AmirAzad

قایق چند منظوره رعد نیروی دریایی ارتش و سپاه

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

[quote name='Stuka' timestamp='1405432792' post='393195']
دروغه...بیست هزار شناور رو کی میخواد برونه هم شناور دو نفر هم که باشه چهل هزار نفر باید آموزش ببینند.
[/quote]

روندن شناور رو تو یک روز بهتون آموزش میدم . :winking:
بعدش میتونی قایق 20001 رو خودت برونی داداش .
فراموش نکنیم که نیروهای بسیجی که اهل بنادر جنوب هستن قایق روندن رو در حد تدریس بلدن . نکه آموزش دیده باشن نه اونا شغل و تفریحشون اینه.
در مورد فاصله تا بحرین و قطر هم که برادر کیانی فرموده بودن باید عرض کنم که بنده بارها به همراه دوستان بسیجی برای صیادی با طی مسافت حدود 38 مایلی وارد آبهای کشورهای همسایه شدیم با 70 لیتر بنزین raised_eyebrow
  • Upvote 8

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مگه همه قایق ها قراره با هم به ماموریت برن که برای همشون خدمه میخاین !!! این یک ، دوم هم اینکه یکی از مسائلی که نیروی دریایی سپاه بر روی اون دست گذاشته ، نیروی انسانی هست . استعداد نیروی دریایی سپاه در این مورد به مراتب بیشتر از نیروی دریایی ارتش هست ...
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
جدیدا هر کس از دوستان میره برای استخدام سپاه میفرستنش نیروی دریایی!

البته همه خدمه قایق نیستند توی بحث های متفرقه از کامپیوتر الکترونیک تا مخابرات و ... نیرو میگیره اونم بیشتر تحصیل کرده های دانشگاهی
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ارسال شده در · مخفی شده توسط IRINavy، 24 تیر 1393 - دلیلی ارایه نشده است
مخفی شده توسط IRINavy، 24 تیر 1393 - دلیلی ارایه نشده است
آماری که من دارم :
نیروی دریایی ارتش متشکل از 200 شناور و 18 هزار پرسنل
نیروی دریایی سپاه متشکل از هزاران شناور و 20 هزار پرسنل

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
[quote name='RezaKiani' timestamp='1405402787' post='393134']
[right]تلاش عزیز من به شعور مخاطب چیکار دارم[/right]
[right]یکی از دوستان درباره ی درگیری وینسنس با قایقهای توپدار سپاه مدرک و سند خواسته بود من هم دو تا از کتابهایی رو که سپاه چاپ کرده بود به عنوان سند ذکر کردم. اصلا بحث سر ایرباس نبود که عزیز شما مطلب رو دوباره با دقت بخون[/right]
[right]بحث سر این بود که این قایقها می تونند واقعا در عملیات نظامی به درد بخورن یا نه که من می گفتم نه دوستان می گفتن آره. بعدش من گفتم اگر به درد بخور بودن در زمان درگیر شدن با وینسنس یا در زمان عملیات اخوندک به درد می خوردن. وقتی اون زمان به دردی نخوردن الان هم به هیچ دردی نمی خورن. بعدش دوستان از ما سند و مدرک خواستن که ارائه کردیم[/right]
[right]حالا این شعور مخاطب رو شما از کجا دراوردی دیگه خدا عالمه[/right]
[right]اینکه دوستان گاو هستند یا نه رو هم که دیگه خودشون باید تشخیص بدن[/right]
[right]در ضمن نماز و روزه شما هم قبول[/right]
[right]سر سفره افطار برای این بنده ی روسیاه هم دعا کنید بلکه به راه راست هدایت بشه[/right]
[right]آمین[/right]
[/quote]
یه بلا نسبت میگفتید بد نبود
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[center][IMG]http://gallery.military.ir/albums/userpics/10273/1~13.JPG[/IMG][/center]

[center]عراق هم مثل ایران اجر ، اگر از این قایق های رعد داشت ، مجبور نبود اینطور مین بریزه توی دریا و آمریکایی ها مچشو بگیرن icon_cheesygrin[/center]
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

من اگه یه فرمانده امریکایی باشم روزی که هوا طوفانی حمله می کنم تا قایق های ایران تو امواج شدید قابل استفاده نباشه

• Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

من اگه یه فرمانده امریکایی باشم روزی که هوا طوفانی حمله می کنم تا قایق های ایران تو امواج شدید قابل استفاده نباشه

قایق ها اگر نگوییم صرفا ولی تا حدودی برای فریب هستند! و فکر میکنم نیروی دریایی ایالات متحده هم تا حدودی بر این موضوع واقفه، همانطور که سردار فدوی فرمانده نیروی دریایی سپاه پیشتر گفته بودن " ما چیزهای رو بهشون نشون میدهیم که چشم اونها عادت کرده ببینه! خیلی چیزهایی که نمی خواهیم ببینن در معرض چشم اونها قرار نمیدیم که اون چیزهایی است که بعدا می فهمند!"

به این جمله اعتماد کنید... fi_lone_ranger  سپاه ترجیح میده گیم چنجرها در خفی باقی بمونن!  icon_cheesygrin

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

قایق ها اگر نگوییم صرفا ولی تا حدودی برای فریب هستند! و فکر میکنم نیروی دریایی ایالات متحده هم تا حدودی بر این موضوع واقفه، همانطور که سردار فدوی فرمانده نیروی دریایی سپاه پیشتر گفته بودن " ما چیزهای رو بهشون نشون میدهیم که چشم اونها عادت کرده ببینه! خیلی چیزهایی که نمی خواهیم ببینن در معرض چشم اونها قرار نمیدیم که اون چیزهایی است که بعدا می فهمند!"

به این جمله اعتماد کنید... fi_lone_ranger  سپاه ترجیح میده گیم چنجرها در خفی باقی بمونن!  icon_cheesygrin

مگه امریکایی ها چه پخی هستند که بیان تو منطقه بعد ما بخوایم پنهانکاری کنیم چند تا زیردریایی الکترودیزل همشون غرق می کنه ولی این قایقها خیلی ضایع است اول جنگ از سر کمبود امکانات از اینها استفاده شد وگرنه کسی از ناو سنگین بدش نمیومد این قایق ها باعث تبلیغات منفی علیه ما میشه مثلا اینکه ما ضعیفیم و انتهاری 

راستی نمیشه زیردریایی های دیزل تبدیل به دیزل الکتریک کنیم؟ یه ناو سنگین لازم داریم خیلی سنگین یه چیزی که بیسمارک جلوش قایق تندرو باشه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

گیریم قایق ها نتونن حرکت کنن

ناو ها ، موشک ها ، مین های دریایی ، زیردریایی ها ، هواپیماها و ... که کشک نیستن

قطعا توی هوای طوفانی هم نمی تونن کاری بکنن

شما هم بد به دلت راه نده ما توی خونه مون میجنگیم و پیروزیم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

منظورم اینه که نباید نیروهای خارجی توی خلیج فارس و دریای عمان باشن 

گیریم قایق ها نتونن حرکت کنن

ناو ها ، موشک ها ، مین های دریایی ، زیردریایی ها ، هواپیماها و ... که کشک نیستن

قطعا توی هوای طوفانی هم نمی تونن کاری بکنن

شما هم بد به دلت راه نده ما توی خونه مون میجنگیم و پیروزیم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

منظورم اینه که نباید نیروهای خارجی توی خلیج فارس و دریای عمان باشن 

اگه تو منطقه هم باشن باز هم نمیتونن نزدیک ساحل ها مون بشن

مخصوصا با موشک های ساحل به دریایی که داریم عمرا هوس ورود به آب های ما تو سرشون باشه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

نقش قایقها چیه موشک ببره نزدیکتر؟

http://www.military.ir/forums/topic/28562-تجهیز-توپخانه-نزاجا-به-گلوله-های-هوشمند/ 

اگه تو منطقه هم باشن باز هم نمیتونن نزدیک ساحل ها مون بشن

مخصوصا با موشک های ساحل به دریایی که داریم عمرا هوس ورود به آب های ما تو سرشون باشه

ویرایش شده در توسط gama

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

در مورد قایق ها گفتن تا فورس 3 هم میتونن برن توی دریا مگه خلیج فارس توی طوفان تا چند متر موج داره؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ارسال شده در · مخفی شده توسط MR9، 13 دی 1394 - دلیلی ارایه نشده است
مخفی شده توسط MR9، 13 دی 1394 - دلیلی ارایه نشده است

واشنگتن مدعی تمرین نظامی «تحریک‌آمیز» ایران نزدیک ناو آمریکایی شد

مقامات آمریکایی مدعی شدند یک فروند قایق تندروی ایران نزدیک ناو هواپیمابر آمریکایی در تنگه هرمز، اقدام به شلیک موشک کرد.

13940129000675_PhotoA.jpg

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، شبکه ان‌بی‌سی روز سه‌‌شنبه به نقل از دو مقام نظامی آمریکایی مدعی شد که یک راکت ایرانی از فاصله نزدیک یک ناو هواپیمابر آمریکا در تنگه هرمز شلیک شده است.

«کایل رینز» یکی از سخنگویان فرماندهی مرکزی آمریکا مدعی شده است که سپاه پاسداران ایران موشک‌هایی را در نزدیکی ناو هواپیمابر «ترومن» و دیگر کشتی‌های جنگی در حالیکه روز شنبه وارد خلیج‌فارس می‌شدند، پرتاب کرده است که این یک اقدام «بسیار تحریک‌آمیز» بوده است.

به ادعای این مقامات، این شلیک روز شنبه از سوی یک قایق تندرو ایرانی که در فاصله 1500 یاردی (1.3 کیلومتری) ناو هواپیمابر «هری ترومن» در تنگه هرمز در حال تمرین بوده، صورت گرفته است.

شبکه ان بی سی به نقل از مقامات نظامی آمریکایی که خواستند نامشان فاش نشود، گزارش کرد کرد: «این موشک‌ها به سوی ترومن و دیگر کشتی‌ها پرتاب نشدند و تنها در نزدیکی آنها شلیک شده‌ است».

یک مقام آمریکایی گفته است که تمرین این قایق تندرو همزمان با عبور ناو ترومن و همچنین یک کشتی فرانسوی و ناوشکن «باکلی» نیروی دریایی آمریکا از تنگه صورت گرفته و در جریان آن، چندین راکت شلیک شده است.

رینز همچنین مدعی شد که کشتی‌های سپاه پاسداران موشک‌ها را «در فاصله نزدیک» از ناوهای جنگی و در مجاورت حمل و نقل دریایی شلیک کرده است و این موشک‌ها بعد از هشدار اولیه 23 دقیقه‌ای پرتاب شده است.

این مقام آمریکایی البته اذعان کرده است که ایران پیش از انجام این تمرین کشتی‌های منطقه را در جریان قرار داده و به آن‌ها توصیه کرده است که مسیر عبور راکت‌ها را خالی کنند. مقام آمریکایی مورد استناد ان‌بی‌سی گفته است که به هنگام انجام این تمرین، کشتی آمریکایی در «مسیر تردد دریایی شناخته‌شده بین‌المللی» حضور داشته و در آب‌های سرزمینی ایران نبوده است.

به گفته این مقام، پس از اعلام هشدار، قایق ایرانی از فاصله 1500 یاردی ناو آمریکایی در جهتی خلاف حرکت این کشتی و مسیر تردد دریایی، اقدام به شلیک کرده است.

وی گفته است که «روشن بود» که ایرانی‌ها کشتی‌ها را هدف قرار نگرفته‌اند. او با این حال اقدام قایق ایرانی را «به طرز غیرضروری‌ای تحریک‌آمیز و غیرایمن» توصیف کرده است.

رینز در یک ایمیل نوشت: این اقدامات بسیار تحریک‌آمیز، ناامن و غیرحرفه‌ای است و تعهد ایران به امنیت آبراههای حیاتی برای تجارت بین‌المللی زیر سوال می‌برد.

این سخنگوی نظامی آمریکا اعلام کرد که ترومن به همراه دو کشتی جنگی ائتلاف تحت رهبری آمریکا علیه داعش از طریق تنگه هرمز وارد خلیج فارس شدند.

رینز ادامه داد: «در حالیکه اکثر تعاملات بین نیروهای ایرانی و نیروی دریایی آمریکا، حرفه‌ای، امن و معمول است، این رخداد در تضاد با تلاش‌ برای تضمین آزادی ناوبری و ایمنی دریایی بود».

پس از این رخداد هیچ تماسی بین ناوگان ایرانی و آمریکایی برقرار نشده و کشتی‌ها بدون حادثه خاصی به مسیر خود ادامه داده‌اند.

ناو ترومن ماه گذشته به بهانه حمایت از عملیات نظامی در سوریه و عراق، در خلیج فارس مستقر شد.

فعلا که شدیدا از قایق های سپاه می ترسند ناو به اون گندگی از یک راکت نگران میشه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.