدر می تواند مرتبط باشد ؟ این بار چه خوابی برای سوریه دیده اند که نیاز است نگاه ها به جاهای دیگر معطوف شود ؟
 5. با سلام خدمت همه دوستان گرامی آیا این اغتشاش تستی برای اغتشاش های بزرگتر در مقیاس کوچک بود ؟
 6. با سلام خدمت همه دوستان گرامی اصولا در محاکم مهمترین دلیل اعتراف و اذعان شخص است و سایر مدارک و شواهد ذیل آن قرار می کیرد . تازه در این مسئله مدارک و شواهد محکمه پسند هم نتوانستند جور کنند . بماند که اگر اطمینان داشتند که می توانند حمله کنند و قسر در بروند اصلا معطل جامعه جهانی و اذهان عمومی و این حرفها نمی ماندند و کارشان را می کردند .
 7. با سلام خدمت همه دوستان گرامی بر فرض قبول این مسئله پهپادها هم می توانند با هدایت اوپراتور دیوار آتش را دور بزنند و در خلاف جهت حمله را انجام دهند و در این مسئله فرقی میان اینکه پهپاد از ایران بلند شده یا عراق یا یمن وجود ندارد .
 8. با سلام خدمت همه دوستان گرامی دیگر بدتر !!!‌ گفته شده آن 15 میلیارد دلار اگر به ثمر برسد قرار است دارو و غذا شود و تحویل "ما" یا "آنها" یا هرکس که شما دوست دارید بشود . به هر حال از مریخ که نیامده اند . از صندوق رای درآمده اند و چه بخواهیم و چه نخواهیم " ما " محسوب می شوند . این آزموده را نیز قبلا در چندین مذاکرات قبلی آزموده ایم و نتیجه اش را دیده ایم که امروز چنین می گوییم . ولی چه کسی گوش می دهد ؟ از قدیم هم گفته اند " مار گزیده از ریسمان سیاه و سفید هم می ترسد "
 9. با سلام خدمت همه دوستان گرامی پر واضح هست که آنها توقع عمومی شدن ضعف ایران را دارند . مشخص است که مکرون از آقای روحانی خواسته برای اینکه ترامپ از جانب ایران مطمئن شود و به این خط اعتباری 15 میلیارد دلاری رضایت دهد پالس مذاکره دو نفره را به صورت عمومی بدهد تا ترامپ کوتاه بیاید . در حالی که با اینکار تنها تمایل و نیاز ایران مشخص شد و یک بار دیگر آنها توانستند سر ما کلاه بگذارند . اکنون دنیا می بیند برای 15 میلیارد دلار حاضر هستیم کوتاه بیاییم پس می تواند امتیازهای بیشتری را بابت کمتر از این مبلغ از ما بگیرد . ما به دست خودمان آنچه رشته بودیم را پنبه کردیم .
 10. با سلام خدمت همه دوستان گرامی فراموش نکنید ما الان در کنج ( گوشه رینگ ) قرار گرفته ایم که مجبور به چنگ و دندان نشان دادن و ریسک کردن شدیم . زدن پهپاد و گرفتن نفت کش ریسک های بالایی دارد که شاید در مواقع دیگر سراغ آنها نمی رفتیم . البته تا اینجا ریسک ما جواب داده ولی ممکن است شرایط به گونه ای رقم بخورد که نقاط قوت ما تبدیل به نقاط ضعف شوند . بنابراین دست ما خیلی باز نیست . انتخابات ریاست جمهوری آمریکا نزدیک است و اگر آنها فعلا دست به عصا شده اند دلیلی ندارد پس از گذر از انتخابات باز هم این روند را ادامه دهند . یک پرچم دروغین فاجعه بار و خونین کافی است تا دوباره مهیای تکرار آنچه در زمان جرج بوش پسر اتفاق افتاد شوند . برگ های برنده باید آهسته و پیوسته رو شود تا حریف مجبور به تکرار محاسبات به صورت مکرر گردد .
 11. با سلام خدمت همه دوستان گرامی راهی وجود ندارد . وقتی زمین بازی و داور و تماشاگران و قوانین همه طرف یک تیم هستند طبیعی است که تیم مقابل بازنده خواهد بود . در این حالت باید قضیه را خارج از زمین حل کنیم .
 12. با سلام خدمت همه دوستان گرامی شاید حرف مسخره ای به نظر بیاید ولی احساس می کنم اشکال کار ما آنجایی است که تلاش می کنیم با دشمنمان در محدوده نقطه قوتش درگیر شویم . نیروی هوایی رژیم صهیونیستی در آسمان منطقه رقیب ندارد و تمام تلاش ما معطوف به این شده که در آسمان به مقابله بپردازیم . آیا نقطه قوت ما نیز پدافند و نیروی هوایی است که تلاش داریم با هواپیماهای آنها در آسمان طرف شویم ؟ به نظر من باید کاری کنیم که این هواپیماها اصلا بلند نشوند که نیاز به تقابل پدافندی با آنها پیدا کنیم . در جنگ هشت ساله وقتی زرهی عراق قوی بود عملیات ها در جایی انجام می شد که زرهی کارایی زیادی نداشت مثل هور ها .
 13. با سلام و احترام مسئله این است که شانس همیشگی نیست و دشمن ما هم به شدت یاد گیرنده است و با توجه به ظرفیت عظیمی که در ابعاد مختلف دارد می تواند راهبرد خود را عوض کرده و آن را بر ما تحمیل کند . مقابله با چنین وضعیتی نیازمند برنامه ریزی و اتخاذ راهبردهای صحیح می باشد .
 14. با سلام خدمت همه دوستان گرامی باید این شبکه های رسانه ای قوی قبلا تشکیل می شدند و ما امروز از نتایج وجود آنها استفاده می کردیم الان دیگر دیر است . البته تلاشهایی شده ولی کافی نیستند . آنها به راحتی با توان رسانه ای خود ورق را بر خواهند گرداند . باید شیوه ای جدید یافت که خارج از بستر یا به قولی زمین بازی آنها و با قواعد آنها باشد .
 15. با سلام خدمت همه دوستان گرامی از پاسخ شما سپاسگزارم . گمان می کنم برای رسیدن قیمت نفت به 120 دلار آمریکا نیازمند یک جنگ یا چند جنگ هم زمان در مناطقی از دنیا است که صدور نفت از آنجا صورت می گیرد تا بتواند با پشتوانه تولید نفت خود و عدم نیاز به نفت در خارج آمریکا جلو واردات نفت چین را بگیرد . با این حساب حضور کشورهایی مثل ما و ونزوئلا و روسیه برای چین حیاتی خواهد شد . البته این یک شمشیر دو لبه خواهد بود چرا که درگیری در خاورمیانه صادرات نفت متحدان آمریکا را هم به خطر خواهد انداخت . از طرفی ادامه وضع تحریم نفتی و بانکی ایران نیز منافع چین را تهدید خواهد کرد و فکر می کنم همین موضوع برای روسها هم صادق باشد . آیا آمریکا می تواند علاوه بر مصرف خود نفت اتحادیه اروپا را هم تامین کند ؟