worior

Administrators
 • تعداد محتوا

  7,866
 • عضوشده

 • آخرین بازدید

 • Days Won

  54

worior آخرین امتیاز شما در روز 13 دی

worior شما بیشتری مطالب مورد علاقه کاربران را دارید!

اعتبار در انجمن

17,071 Excellent

درباره worior

 • رتبه حساب کاربری
  General

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Interests
  ...،«و در شگفتم از متکبری که دیروز نطفه بود و فردا مردار! امیرالمومنین(ع)»،...

آخرین بازدید کنندگان پروفایل

72,012 نمایش های پروفایل
 1. انتشارات؟! تمام الگوی شما موجود هست و مدتهاست که سایت بر همین اساس چیده شده، و بر همین اساس هست که هیات تحریریه و طبقه بندی های موجود رو داریم، در جامعه پژوهش (حوزه دفاعی) هم متاسفانه کسی نیست که سایت رو نشناسه!، حالا هی با ما جدل کن تا نیات ما رو بکشی بیرون!،روی این متن پایین دقت کن تا پس کله منو بخونی: از 19هزار کاربر سایت 100 نفر سالی 3 تاپیک هم کفایت میکنه، ایجاد انگیزه و تشویق به تولید مطلب بصورت موردی روی هر کاربری که یک پست یا ایده رو مطرح میکنه بهتر از مشغولیت مستقیم عده ای خاص هست، هیات تحریریه کمک میکنه کسی که میخواد زکات سالانه اش رو بده، در چه حوزه ای بده که اثر کنه، بجای سازماندهی نفرات در قالب های مسئولیت آور، سازماندهی محتوا ارجح تر هست و از محتوا ارجح تر پرورش متفکر نظامی که حوزه ای رو عمیقا مطالعه کرده باشه، که البته بدست نمیاد مگر اینکه کسی عمیقا مطالب مختلف رو مطالعه و ترجمه کرده باشه و ماحصل مطالعه اش رو برای اشتراک(همون زکات واجب) بگذاره توی سایت، البته اصلا اهمیتی ندارد که زیر چتر میلیتاری و سازماندهی سایت باشد یا نه،... متن بالا رو برای داشتن یه تصویر بزرگ در نظر بگیر، فکر کن بچه ها تو بوشهر جلوی مارین ایستادن و دارن عملیات طراحی میکنند، کمتر از یک ساعت وقت دارند، نه به اینترنت دسترسی دارند و نه تجهیزات دشمن رو میشناسند... بحث رو تو استاتوس ادامه میدم.
 2. worior

  رزمایش هوایی فداییان حریم ولایت - 8

  چه لزومی داره که سی 130 کار فانتوم و سوخو24 رو انجام بده ؟!
 3. worior

  رزمایش هوایی فداییان حریم ولایت - 8

  نیرو هوایی همین یک کار تقریبا غیر عقلانی و کاربردی رو بلده و برای بار دوم هست که داره تکرار میکنه. اصلا ذهنت رو مشغولش نکن... -------------- . . . هیچ نکته ای در این رزمایش از اساس بی معنی و بی فایده نمیبینم، شاید یک سری تجهیزات و تعمیرات رو اجرایی کردند. الان چیزی که برای من سواله لزوم استفاده از سی 130 بعنوان بمب افکن هست و تنها جوابم اینه که احتمالا هدفشون تست بمب ها بوده :
 4. 13 4 7 12 1 شما خطا در محل رو محاسبه کردید و اگر از محاسبات شما برخورد رو حساب کنیم : 13+4+7+12-1= 37 برخورد و نه 44 برخورد ادعایی ... و اگر با خطای احتسابی شما یعنی 12 جمع بزنیم، تازه میشود 49 از 60، بعبارتی اگر موارد فوق بدرستی محاسبه شده باشد، 81% شلیک ها رسیده اند و از 81 درصد موشک های رسیده به منطقه، 37 موشک به هدف اصابت کرده است بعبارتی موفقیت 75 درصدی در زدن هدف و موفقیت کل 62درصدی برای کل سیستم، بدون هیچگونه مواجه با پدافند، با این فرض که واقعا 60 موشک شلیک شده باشد. در تقویت محاسبه فوق، تکرار ضعف در حمله بعدی به تاسیسات شیمیایی ادعایی سوریه قابل بررسی است...
 5. از اونجایی که ما مشکل امنیت و تهدید جنگ داریم، پرداختن به بودجه دفاعی از اوجب واجبات هست. ظاهرا بودجه رو بصورت دو سطحی تحققی و توهمی بستن، طبق سطح توهمی بودجه 21 درصد نسبت به 97 افزایش پیدا میکنه در حالی که تورم رسمی کشور بیش از 40 درصد بوده و ارزی تا حدود 300 درصد هم بالا رفته. اما بودجه 98 در شکل قابل تحقق اون 27 درصد چیزی در حدود یک سوم کاهش نشون میده که بیشتر این کاهش مربوط به وزارت دفاع و پروژه های دفاعی هست که بسیار خطرناکه. پروژه های مهمی در بخش پدافند(مثل باور)، نیروی دریایی(ناوهای جدید) و هوایی(ارتقا فانتوم ها و...) در جریان هست که اگر در این زمان متوقف بشن مثل این میمونه که دشمن بدون حمله نیروهای ما رو در هر سه سطح سرکوب کرده.
 6. تشکر اون دو بال برای پرواز اف14 متن زیبایی بود، به مسئله شرک عبادی از دید پرودگار توجه نکرده بودم. اما در مورد جبهه های گشوده» یک پیشنهاد اگر قابل بدانید. متن گسترده است، حقیقتا موضوعات تمدنی به حدی اصطلاحا " پهن دامنه " هستند که وقتی وارد میشی بسختی این امکان فراهم میشه که موضوعات رو تفکیک کنی و به مراتب سخت تر، اولویت بندی و حذف مواردی هست که با هدف نگارشی شما مطابقت داشته باشند. وقتی دروازه بان هم بخواد ویراش کنه، اهداف نگارنده رو با امیال خودش تطبیق میده و کار پیچیده تر میشه. پیشنهاد میکنم اگر خواستید بازهم از این دست مقالات نگارش کنید، دو تطبیق رو با استفاده از نقشه کشی ذهنی انجام بدید، و خودتون در وسط بایستید بعنوان معماری که داره در ذهن مخاطب سازه ای رو بنا میکنه: فرض بر این هست که اون وسط شما قراردارید، سمت چپ موضوعات، سمت راست نیاز های مخاطب(حتما نیاز مخاطب باید از وی اخذ شده باشد)، اینقدر سمت چپ و راست رو تقدم و تاخر و سپس حرس کنید، که خلاصه ای واجد ارزش برای مخاطب(خوراک) متناسب با نیازهای لیست شده سمت راست، تنظیم بشه، سپس بدنه متن رو بعد از نگاشتن نتیجه در گام اول! و مقدمه در گام دوم، نگارش کنید، هدف از این کار هم حفظ انسجام درونی(فرم) هست، مخاطب در مقدمه هدف گیری میشه و در نتیجه بمباران، بازخورد مورد نظر(هدف شما) نباید لطف به مخاطب باشد، بلکه اجبار به وی برای قرارگرفتن موضوعات در کانون توجه وی برای کنکاش های بعدی، از این جهت فقط عنوان بدرستی انتخاب شده است،...
 7. worior

  پوشش پدافند هوایی ایران

  پدافند در همه جای دنیا پوشش ایستا و پوشش متحرک داره. که این دو هم به دو شکل ظاهر میشن، پدافند سرویس، پدافند روز دوم جنگ. کار سرویس روشن بودن پیوسته و نگهداری عملیاتی هست و در اولین حمله از دست رفته محسوب میشه، این مختص سامانه های استقراری هست. مثل اس 200 و ... در زمان جنگ چند شبکه دفاعی دیگر بنابر حجم و محدوده تهاجم به کار میفتن، هر ساعت شاهد نقشه ها و تحلیل هایی کاملا متفاوت خواهید بود.
 8. قایق تندروی سپاه، از عرشه ناو استینز ، به نقل از rt.com ..
 9. ... امکان قراردادن لینک مستقیم از اینستاگرام وجود دارد، با دقت در مورد تگ ها و فرستنده اصلی در اینستاگرام(خلاف قوانین سایت نباشد) از این قابلیت استفاده بفرمایید:
 10. از یک فرمانده تانک باید پرسید.
 11. برای برخی اصطلاحات باید از جایگزین های مرسوم در نیروهای مسلح استفاده کرد. در نیروی زمینی ارتش به turret میگن : دهلیز.
 12. این تصویر کنسول شبیه ساز رادار هست.
 13. با تشکر از خویشتنداری دوستان. رونمایی میتواند دلیلی برای انتقاد باشد اما جدل نه .. نوشته های اخیر پاک شدند.
 14. worior

  سطوح تکوین تکنولوژی TRL

  یک تعریف و چند آمار: اختراع به معنای محصول و یا فرایند جدید است که از طریق توسعه دانش یا ترکیب جدید بدست آمده و نوآوری، تجاری سازی اولیه اختراع/خدمت/فرایند جدید با تولید و بازاریابی آن است. تمام اختراعات به نوآوری تبدیل نمیشوند و تمام نوآوری ها موفقیت تجاری کسب نمیکنند.: - به شکل متغییر بین دو بازه 33 تا 60 درصد محصولات جدیدی که به بازارها وارد میشوند به سودآوری نمی رسند. - تحقیق دیگری نشان میدهد فقط 56درصد از 11000 محصول جدیدی که توسط 77 شرکت تولیدی/خدماتی/محصولات مصرفی بازاریابی شده اند با گذشت 5 سال همچنان به فروش میرسند. - از هر 13 ایده جدید محصول فقط 1 مورد توانسته است به بازارهای آزمایشی راه بیابد. - مشتریان منبع کلیدی نوآوری در بسیاری از صنایع هستند. - 77 درصد نوآوری های ایجاد شده در صنعت "ابزارهای علمی" توسط کاربران این محصولات بوجود آمده اند. - بیشتری نوآوری در شرکت های با اندازه "متوسط" صورت میگیرد. - بالغ بر 60درصد نوآوری های ثبت شده در طول 4 سال با هزینه ای معادل 65درصد نوآور اولیه، توسط دیگران تقلید و کپی برداری شده اند.
 15. خیلی محترمانه و در نهایت آرامش از خواب خوش بیدارشون میکنند!