amin_sahande

عرضه یک نسخه جدید از مرورگر فایرفاکس

Recommended Posts

شرکت موزیلا به منظور رفع برخی از مشکلات مرورگر 3.5 فایرفاکس نسخه جدیدی از این مرورگر را با عنوان "فایرفاکس 3.5.5" عرضه کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، نسخه 3.5.5 فایرفاکس محتوی عملکردهای جدیدی نیست و تنها با هدف تصحیح برخی مشکلات مرتبط با امنیت داخلی این نرم افزار به روز شده است.

شرکت موزیلا از کاربران فایرفاکس دعوت کرد که این نسخه جدید غیرمنتظره را نصب کرده و آن راجایگزین فایرفاکس 3.5 کنند. مرورگر فایرفاکس 3.5 از جولای سال جاری وارد بازار شد.

موزیلا در روزهای اخیر گزارشاتی را مبنی بر بسته شدن ناخواسته پنجره های باز شده توسط این مرورگر دریافت کرده بود و به دلیل همین مشکل این نرم افزار را به سرعت به روز کرد.

براساس گزارش کاتاوب، همچنین این شرکت در حال آماده سازی فایرفاکس 3.6 است که در حال حاضر تنها در نسخه بتا در دسترس قرار دارد.
http://www.mehrnews.com/fa/newsdetail.aspx?NewsID=979810

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
متاسفانه یکی از بزرگترین مشکلات این مرورگر همین بسته شدن و کرش کردن موزیلا در هنگام باز کردن تعداد زیادی پنجره یا پنجره های خاص است . من واقعا نفرین می کنم این نرم افزار رو در هنگام کرش !!!!!!! کلی وقت ادم رو تلف می کنه تا دوباره باز کنی و بزاری لود بشه صفحات ! نسخه 3.5.4 رو من استفاده می کنم که متاسفاته هنوز کرش می کنه .

نسخه بتا جدید روهم دانلود کردم که افتضاح بود از لحاظ سرعت ! هنوز خیلی کار دارد !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من هم از فایر فاکس استفاده می کنم به نظرم که از OPERA و IE خیلی بهتر و قابل اطمینان تر و همچنین سریعتره

در مورد نسخه جدید هم حق با شماست چنگی به دل نمی زنه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
وقتی توب این نرم افزار باگ بوجود میاد یا خطا و بقول کلنل کرش زمان بازگشت اوتومات صفحات با متنی که توش تایپ کردی (متن قبل از ارسال) برمیرگرده ! حتی وقتی بک (بازگشت ) میزنی به صفحه قبل متن نوشته شده برای ارسال در صفحه قبل رو به همون صورت که بوده مجدد به شما نشون میده . اما این اکسپلورر خیلی فاجعه است و همه چیز رو به باد میده ...

اما برای من محبوب ترینشون همون اوپراست که مدت زیادی باهاش کار کردم ولی بعدش نتونستم براحتی از با فایر و اکسپلورر کنار بیام ...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]وقتی این نرم افزار توی باگ بوجود میاد یا خطا و بقول کلنل کرش زمان بازگشت اوتومات صفحات با متنی که توش تایپ کردی (متن قبل از ارسال) برمیرگرده ! حتی وقتی بک (بازگشت ) میزنی به صفحه قبل متن نوشته شده برای ارسال در صفحه قبل رو به همون صورت که بوده مجدد به شما نشون میده . اما این اکسپلورر خیلی فاجعه است و همه چیز رو به باد میده ... [/quote]

در این مورد بعضی وقت ها فایر فاکس یک نعمت محصوب می شه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من با گوگل کروم کار میکنم خیلی عالیه کار باشم راحته میتونید از سایت زیر به روز ترین نرم افزار ها رو دانلود کنید
http://www.filehippo.com/

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]من با گوگل کروم کار میکنم خیلی عالیه کار باشم راحته میتونید از سایت زیر به روز ترین نرم افزار ها رو دانلود کنید [/quote]

گوگل کروم بد نیست اما بیشتر مواقع که خواستم باهش از اینترنت فایل بگیرم وسط کار خراب می شد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اره من چون فایلمو از اینترنت بادانلود منیجر دریافت میکنم لینک فایلو کپی بعد تو برنامه دانلود پست میکنم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.