Sajed

كليپ هايي از بمب هاي كنار جاده اي كتايب حزب الله عراق

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

[quote]ممنون - نفربرهای برادلی معمولا بسادگی در اتش می سوزند ! نکته جالب در حین اتش سوزی شلیک موشک تاو از لانچر بر روی نفربر بود ! حیف شد . icon_eek :oops: . از اونجایی که فقط درب دهلیز راننده بازه که اون هم فکر کنم از انفجارات داخلی بوده همه افراد داخل باید کشته باشند ![/quote]

کلنل جان. جالبیش که جالبه. اما واقعا قضیه چیه؟ یعنی به همین راحتی ( بر اثر دمای زیاد) خود به خود چاشنی عمل میکنه؟

حالا به کجا خورده جالب میتونه باشه. icon_rolleyes

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]ممنون - نفربرهای برادلی معمولا بسادگی در اتش می سوزند ! نکته جالب در حین اتش سوزی شلیک موشک تاو از لانچر بر روی نفربر بود ! حیف شد . icon_eek :oops: . از اونجایی که فقط درب دهلیز راننده بازه که اون هم فکر کنم از انفجارات داخلی بوده همه افراد داخل باید کشته باشند ![/quote]

کلنل جان. جالبیش که جالبه. اما واقعا قضیه چیه؟ یعنی به همین راحتی ( بر اثر دمای زیاد) خود به خود چاشنی عمل میکنه؟

حالا به کجا خورده جالب میتونه باشه. icon_rolleyes[/quote]

لابد بر اثر دمای زیاد خرج پرواز استارت خورده شلیک شده ! یا سیستم های الکترونیکی قاطی کرده ! یا اینکه یارو توپچی نفربر دم اخری گفته بزار یک تاو شلیک کنم بعد بمیرم !!!! icon_rolleyes icon_cheesygrin icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote][quote]ممنون - نفربرهای برادلی معمولا بسادگی در اتش می سوزند ! نکته جالب در حین اتش سوزی شلیک موشک تاو از لانچر بر روی نفربر بود ! حیف شد . icon_eek :oops: . از اونجایی که فقط درب دهلیز راننده بازه که اون هم فکر کنم از انفجارات داخلی بوده همه افراد داخل باید کشته باشند ![/quote]

حالا به کجا خورده جالب میتونه باشه. icon_rolleyes[/quote]

لابد بر اثر دمای زیاد خرج پرواز استارت خورده شلیک شده ! یا سیستم های الکترونیکی قاطی کرده ! یا اینکه یارو توپچی نفربر دم اخری گفته بزار یک تاو شلیک کنم بعد بمیرم !!!! icon_rolleyes icon_cheesygrin[/quote]

icon_cheesygrin icon_rolleyes راستش رو بخوای آخری بیشتر از همه به ذهنم رسیده بود. گفتم خودم هم جاش بودم همین کار رو میکردم. icon_cheesygrin :oops: B)

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
جالب بود بويژه شليک موشک تاو !

[quote]لابد بر اثر دمای زیاد خرج پرواز استارت خورده شلیک شده ! یا سیستم های الکترونیکی قاطی کرده ! یا اینکه یارو توپچی نفربر دم اخری گفته بزار یک تاو شلیک کنم بعد بمیرم !!!![/quote]
icon_rolleyes icon_eek :oops:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
میدونین برا چی کسی نیومد کمک؟؟

اون موشک تاو دقیقا خورده به همون برادلی دیگه که داشته میومده کمک این!! icon_eek

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.