basijee

لاله های ایرانی که به تازگی پرپر شده اند.

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

حاج محمد و یارانه‌ای که هیچوقت نگرفت

معماری با بیان اینکه سردار ناظری فردی سخاوتمند و با روحیه سال 57 بود، گفت: این اواخر فهمیدم حاج محمد عابربانکی که یارانه‌اش به آن واریز می‌شده را به یکی از نیروها که از لحاظ مالی مشکل داشت داده بود و اصلا خودش از یارانه‌اش استفاده نکرد. او همچنین کمک‌های مالی به نیازمندان و محرومان منطقه نیز داشت.

فرمانده یگان ویژه نیروی دریایی سپاه خاطرنشان کرد: سردار ناظری از 12 ماه 11 ماه در جزیره بود و این یک ماه هم که خارج می‌شد به دلیل مأموریت یا جلسات نیرو بود. او ماه‌ها خانواده‌اش را نمی‌دید و در اینجا مشغول آموزش نیروها بود.

* ناراحتی حاج محمد از «سردار» خطاب کردنش

فرمانده جدید یگان ویژه نیروی دریایی سپاه تصریح کرد: از وقتی که او به درجه سرداری رسید به شدت ناراحت می شد که کسی او را سردار صدا کند و چهره‌اش برمی‌گشت. او اصلا در بند درجه نبود و با نیروهایش دوستانه و برادرانه برخورد می‌کرد و وقتی کسی از بیرون به جزیره می آمد اصلا متوجه نمی‌شد چه کسی پاسدار است، چه کسی بسیجی و چه کسی فرمانده.

* فیش حقوقی فرمانده تفنگداران دریایی سپاه

وی به ذکر خاطره‌ای پرداخت و گفت: ما در اتاق یک میز مشترک برای فرمانده و جانشین داشتیم که حاج محمد اصلا پشت میز نمی‌نشست و من برای انجام کارها بیشتر در آنجا بودم. حدود 3-2 سال پیش یک روز کشوی میز را باز کردم و چند فیش حقوقی بازنشده از حاج محمد را دیدم. به جهت ارتباط و اعتمادی که بین من و ایشان بود این فیش حقوقی را باز کردم و دیدم کسی که فرمانده یگان ویژه است، 750 هزار تومان حقوق می‌گیرد. در آن زمان من در حدود 2 میلیون حقوق می‌گرفتم. دلیلش این بود که سردار ناظری هیچ گاه به دنبال افزایش حقوق و پارامترهای آن و جایگاهش نبود و کسی هم دنبالش را نگرفته بود.

معماری تأکید کرد: به هر حال روزی به او گفتم که کپی شناسنامه و فیش‌های حقوقی‌ات را بده که عصبانی شد و گفت که آن را برای چه می‌خواهی؟ به هر ترتیب مدارک را از او گرفتم و دنبال مطالباتش رفتم. در آن زمان 7-6 سال از زمان بازنشستگی حاج محمد هم گذشته بود.

مصاحبه ی کامل رو در اینجا بخونید :

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13950318000525
  • Upvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

البته از زمان شهادت این شهید بیش از دو سال گذشته است ولی چون مسابقه خوبی برای

زیارت قبر شهدای ارمنی و تبریک به خانواده شهدای ارمنی این روزها در جریان است بد ندیدم یادی از این شهید هم بشود گفت وگوی با مادری که پیکر فرزندش هنوز بازنگشته است

شهیدی که همزمان با حاج‌قاسم به شهادت رسید

• Like 1
  • Upvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
8 hours قبل , FBI گفت:

البته از زمان شهادت این شهید بیش از دو سال گذشته است ولی چون مسابقه خوبی برای

زیارت قبر شهدای ارمنی و تبریک به خانواده شهدای ارمنی این روزها در جریان است بد ندیدم یادی از این شهید هم بشود گفت وگوی با مادری که پیکر فرزندش هنوز بازنگشته است

شهیدی که همزمان با حاج‌قاسم به شهادت رسید

یاهونیوز: «یک مقام ارشد سابق دولت آمریکا افشا کرد که در شب ترور [سردار شهید] سلیمانی، گزینه‌های دیگری در حال بررسی و اقدام بود اما سیال بودن وضعیت باعث شد لیست دقیق اهداف در طول عصر تغییر کند. چند مقام آمریکایی گفتند که در واقع این کشور در شب ترور [سردار شهید] سلیمانی، تلاش کرد عبدالرضا شهلایی فرمانده ارشد نیروی قدس در یمن را نیز ترور کند».
یک مقام نظامی آمریکایی در این‌باره مدعی شد: «شهلایی تنها هدف دیگر در آن شب نبود. کماندوهای آمریکایی همچنین دو عملیات جداگانه برای ترور یا ربودن [افرادی از] نیروهای الحشد الشعبی در عراق انجام دادند که در جریان آن یک نفر را اسیر کرده ولی دیگری موفق به فرار از چنگ مأموران آمریکایی شد. اهداف متعددی نیز قرار بود آن شب در سوریه هدف قرار بگیرند اما به دلایل نامعلومی این برنامه لغو شد».
http://fna.ir/1aqwk

• Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

در مورد شهید مصطفی محمدمیرزایی این نکته را اضافه کنم این شهید بزرگوار در حرم مطهر شاه عبدالعظیم حسنی (ع) دارای قبر هستند ولی اینکه آیا تاکنون پیکر مطهر این شهید از کشور یمن به داخل ایران منتقل شده است بی اطلاع هستم.

زیرا در یکی از سایتها نیز خبری درج شده است که قبر ایشان همان روزهای شهادت حاج قاسم در حرم شاه عبدالعظیم آماده شده است یعنی قبر آماده سازی شده است ولی پیکری در آن قبر مدفون نیست زیرا جنازه مطهر ایشان هنوز در کشور یمن است.

تصاویری از آماده سازی قبر منسوب شهید محمدمیرزایی

تصاویری از برگزاری جشن تولد شهید محمدمیرزایی بر سر قبر ایشان در حرم شاه عبدالعظیم حسنی (ع)

• Upvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

شهادت سرباز وطن نیماجمالی احراز شد.
ساعت 2 بامداد اول فروردین ماه سال 1401 سرباز وظیفه ای که روز هیجدهم فروردین 1401 خدمت وظیفه اش به پایان می رسید، 18 روز مانده به ترخیص از خدمتش، نیمه شب چهار سرباز هم خدمتی خود را در خواب به رگبار بست و پس از تیرباران و به شهادت رساندن این چهار هم خدمتی اش گریخت، امروز در ۱۳ دی ۱۴۰۲ خوشبختانه «شهادت» سرباز نیما جمالی احراز گردید و موضوع به خانواده ایشان اعلام گردید.

https://www.pishkhan.com/news/262880

https://hawzahnews.com/xcCjP

• Like 1
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.