MehrdadH

آموزش تکنیک و تاکتیک آفندی و پدافندی (پارتیزانی)

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

با سلام خدمت دوستان سایت بعد از غیبت بسیار بسیار طولانی باز هم پیدایم شد.

ایرادی بزرگ در پیش فرض های شما دارم آقا مهرداد!
چرا پیش فرض های شما بومی نیستند ؟ شما نمی توانی با پیش فرض هایی لائیک و غیر بومی ( مشخصا کومونیستی) این مقاله رو کامل کنید ! صرفا با چند پیش فرض ملی گرایانه یا خانوادگی می خواهی یک نهضت چریکی راه بیندازی !
این که آیا می توان با این پیش فرض ها یک نهضت چریکی راه انداخت جای بحث دارد که مجال آن اینجا نیست ولی بر فرض که بتوان این کار را کرد . اما تلاش شما برای تئوری سازی این عمل بزرگ ابتر می ماند ! یعنی شما کاری را تئوریزه می کنی که بیشتر به درد مبارزان آفریقایی و جنوب آمریکایی دارد ! به نظر بنده بیایید با پیش فرض های اسلامی ایرانی این متون را تئوریزه کنید که سایت از لحاظ کارایی عملی به جایی برسد و به نفع ما باشد.
بنده پیش فرض هایی پیشنهاد می کنم امید وارم کمی در باره آن فکر کنید . البته خیلی از مشکلات همچون مالی و پشتیبانی محلی نیز در این پیشنهاد ها مستتر است .
کشور مورد حجوم ایران
کشور حمله کننده ایکس
تسلط کشور حمله کننده مناطق مرکزی و شهر های بزرگ ( به این دلیل که وسعت کشور بسیار زیاد است و عملا کشور اشغال گر نمی تواند نیرو هایش را در تمام شهر های کوچک و بزرگ پخش کند)
کشور به 6 قسمت عمده تقسیم می شود و از لحاظ جمعیتی نقاط با جمعیت بیشتر تمرکز نیروی بیشتر دارد . با نگرش به نحوه پخش نیرو ها می توان محل گروه را مشخص کرد.
نگرش و انگیزش فکری گروه اسلامی بوده و رهبری دینی این گروه را هدایت می کند که در منطقه بر روی وی شناخت وجود دارد و از طریق جمع آوری وجوهات شرعی امورات جنبش را می چرخاند.

باقی فرض ها نیز باید بر اساس اصول اسلامی باشد مثلا اعمالی که یکی از دوستان اشاره کرد برای تامیین منابع مثل کشت مواد و.... باید به دلیل مغایرت با اصول کنار گذاشته شود.

این پیشنهاد همان طور که گفتم فقط برای بومی سازی این تفکر بود که کارایی این بحث را بالا تر میکند.

یا علی

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.