roteil

pcm بودن خط تلفن

Recommended Posts

سلام دوستان
من چند روز پیش از شاتل adsl درخواست کردم بعد از سه روز گفتن خط شما pcm شماره دیگری بدید یا برید مخابرات بگید خط را از pcm ی در بیارند امروز که رفتم مخابرات
اول کار دربون گفت چی کار داری گفتم خطمون pcm می خوام مستقیم به کافو وصل بشه گفت کاریش نمیشه کرد بعد رفتم پیش مسئول خطوط هوایی (کسی می دونه یعنی چی)
زنگ زد به جایی ویک عددی رو کاغذ نوشت .گوشی را گذاشت وگفت کاریش نمیشه کرد گفتم خط جدید بدید گفت خط هم نداریم . به نظر شما جواب سربالا ندادند؟
من الان چه کارکنم؟

وایمکس خوبه ؟
آقای عرشیا انگار وایمکس داشت وازش ناراضی بود. تازه خونه ما در آخرین محدوده تحت پوشش قرار داره نمی دونم چه کار کنم.
قبل از اینکه بدونم خطمون اینطوره رفتم یک مودم 76 تومنی خریدم الان انگار رو دستم می مونه کسی نمی خواد؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[b]سلام دوست عزیز

اول خواهشا سوال را در بخش مربوطه مطرح بفرمایید و بخش مربوط به این سوال بخش رایانه و اینترنت است .[/b]

اما در مورد خطوط pcm باید بگم که یکی ار شاهکار های مخابرات به حساب می یاد و مخابرات در سالهای اخیر به خصوص در مناطق مرکزی شهر به جای توسعه شبکه کابلی از شیوه خاصی به نام Pulse Code Modulatio جهت افزایش ظرفیت خطوط استفاده نموده است که در این شیوه ظرفیت هر کابل به چندین خط تلفن ثابت اختصاص داده می شود اما اگرچه این شیوه توان پاسخگویی به نیاز گفتگوی تلفنی و انتقال صدا را برای مشترکان فراهم می‌کند، اما به دلیل تقسیم ظرفیت یک کابل امکان استفاده و اشتراک اینترنت ADSL برای مشترکانی که خطوط تلفن آنها با این شیوه فراهم شده است، وجود نخواهد شد. همچنین این خطوط در اتصال Dailup به شبکه های اینترنت نیز مشکلاتی را برای مشترکان ایجاد می‌کنند و عموما سرعت اتصال مشترکان این گونه خطوط پایین تر از 33.6 کیلو بیت است!

درست بهت گفتن هیچ راهی نداره مگر گرفتن یک خط تلفن عادی ! یا تغییر سیستم کلی مخابرات محل !

[color=red][b]مدیران لطفا این تایپک به بخش رایانه و اینترنت منتقل کنن .
با تشکر[/b][/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام رتيل جان

امكان داره توي محلي كه شما زندگي مي كنيد ، حتي توي همان كوچه ، خطي غير Pcm وجود داشته باشه ! كمي جستجو كن [b]شايد[/b] بتوني 50 تومن ديگه بدي همچين خطي پيدا كني و از صاحبش بخري .

وگرنه همون وايمكس

pcm شاهكار مخابرات براي پر كردن جيب خودش!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]امكان داره توي محلي كه شما زندگي مي كنيد ، حتي توي همان كوچه ، خطي غير Pcm وجود داشته باشه ! كمي جستجو كن شايد بتوني 50 تومن ديگه بدي همچين خطي پيدا كني و از صاحبش بخري .[/quote]
سلام xx222ir جان
بله من چون می دونستم همسایه دیوار به دیوارمون Adsl داره گفتم مشکلی نیست ومودم خریدم.
نگو هرجا کابل تلفن وارد این جعبه سفید قشنگ ها بشه pcm .
ولی فکر نکنم کسی خطش را بده
[quote]pcm شاهكار مخابرات براي پر كردن جيب خودش![/quote]
نه این وصل ها به مخابرات نمی چسبه
مخابرات برای اینکه به اصطلاح به مردم خدمت کنه و ضریب نفوذ تلفن ثابت رو افزایش بده این کار را میکنه :cry:
شبیه جمله خودت شد یعنی می خواستم تغییرش بدم :cry:

[quote]اول خواهشا سوال را در بخش مربوطه مطرح بفرمایید و بخش مربوط به این سوال بخش رایانه و اینترنت است .[/quote]
از راهنمای شما متشکرم می خواستم روی صفحه اول نباشه تا یکم حرف دلم را بزنم با اینکه فرقی نداره

بعدش می خواد ضریب نفوذ اینترنت پرسرعت را افزایش بده

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
واقعا اينط.ره. منم دقيقا همين بلا سرم اومده و بدون اينترنتم. چه كنيم. به نظر من كشورو عوض كني بهتره

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[color=red]دوستان اين مكان جايي براي عقده گشايي شما نيست.[/color]
حرفهايي مثل اين كه دزدترين يا هر چيزه ديگه اي جز به نزديك شدن اين سايت به ف ي لترينگ كمك ميكنه كمكه ديگه اي نميكنه و چاره ساز مشكلات هم نيست.همينجوري كلي مشكل داريم.
خواهشا از يك همچنين بحثهايي خودداري كنيد تا مديون كسي نباشيد.
در ضمن سيستم كد ماجوليشن به خيلي از كسايي كه منتظره تلفن ثابت بودند كمك كرد(خيلي سال پيش) و اونموقع كسي متاسفانه به فكره ظرفيت كابلهاي 6 ميل نبود اما شما با پيگيري بيشتر ميتونيد در خواست انتقال دايركت به كافو رو بديد.كار خيلي سختيه اما غيره ممكن نيست.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][color=red]دوستان اين مكان جايي براي عقده گشايي شما نيست.[/color]
[/quote]

دوست عزیز این حرف درست نیست که هر کسی رو با مطرح کردن مشکلش که واقعا هم حق با طرفه عقده ای خطاب بکنید !

واقعیت تلخه و باید پذیرفت اما نباید توهین کرد حالا هم دیگه این شرکت عریض و طویل باخصوصی شدنش قوض بالا قوض شده هم مشترکان خودشو عذاب میده هم کارکنان خودشو !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]دوست عزیز این حرف درست نیست که هر کسی رو با مطرح کردن مشکلش که واقعا هم حق با طرفه عقده ای خطاب بکنید !

واقعیت تلخه و باید پذیرفت اما نباید توهین کرد حالا هم دیگه این شرکت عریض و طویل باخصوصی شدنش قوض بالا قوض شده هم مشترکان خودشو عذاب میده هم کارکنان خودشو !

[/quote]

كسي كه عقده گشايي ميكنه عقده اي نيست.لطفا خودتون به دوستان خودتون توهين نكنيد.
در ضمن من منظورم كلماتي از قبيل دزدترين و كلاه بردار و .....بود.
همه عقيده ها ارزش دفاع رو ندارندواميدوارم يه مدير پيدا بشه و تا مشكلي ايجاد نشده اون كلمات رو حذف كنه.
من نميدونم اينجا سايت نظاميه يا سايته شكايات .هر مطلبي بيان ميشه فورا عده اي موضع ميگيرند.مثلا همون تاپيك سرعته اينترنت كه داشت به جاهاي باريك ميكشيد البته خدارو شكر قفل شد.
در كل دوستان از اين فروم هاي شكايات و توهين زياد هست.اما اينجا جاش نيست.حالا خود دانيد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][color=red]دوستان اين مكان جايي براي عقده گشايي شما نيست.[/color]
حرفهايي مثل اين كه دزدترين يا هر چيزه ديگه اي جز به نزديك شدن اين سايت به ف ي لترينگ كمك ميكنه كمكه ديگه اي نميكنه و چاره ساز مشكلات هم نيست.همينجوري كلي مشكل داريم.
خواهشا از يك همچنين بحثهايي خودداري كنيد تا مديون كسي نباشيد.
در ضمن سيستم كد ماجوليشن به خيلي از كسايي كه منتظره تلفن ثابت بودند كمك كرد(خيلي سال پيش) و اونموقع كسي متاسفانه به فكره ظرفيت كابلهاي 6 ميل نبود اما شما با پيگيري بيشتر ميتونيد در خواست انتقال دايركت به كافو رو بديد.كار خيلي سختيه اما غيره ممكن نيست.[/quote]

من هم با ايشون موافقم كه نبايد از چنين جملاتو كلماتي ( مانند ... ) استفاده كرد تا راحت تر بشه ، نقد و انتقاد كرد .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اگه مشکل اون دو تا کلمه بود باشه ما ویرایش کردیم
اگه فکر می کنی توهین نیست من همون منظور شما را می گیرم

[quote]در ضمن سيستم كد ماجوليشن به خيلي از كسايي كه منتظره تلفن ثابت بودند كمك كرد(خيلي سال پيش) و اونموقع كسي متاسفانه به فكره ظرفيت كابلهاي 6 ميل نبود اما شما با پيگيري بيشتر ميتونيد در خواست انتقال دايركت به كافو رو بديد.كار خيلي سختيه اما غيره ممكن نيست.[/quote]

من مشکلم با این خیلی سال پیش که تا آینده کش می یاد کوچه ای که تازه درست میشه هم همش pcm توی محل ما وخیلی جاهای دیگه .انگار کسی نمی خواد کاری انجام بده شما اگر گرون فروشی کم فروشی را مصداق دز.. وکلاه بر.... نمی بینید حتما اونها هم نمی بینند وبه کارشون ادامه می دهند وهر سال ادعای ارزان شدن سریع شدن وهمه گیر شدن می دهند

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]دوست عزیز این حرف درست نیست که هر کسی رو با مطرح کردن مشکلش که واقعا هم حق با طرفه عقده ای خطاب بکنید !

[/quote]

كسي كه عقده گشايي ميكنه عقده اي نيست.لطفا خودتون به دوستان خودتون توهين نكنيد.
[/quote]

استاد عقده گشایی یعنی کسی عقده ای داره و دنبال گشایشی در این مورد است که همان میشه عقده ای ! اگه شما خویشتن داری کنین کسی به کسی توهین نمیکنه .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]اگه مشکل اون دو تا کلمه بود باشه ما ویرایش کردیم
اگه فکر می کنی توهین نیست من همون منظور شما را می گیرم

[/quote]

ممنون از اينكه ويرايش كرديد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]استاد عقده گشایی یعنی کسی عقده ای داره و دنبال گشایشی در این مورد است که همان میشه عقده ای ! اگه شما خویشتن داری کنین کسی به کسی توهین نمیکنه .
[/quote]

قبلا هم از اين بحثا تو سايت ديدم.اخرش به خوشي تموم نميشه.باشه هر چي شما ميگي.
من ديگه با اين تاپيك كاري ندارم.چون فايده اي نداره

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]قبلا هم از اين بحثا تو سايت ديدم.اخرش به خوشي تموم نميشه.باشه هر چي شما ميگي.
من ديگه با اين تاپيك كاري ندارم.چون فايده اي نداره[/quote]

دوست عزیز بحث خاصی نبود یه مشکلی دوستمون داشت که حل شد دیگه این پیراهن عثمان نیست که شما این طوری بر خورد میکنین شما خودتون جو رو ملتهب میکنین بعد میگین من کاری ندارم فایده این تایپیک هم این بود که بقیه دوستان هم اگر دنبال adsl میرن اول یه سری به مخابرات بزنن تا از pcm ضد حال نخورن و مودم 70 تومنی رو دستشون نمونه و برن با خیال راحت با Dailup به سوزن و بسازن البته میتونن از اینترنت موبایل یا وایمکس یا وایرلس هم استفاده کنن که من خودم پیشنهاد میکنم از وایمکس مبین نت استفاده کنن .

اگر بعضی دوستان تحلیل فضایی مطرح نکن و جانماز برا مسئولین اب نکشن همه چی به خوشی تمام میشه !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
شما باید ببینی در محلتون خط عادی هست یا نه؟ منظورم تقسیمی هست که سرکوچه ها مخابرات گذاشته. اگر خط عادی باشه که adsl نداشته باشه میتونی با اعمال نفوذ! اون رو pcm کنی و خط خودت رو به عادی تبدیل کنی تا adsl بشه وصل کرد.

ولی خوب کار خوبی نیست انجام ندید!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.