ALI

کلیپی از تانک ها و نفربرهای اسرائیلی در مرز لبنان در جنگ 33 روزه

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

به نام خدا

این ویدئو رو در آرشیو یورو نیوز دیدم.

ببینیدش (حجم : 5.5 مگ)

[url="http://isherwood.persiangig.com/HITLER/W%20i%20C/israel%20-%20lebanon%20border.FLV"][size=5][b]لینک دانلود[/b][/size][/url]

در ویدئو تانک مرکاوا مارک 4 به همراه نفربرهای آچزاریت دیده می شوند. تاریخ ویدئو مربوط به 25 جولای 2006 یعنی یازدهمین روز نبرد است.
  • Upvote 10
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[right]با سلام[/right]
[right]با چه اعتماد به نفسی داشتند سوار بر تانک حرکت میکردند بیچاره ها نمیدونستند که چه بلایی سرشون خواهد اومد فکر کردند که میرن چند تا لبنانی رو بکشند و لبنان رو بگیرند و خلاصه برگرند و جشن بگیرند [/right]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام به علی جان که همیشه پست های محبوب میزاره
یکم که دقت کردن اسکنر سیستم ترافی رو روی این تانک ها دیدم.اگه روی این تانک ها سیستم ترافی نصب شده پس چرا این سیستم ها توی جنگ کاملا بی فایده بودند؟!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='zahr' timestamp='1351631214' post='279769']
سلام به علی جان که همیشه پست های محبوب میزاره
یکم که دقت کردن اسکنر سیستم ترافی رو روی این تانک ها دیدم.اگه روی این تانک ها سیستم ترافی نصب شده پس چرا این سیستم ها توی جنگ کاملا بی فایده بودند؟!
[/quote]

شما لطف دارید دوست من.

تروفی در جنگ 33 روزه بر روی تانک های اسرائیلی نصب نشده بود و مورد استفاده قرار نگرفت. فکر کنم تروفی از اوایل سال 2008 بر روی تانک های اسرائیل نصب شد. کما اینکه در درگیریهای نوار غزه این سیستم اولین مورد عملیاتی خود را با موفقیت انجام داد. در این نبرد یک راکت مبارزین غزه که به سمت یک مرکاوا 3 (یا شاید هم مارک 4 ، شک دارم) شلیک شده بود ، پیش از برخورد با تانک توسط تروفی نابود شد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.