arshya4171

انتشار خبرهای نظامی بدون تایید نیروهای مسلح پیگرد قانونی دارد

Recommended Posts

ز طرف یک منبع نظامی اعلام شد:
انتشار خبرهای نظامی بدون تایید نیروهای مسلح پیگرد قانونی دارد
تهران- خبرگزاری ایسکانیوز: به دنبال انتشار خبر فرود یک فروند هواپیما از سوی رسانه ها که منبع اصلی آن یک خبرگزاری بوده است، یک منبع نزدیک به نیروهای مسلح امروز بار دیگر این موضوع را به شدت رد کرد.

به گزارش روز پنجشنبه باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران "ایسکانیوز"، یک منبع نزدیک به نیروهای مسلح خبر منتشره توسط یک خبرگزای در خصوص فرود اجباری یک فروند هواپیما را تکذیب کرد.
این منبع اظهارداشت: انتشار خبرهای نظامی بدون تایید نیروهای مسلح پیگرد قانونی دارد و انتشار دهندگان باید در این زمینه مراقب باشند./

اين خبر رو گذاشتم كه كاربران عزيز بدونن با زدن تاپيكهاي از روي توهمات موجبات دردسر رو براي مديريت سايت درست نكنن
با تشكر

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان اين تهديد نيروهاي مسلح رو جدي بگيريد. :| icon_wink

arshya4171 بابت اطلاع رساني كه كردي ممنونم. :?

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
حامد جان ممنونم

اگر ميخواهيم سايت معتبر بمونه بايد طبق قوانين جمهوري اسلامي رفتار كنيم

معمولا پيش مياد كه بعضي از دوستان و خودم بعضي خبرهاي موهوم رو از سايتهاي خارجي استخراج و تاپيك ميكنيم و من در وحله نخست اين ايراد رو به خودم ميگيرم كه بايد از اين به بعد همه رعايت كنيم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

این خبر را در خبرگزاری فارس دیده بودم.

متاسفانه بعضی دوستان که اسم نمیبرم اما خودشون میدونن؟ مثل یک بچه رویاهای شیرینی دارند که این رویاها فقط برای خودشان شیرین است! از نظر خودشون هم دارن به کشور خدمت میکنن!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اين قانون چيز جديدي نبوده و نيست. هميشه جزو لاينفك نيروهاي نظامي هست .
زيادم تهديد آميز نيست توي خود نيروي نظامي ما فرمانده هاي ارشد مصاحبه ميكنن حرفايي ميزنن كه دردسرسازه اونم بودن هماهنگي با بخش هاي حفاظتي مربوطه نمونه اخيرشم كه ديگه شنيديد ........

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]اين قانون چيز جديدي نبوده و نيست. هميشه جزو لاينفك نيروهاي نظامي هست .
زيادم تهديد آميز نيست توي خود نيروي نظامي ما فرمانده هاي ارشد مصاحبه ميكنن حرفايي ميزنن كه دردسرسازه اونم بودن هماهنگي با بخش هاي حفاظتي مربوطه نمونه اخيرشم كه ديگه شنيديد ........[/quote]

دوست عزيز

چون فلان اقا اشتباه كرده دليلي بر اشتباه نيست. هر كس در حيطه خودش مسوليت حفظ ارزشها و اطلاعات محفوظه دارد. اگر خبر مشكلي ندارد كه معمولا از طريق مجاري معتبر پخش ميشود واگر صحيح نيست و اعتبار لازم رو ندارد كه گفتنش جز سرافكندگي چيزي عايدي ندارد. حق نگه دارت

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
درسته كه بعضا فرماندهان خيلي به اين نكات توجه نمي كنن اما نكته ستادكل هم درسته و مصاديق زيادي داره. هرچند بايد در موضوع اينكه آيا ستادكل ميتونه مستقيما با رسانه ها مواجه بشه يا نه بحث بشه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

اشتباه بعضی فرماندهان نظامی دلیلی بر تکرار این اشتباه از جانب دیگران نیست.

هر کدام از دوستان هم که این هشدار را جدی نمیگیرد لطفا از این سایت رفته و در سایتی دیگر فعالیت کند.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اخبار جعلی نظامی به نظر من یکی از سلاحهای خوب برای حال گیری از دشمن ، به حرکت واداشتن جاسوسهای داخلی و پیدا کردن راحت ترشون ، و الی آخر ..... هست ...

حاجی اون بمب اتمی که دیروز تست شد تو کویر عکس ازش داری :|

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

جوکر،
بله جنگ روانی و رسانه ای جزئی از تسلیحات و عملکردهای نظامی و سیاسی است. اما بصورت هدفمند که این هدف رو مسئولین نظامی هر کشور تعیین میکنند و هیچ کسی حق ندارد سرخود کاری انجام دهد. رویاهای شیرین بعضی دوستان فقط برای خودشان شیرین است! وگرنه این رویاها ممکن کشور را وارد مشکلات بزرگی کند.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.