SHAFAGH23

آویرا آنتی ویروسی بی رقیب !

Recommended Posts

[color=darkblue]گویا بخش آپدیت آنتی ویروس آویرا مشکل داره...
بنده آپدیت اتوماتیک رو غیرفعال کردم منتها هنوز هم روزانه خودش رو آپدیت میکند...اگر دوستان اطلاعی از این جریان دارند خوشحال میشم پاسخ بدند.[/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
رپتور از اویرا راضی هستی ؟
درضمن غیر فعال کردن آپدیت روزانه آویرا کار اشتباهی است چون حجم روزانه بیشتر از چند کیلو بایت نیست.بهتر اینه که آپدیت روزانه فعال باشه .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دو تا نکته:
1 - استفاده ترکیبی از برنامه های ضد ویروس اصلا توصیه نمی شه چون هر دو دسترسی سیستمی دارن و معمولا Agent های همدیگر رو به عنوان ویروس و یا Intruder می شناسن و کور می کنن. البته ممکنه چیزی برای کاربر معلوم نشه.

2 - به نظر من دوستانی که از ویندوز استفاده می کنن از یک ضد ویروس خوب که آپدیت بشه (مثلا همین آویرایی که گفتین) و یک Personal Firewall استفاده کنن که مکمل هم میشن (مثلا Commodo PF که OpenSource هم هست)

راستی تقریبا همه جای دنیا (آلمان، فرانسه، چین رو خبر دارم) استفاده از ویندوز توی کارای نظامی ممنوعه. دوستان می تونن استفاده از لینوکی (مثلا Ubuntu یا OpenSuse) رو امتحان کنن. خیلی جواب میده، نه ویروسی نه DLL Crash ای و نه System32 API MSG ای. راستی Blue Screen of Death هم نداره icon_wink

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]خوب جناب NAMARD(تو را به خدا نامت رو تغيير بده! ما دلمون نمى آد اين جورى صداتون كنيم)! اين كارى كه گفتيد(دستكارى زمان Trial Version) رو به ما هم ياد بديد٬ بى زحمت! icon_wink[/quote]
شما از همان NAMARD استفاده كنيد هيچ مشكلي نداره، ناراحت نمي شم. اين دستكاري تعداد روز يا تعداد دفعات اجراي برنامه براي مبتديان (خودم رو مي گم :| ) زمان بر هست و برخي مواقع اصلآ نتيجه نمي ده(فقط يك بار تا به حال براي من نتيجه نداده.). تازه در بعضي از برنامه ها علاوه بر محدوديت زماني يا تعداد دفعات اجرا، محدوديت هاي ديگه اي هم هست كه نياز به دستكاري فايل يا ايجاد لايسنس معتبر رو داره. البته در اين سايت فكر نكنم اجازه ي آموزش هر چند ابتدايي در اين مورد (Trial Reset) داده بشه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.