death-white

تحلیل و پیگیری تحولات سوریه (1)

Recommended Posts

چه سلاحیه ؟

http://gallery.military.ir/albums/userpics/10286/ypg_isis_282229.jpg

تاپیکی دربارش هست ؟

با سلام،دوست عزیز این سلاح همون کلاشینکفه که یک دوربین بهش متصل شده همین یکم به عکس توجه کنی میفهمی

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

با سلام،دوست عزیز این سلاح همون کلاشینکفه که یک دوربین بهش متصل شده همین یکم به عکس توجه کنی میفهمی

آها ؛ این مدل تکتیراندازشه ؟

فقط کپی کردم .

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

آها ؛ این مدل تکتیراندازشه ؟

فقط کپی کردم .

با سالم مجدد،دوست خوبم جناب TRANSYLVANIA  :rose:،اگر بخواهیم سلاحی را به تک تیرانداز تبدیل کنیم باید طول لوله را افزایش بدیم این کار باعث میشه برد سلاح افزایش پیدا کنه این سلاح یک کلاشینکوفه معمولیه که فقط یک دوربین بهش متصل شده برای دید بهتر که این دید بهتر عملا میتونه تو کم کردن نیروهای دشمن تاثیر گذار باشه

ویرایش شده در توسط projectile

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

من از زمانی که نشست حامیان ترور در جده تشکیل شد خیلی ترسیده بودم و بشار رو سقوط کرده میدونستم تا اینکه رهبر انقلاب درب خروجی بیمارستان گفتن امریکا هیچ غلطی نمیتونه بکنه. اقا مثل ابی که روی اتیش بریزن با این حرف اروم شدم و فهمیدم که بحران هر چقدر سخت ازش عبور میکنیم به سلامتی

• Upvote 9
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

با سلام مجدد،دوست خوبم جناب TRANSYLVANIA  :rose:،اگر بخواهیم سلاحی را به تک تیرانداز تبدیل کنیم باید طول لوله را افزایش بدیم این کار باعث میشه برد سلاح افزایش پیدا کنه این سلاح یک کلاشینکوفه معمولیه که فقط یک دوربین بهش متصل شده برای دید بهتر که این دید بهتر عملا میتونه تو کم کردن نیروهای دشمن تاثیر گذار باشه

سلام .

به صورت کلی گفتم .

وگرنه حرف شما کاملاً درست .

من از زمانی که نشست حامیان ترور در جده تشکیل شد خیلی ترسیده بودم و بشار رو سقوط کرده میدونستم تا اینکه رهبر انقلاب درب خروجی بیمارستان گفتن امریکا هیچ غلطی نمیتونه بکنه. اقا مثل ابی که روی اتیش بریزن با این حرف اروم شدم و فهمیدم که بحران هر چقدر سخت ازش عبور میکنیم به سلامتی

سلام .

الان میدونی دارم به چی فکر میکنم ؟

ثروت افراد مشهور هالیوود ، 30 سال بعد ...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

در دو سه روز گذشته ورود اواره گان از 45 هزار نفر گذشته است . با  اجازه مخصوص استانداری با خودرو نیز وارد می شدند و اکثرا ً هم بدون بازرسی وارد ترکیه شدند که این امر احتمال ورود نفوذی ها را زیاد می کنند.

• Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

فارس گفته که امروز حزب الله از پهپاد بی سرنشین تهاجمی استفاده کرده راست و دروغش با خودش

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

بسم الله الرحمن الرحیم

البته رهبری در مورد سقوط یا عدم سقوط سوریه چیزی نفرمودند

بلکه در مورد نتیجه عمل آمریکا که هیچ کاری با این روش ها از پیش نمیبرند فرمودند

و فرمودند مسئله مثل ده سال گذشته خواهد شد که بار معنای بسیار زیادی برای طرف مقابل دارد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آخرین اخبار از "کوبانی"

1. حملاتِ شدید داعش از 3 جهت و با بیش از 50 تانک بە کوبانی!
2. تصرفِ بیش از 21 روستا در اطراف کوبانی بە دست داعش!
نیروهای پ ک ک و پیشمرگهای اقلیم نیز نمی توانند خود را بە کوبانی برسانند زیرا کوبانی از 3 طرف در محاصرە داعش است و تنها راە ارتباطی کوبانی با دنیای بیرون از طریق مرز ترکیە است. هرچند ترکیە بە تعدادی از آوارگان کوبانی اجازە دادە است کە از مرز عبور کنند اما در واقع ترکیە این محدودە مرزی را شدیدا کنترل کردە و بە کسی اجازە رفت و آمد نمی دهد
نیروهای داعش ماههاست که راههای ارتباطی به کوبانی را قطع کردەاند. حلقەی محاصرەی کوبانی هر روز تنگتر می شود. جهاديانِ داعش روزهاست که آب و برق و مواد اولیه خوراکی را بر ساکنان شهرِ نیم میلیون نفری کوبانی بستەاند. گرسنگی و تشنگی در حال گرفتن جان کودکان کوبانی است و صدا از سنگ در می آید اِلا از جامعەی جهانی!
دیگر کلاشینکف های کردانِ کوبانی توان مقابلە با تانک های داعش را ندارد! کوبانی تنهاست.
  • Upvote 6
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.