mahdi7243

مستند سلاح های مخفی در آمریکا با لینک مستقیم

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

کسی CD یا DVD این مستند رو نداره؟میگم از این به بعد کسانی که CD یا DVD جذاب و بدرد بخور دارن در کنار قرار دادن لینک دانلود،برای کسانی که نمیتونن دانلود کنن و اون برنامه رو میخوان در ازای دریافت هزینه ها برنامه رو پست کنن.گناه ما که نمیتونیم دانلودشون کنیم چیه؟تا الان چندتا برنامه جالب تو سایت دیدم که بدلیل اینکه نمیتونم دانلودشون کنم و تو شهرمون هم بانک CD درست و حسابی نیست ازشون محروم موندم.مطمئن هستم که خیلیهای دیگه هم شرایط مشابه من رو دارن.اگه کسی میتونه یه کمکی به ما بکنه.ممنون.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]کسی CD یا DVD این مستند رو نداره؟میگم از این به بعد کسانی که CD یا DVD جذاب و بدرد بخور دارن در کنار قرار دادن لینک دانلود،برای کسانی که نمیتونن دانلود کنن و اون برنامه رو میخوان در ازای دریافت هزینه ها برنامه رو پست کنن.گناه ما که نمیتونیم دانلودشون کنیم چیه؟تا الان چندتا برنامه جالب تو سایت دیدم که بدلیل اینکه نمیتونم دانلودشون کنم و تو شهرمون هم بانک CD درست و حسابی نیست ازشون محروم موندم.مطمئن هستم که خیلیهای دیگه هم شرایط مشابه من رو دارن.اگه کسی میتونه یه کمکی به ما بکنه.ممنون.[/quote]

من مجموعه فیلمهای جنگی و کلیپهای واقعی جنگیم واقعا کامله - ولی باید ادمین سایت نظر بده تا بشه واسه قرار دادن و ارسال پستی در سایت از اونها استفاده کرد .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]
من مجموعه فیلمهای جنگی و کلیپهای واقعی جنگیم واقعا کامله - ولی باید ادمین سایت نظر بده تا بشه واسه قرار دادن و ارسال پستی در سایت از اونها استفاده کرد .[/quote]

کسی میدونه این آقا سعید کجاست؟چند وقته خبری ازش نیست.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام.
در كنار جذابيت هاي عكسها و كليپهاي جنگي كسي ميتونه اين اسلحه جديد رو توضيح بده؟
اسلحه اي كه رژيم اشغالگر قدس عليه فلسطسنيا استفاده ميكنه.
[url]http://www.vtjp.org/report/neweaponimages.htm[/url]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]سلام.
در كنار جذابيت هاي عكسها و كليپهاي جنگي كسي ميتونه اين اسلحه جديد رو توضيح بده؟
اسلحه اي كه رژيم اشغالگر قدس عليه فلسطسنيا استفاده ميكنه.
[url]http://www.vtjp.org/report/neweaponimages.htm[/url][/quote]

سوختگی ها ممکنه از بمب های فسفری باشه یا گلوله های ضد نفرات که دارای تعداد بسیار زیادی ساچمه هستند نظیر گلولهای شات گانها .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.