king-kaveh

زره الکترومغناطیس

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

اگر از 10 تا خازن استفاده بشه و با یک رادار مشابه سیستم های اکتیو مسیر پرتابه رو تشخیص داد (لازم هم نیست به قدرت و دقت رادار های سیستم های اکتیو باشه) اون موقع میشه فقط اون قسمتی که قراره مورد اصابت قرار بگیره شارژ بشه!
در نتیجه منبع تغذیه میتونه کوچیکتر بشه و تعداد شارژ بیشتری انجام بده icon_wink

کاوه جان یاد فیزیک 2 افتادم با اون خازن ها icon_eek

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با سلام
دوستام من نمیدونم دوست عزیزمون (king-kaveh) بر چه اثاثی گفتن که این زره ها طبق طرز کار خازن عمل میکنه. به نظر من اصلا اینجوری نیستش.ما توی برق یه بحثی داریم به عنوان تلفات فوکو. توی تلفات فوکو خیلی راحت میشه آهن یا هر آلیاژی از جنس آهن تو زمان خیلی پایین ذوب کرد. حتی الان کوره هاییم اومده به اسم کوره های القایی که بر همین تیوری کار میکنن. این زره ها هم طرز کارشون مطمینم بر همین تیوری هستش. و توی این کار نیاز به جریان فوق العاده بالایی داریم. خیلی راحت باید باشه درست کردنشون

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]با سلام
دوستام من نمیدونم دوست عزیزمون (king-kaveh) بر چه اثاثی گفتن که این زره ها طبق طرز کار خازن عمل میکنه. به نظر من اصلا اینجوری نیستش.ما توی برق یه بحثی داریم به عنوان تلفات فوکو. توی تلفات فوکو خیلی راحت میشه آهن یا هر آلیاژی از جنس آهن تو زمان خیلی پایین ذوب کرد. حتی الان کوره هاییم اومده به اسم کوره های القایی که بر همین تیوری کار میکنن. این زره ها هم طرز کارشون مطمینم بر همین تیوری هستش. و توی این کار نیاز به جریان فوق العاده بالایی داریم. خیلی راحت باید باشه درست کردنشون[/quote]

سلام دوست عزیز
کوره القایی و تلفات فوکو که شما مطرح کردید به هیچ وجه در این مورد نمیتونن کار ساز باشن!
کوره های القایی که نزدیک 100 سال هست برای ذوب فلز مورد استفاده قرار میگیرن در اون چند میلی ثانیه به هیچ وجه قادر به القایی جریانی که بتونه روی جت مذاب اثر بذاره نیست... بعد دوست عزیز اون خرج گود خودش از قبل ذوب شده شما میخوای چه جوری ذوبش کنی !؟

دوستمون اشتوکا هم خیلی خوب با شکل روند کار رو توضیح دادن
در اینجا برای از بین بردن سر جنگی از یک پالس ضربه که ناشی از دشارژ شدن خازن هست استفاده میکنیم اين که بخوایم بر اثر جریان القایی در اون گرما ایجاد کنیم حتما نیاز به استفاده از مبدل با فرکانس خیلی بالا پیدا میکنیم و اصولا امکان استفاده از این روش وجود نداره...

اما یک نکته ای رو هم بگم این زره هم به ELECTRIC ARMOR و هم به ELECTROMAGNETIC ARMOR معروفه،که به نظر من همون زره الکتریکی خالی نام مناسب تری باشه و این برداشت های اشتباه رو به دنبال نداره

درست کردنشم فکر نکنم به این راحتی ها باشه که میگین icon_wink

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ارسال شده در (ویرایش شده) · مخفی شده توسط crazy-doctor، 17 شهریور 1394 - ??? ?? ????? / ???? ????? ?????
مخفی شده توسط crazy-doctor، 17 شهریور 1394 - ??? ?? ????? / ???? ????? ?????

جالبه

همه چیز برمیگرده به منبع انرژی اگه اونو خوب بسازن طرح خوبیه

ویرایش شده در توسط dashmajid

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.