mahdi345n

تاپیک جامع شهید رسول حیدری ( اولین شهید ایرانی در جنگ بوسنی )

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

خنده داره!

باشکوه؟!
آقایون برن چند صد میلیون چند صد میلیون خرج پروژه هاشون کنند، شهید به چه دردی میخوره؟!

دوره شهید بازی و شهادت و ... گذشته؟!

الان دوره یقه سفید و ... است.

به حضو دوستان عرض میکنم که در نهایت غربت و مظلومیت برگزار شد. فقط دوستان و نزدیکان شهید بودند و بس، نهایتا 100 نفر نشدیم.
مراسم در خانه خود شهید در تهران برگزار شد، بنده ارتباط نزدیک با خانواده این شهید بزرگوار دارم.

خدا سایه امثال حاج علی فضلی و سردار نقدی رو کم نکنه، وگرنه معلوم نبود کی میخواد این جلسه رو صحبت کنه ... .

عمو رسول شرمندتیم! ... .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]خنده داره!

باشکوه؟!
آقایون برن چند صد میلیون چند صد میلیون خرج پروژه هاشون کنند، شهید به چه دردی میخوره؟![/quote]

اگه دقت کنيد داره تيکه ميندازه .

ما شالله انقدر اطلاع رساني بالا هست که نگو و نپرس .... شما تا حالا ديديد يک مطلب درست حسابي درباره حضور نظامي ما در بوسني و اين که چه اتفاقاتي افتاد نوشته شده باشه ?????
يا صدا سيما چيزي پخش کرده باشه ? يه همون روايت فتح قديم بود يه چيزايي نشون ميداد ,
فکر کنم در بوسني ايشان شناخته تر باشند تا ايران ....

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
همينم از سرمون زياده. زمانه اي كه قبله و معبود شده پول و شكم بيشتر از اين نميشه انتظار داشت.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]اگه دقت کنيد داره تيکه ميندازه . [/quote]

نه اشتوکا جان، من هم فکر کردم که دارند تیکه میندازند.
اما متن رو که خوندم، دیدم هیچ تیکه ای هم در کار نیست.

بدتر نوشته که با حضور مسئولین و مقامات و ...!!! برگزار شد. اگر یه جا علامت تعجب رو قرار میداد، میشد امید داشت که چنین منظوری دارند.

اما ظاهرا عزیزان، همین حد جلسات رو باشکوه میدونند. اونجا هم هیچ خبرگزاری نبود. یه بنده خدایی پاشد عکس گرفت. بعد یه آشنا پیدا کردند فرستادن برای تابناک

[quote]
شما تا حالا ديديد يک مطلب درست حسابي درباره حضور نظامي ما در بوسني و اين که چه اتفاقاتي افتاد نوشته شده باشه ????? [/quote]

این هم یک جنبه دیگری از غربت این بچه هاست. حاج رسول حیدری در زمان جنگ در قرارگاه رمضان، خدا میدونه که چه عمیات هایی انجام داد تو خاک عراق.
حاج رسول نقش عمده ای در عملیات هایی داشت که سپاه بدر هم در اون شرکت میکرد. در چند مورد هم فرمانده محور بوده .

حالا مثل اینکه قرار یه مجموعه ای درست بشه، اسمش یادم نیست، "" پرونده سری" بود؟! " عملیات سری "" بود؟! نمیدونم. دعا کنید لااقل اون رو نشون بدن .
[quote]فکر کنم در بوسني ايشان شناخته تر باشند تا ايران ....[/quote]

خدا شاهده دقیقا همینه.

تو بوسنی محل شهادت ایشون تندیسی داره.
و مردم میان اونجا متوسل میشوند و حاجت میگیرند.
بعضی هاشون به خاطر ایشون اسم بچه هاشون رو گذاشتند رسول .
اما اینجا اسم اش رو نمیشناسند، باید بنویسند شهیدی که در بوسنی شهید شده تا یه ذره جلب توجه کنه .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]خنده داره!

باشکوه؟!
آقایون برن چند صد میلیون چند صد میلیون خرج پروژه هاشون کنند، شهید به چه دردی میخوره؟![/quote]

اگه دقت کنيد داره تيکه ميندازه .

ما شالله انقدر اطلاع رساني بالا هست که نگو و نپرس .... شما تا حالا ديديد يک مطلب درست حسابي درباره حضور نظامي ما در بوسني و اين که چه اتفاقاتي افتاد نوشته شده باشه ?????
يا صدا سيما چيزي پخش کرده باشه ? يه همون روايت فتح قديم بود يه چيزايي نشون ميداد ,
فکر کنم در بوسني ايشان شناخته تر باشند تا ايران ....[/quote]

فقط برنامه راز نادر طالب زاده تو رمضان سال قبل با حاج سعيد قاسمي و مستند هاي ساخته شده در اين مورد و نيروهاي ايراني حاظر خوبه ديگه سالي يه بار اونم شبكه 4 فرهيختگان در حالي كه كانالاي ديگه داره سريالاي ماه مباركو ميده همه هم مثل ما 2 تا تلويزيون ندارن كه پسرشون بتونه بدون جنگو دعوا برنامه جدي ببينه icon_cool icon_wink icon_eek

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
از پست پشت هم معذرت ميخوام شرمنده اديت رفته بود
اينم اطلاعات خوبي داره
http://shahidrasul.ir

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.