saiedtomcat

بمناسبت 7 آدر روز نیروی دریایی//حتما دانلود کنید//

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

با سلام
[b]رمانی که خرمشهر در حال تصرف بود و هیچ کمکی از شهر های دیگر نمی رسید این تفنگداران دریایی ارتش بودند که جلو دشمن ایستادند و به کمک مردم و دیگر نیرو ها مقاومت کردند
شاید یکی از گمنام ترین نیرو های زمان جنگ همین تفنگداران دریایی باشند[/b]
یکی از حماسه ساز ترین و قهرمان مقاومت در خرمشهر بعد از مسجد این شهر به نظر من پایگاه دریایی اونه که مقاومت کرد و زیر باران انواع تسلیحات سقوط نکرد
یک بار دریادار سیاری در مسجد پایگاه صحبت میکرد خاطره ای نقل کرد که جا داره تعریف کنم:
انقدر عراقی ها از تفنگداران ارتش دق دل داشتند که هر موقع آنها را اسیر میکردند به فجیع ترین شکلی به شهادت میرساندند.در یکی از موارد چهار دست و پای یکی از تفنگداران را بسته و از دو طرف به جیپ بستند و از طرف شروع به کشیدند کردن و آنقدر کشیدن که اعضای بدن ایشان قطع و به شهادت رسیدند- برای شادی روح همه شهدای تفنگدار ارتش فاتحه بخوانید-

یکی دیگر از نیرو های مهم و تاثیر گذار در زمان جنگ و علی الخصوص زمان حصر آبادان و اشغال خرمشهر هوادریای ارتش جمهوری اسلامی بود زمانی که هیچ راه نفوذی به این دو شهر وجود نداشت این هوادریای ارتش بود که با ازخودگذشتگی از طریق هاور کرافت به آبادان میرسید.هوادریا در همه زمانهای جنگ نقش بسیار موثری داشت اشغال سکوهای نفتی-عملیات درخشان مروارید و همچنین عملیات های شهید صفری و اسکورت ناوگان ها ی غیر نظامی
مستند های زیر یکی در مورد تفنگداران دریایی و دیگری در مورد نقش هوادریا در جنگ است
تقدیم به همه دوستان
[code]http://hotfile.com/dl/132591212/d452a72/Videos.rar.html[/code]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
کسی از دوستان این دو مستند رو دانلود کردند؟؟
لطفا هر کس دانلود کرده نظرش رو بده

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]کسی از دوستان این دو مستند رو دانلود کردند؟؟
لطفا هر کس دانلود کرده نظرش رو بده[/quote]

اقا من 2 بار امتحان کردم ولی اصلا صفحه دانلود باز نشد... من فک کردم این موضوع قفل شده icon_wink

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من دانلود كردم 2 تا كليپ بود يكيش درباره زيردريايي يونس بود كه داخل زير دريايي ميرفت و قسمت هاي مختلف زيردريايي رو نشون ميداد
يكيش هم با يك خلبان بازنشته زمان جنگ (بالگرد سيكورسكي نيروي دريايي) در مورد عمليات هاي زمان جنگ صحبت ميكنه و همچنين با دريادار سياري
كليپه زيردريايي جالبه اما دومي معموليه هر چند كه حجمش يك مقدار بالاست

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
شرمنده يك سوال بيجا هر مطلبي رو باز ميكنم خطاي سرور ميده و بايد چند بار بزنم تا وارد بشه مشكل منه يا سرور شما icon_wink

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.