HHL

سرباز امریکایی 17 غیرنظامی افغان را کشت

Recommended Posts

[quote][quote][quote]امام علی (ع) می فرمایند:

خوار نشدند مردمانی که در داخل کشور خود با بیگانه نجنگیدند[/quote]
شما زیاد دوست من مزه نریز به حرفی که زدین درسته خوب شما مثل حزب الله و حماس افغانها رو کمک میکردین امریکاییها هم بغل ایران تشریف نداشتن بعدش اینهمه هر روز امریکایی به درک واصل میشه رو نمیبینین :lol: :lol:[/quote]

شما منظورتون كيه؟؟من؟
به استحظار مبارك برسونم كه زمان اشغال افغانستان مصادف بود با دولت كريمه جناب آقاي دكتر حاج آقا خاتمي (قدس الله نفسه زكيه!) كه اهمال ايشون سبب اشغال شده ونيز همكاري ايشون با ناتو ايضا كه باعث رفتن كلاه بس بزرگ وگشادي بر سر ايشون شد متعاقبا..
خوب حالا منظورتون از كمك نكردن ما به اونا كيه؟؟؟؟[/quote]
بابا بازهم همکاری میکردن با افغانستان هیچ چیزی نمیتونستن بکنن افغانستان یه روزی درتاخت شوروی بود وحال هم ناتو یعنی نه بضاعتی ونه رمقی برایشان مونده هست چون نه سلاح ونه بمب میتواند به آدمی قدرت بخشد بلکه داشتن انگیزه و روحیه از همه مهتره

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
تقريبا 2 هفته گذشت... دوست ندارم بگويم فراموش شد...
بنده به تلويزيون افغانستان دسترسي ندارم، اما سوالي كه برايم مطرح است، اين است كه آيا اين شب‌ها تلويزيون افغانستان فيلم‌هاي آمريكايي كه در آن سربازان شجاع آمريكا!!!! در حال مبارزه با تروريسم!!!! هستند، نشان مي‌دهد يا خير؟

به نظرم در اين وقايع، عبرتي براي ما است كه امنيت موجود در كشورمان را كه در سايه اقتدار يك نيروي مسلح مقتدر ايجاد شده است، قدر بدانيم و خداوند را شاكر باشيم.

مرگ بر آمريكا.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دو در و گوهر گران بها هستند که انسان تا آن را دار قدر آنها را نمی داند و پیامبر می فرمایند:الصحه و الامان. سلامتی و امنیت.
نصیر جان شکرانه این دو نعمت بر ما همیشه فراموش میشه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote][quote]امام علی (ع) می فرمایند:

خوار نشدند مردمانی که در داخل کشور خود با بیگانه نجنگیدند[/quote]
شما زیاد دوست من مزه نریز به حرفی که زدین درسته خوب شما مثل حزب الله و حماس افغانها رو کمک میکردین امریکاییها هم بغل ایران تشریف نداشتن بعدش اینهمه هر روز امریکایی به درک واصل میشه رو نمیبینین :lol: :lol:[/quote]

شما منظورتون كيه؟؟من؟
به استحظار مبارك برسونم كه زمان اشغال افغانستان مصادف بود با دولت كريمه جناب آقاي دكتر حاج آقا خاتمي (قدس الله نفسه زكيه!) كه اهمال ايشون سبب اشغال شده ونيز همكاري ايشون با ناتو ايضا كه باعث رفتن كلاه بس بزرگ وگشادي بر سر ايشون شد متعاقبا..
خوب حالا منظورتون از كمك نكردن ما به اونا كيه؟؟؟؟[/quote]

والا ما تا اونجا که میدونیم هر چند تو خیلی از مسائل خاتمی کوتاه اومد ولی حکومت با ثباتی رو داشت و باعث شد که مردم دنیا نگاهشون نسبت به ایران و ایرانی عوض بشه و مردم هم وضع اقتصادیشون بهتر از الان بود ! اما اون کسایی که از نفر بعدی او حمایت کردند الان میبینیم که دشمن اون شدند . حالا نفهمیدیم که مرام اونا چی هستش.

ضمنا" آقای rpg7 , fath نکنه دوباره به ما حمله کنند و ما رو ... و ... بدونین که تو پستهای مختلف دیدم که شما با هم به هر کسی که برخلاف حرفتون حرف بزنه کافر و ... و ... میکینش. من هم برا شما جواب دارم.

واقعا ما نشستیم از کشته شدن مردم به دست آمریکایی ها صحبت میکنیم و یه ذره به فکر مردم منطقه و ایران نیستیم و زجری که میکشند برامون اهمیت نداره و فقط به فکر زیاد کردن پستهای خودم هستیم.چه مسلمانی هستیم که فقط به فکر خراب کردن این و آن هستیم مثل دو دوست بالا.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.