mvb_mehrdad

مقايسه قدرت نظامي ايران و عربستان

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

هدف از درگيري احتمالي چيست؟؟؟ چرا بايد عربستان به ما حمله كند؟؟؟ از طرفي ديگر يادتان هست حضرت امام بعد از اون كشتار آل سعود در مكه در سال 66 چي فرمودند؟؟؟ گفتند اگر با حزب بعث و كفار كنار بياييم، با آل سعود و خاندان فهد كنار نخواهيم آمد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]حرف های جالبی بود و خوب
اما یک نکته را فراموش کردید
چه ما و چه کشورهای حاشیه خلیج فارس جنگ را برای آینده می خواهند
پس اگر در جنگ هم چیز نابود شود از آینده چیزی نمی ماند جز بدبختی ،
پس برای ما وبرای آنها جنگ هیچ چیز جز ضرر نمی باشد ( مگر هدف جزایر سه گانه باشد)

اما بدلایل خارق العاده اگر جنگ بوقوع بپیوندد توضیحات دوستان درباره عرب ها و متحدانشان صادق است
و برنده جنگ آن وقت فروشندگان سلاح خواهد بود[/quote]
بازنده ی اصلی امریکاست چون اگه ما با کشور های همسایمون همه دود شدیم رفتیم هوا ترکیه به ایران حمله میکنه { اینو لازم به گفتن نیست}
بعدشم روسیه حمله میکنه اون وقته که امریکا می زنه تو سر خودش با خودش می گه بای بای نفت مفت چون که روسیه میبینه نصف بیش کشور های خاورمیانه نابود شدند
میگه حالا ما میخایم این بمب اتم رو نابود کنیم حالا چرا اینجوری حرومش کنیم خلاصه روسیه هر چه بمب اتمه سر امریکا خالی میکنه امریکا هم به وضعیت ما دچار میشه
در کل می خواستم بگم جنگی پیش نمیاد اگه هم پیش بیاد شروع کننده ماییم و تموم کننده بازم صد در صد ماییم امریکا این ها رو رانداخته تا سلاحاشو اب بکنه و با پولش نفت بخره
امریکا هم جرئت حمله رو هم نداره چون روسیه بهش حمله میکنه نه این که دلش برای ما میسوزه دلش برای پولی که ما بابت تجهزاتشون بهشون میدیم میسوزه :rose:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اتفاقا برنده اصلی امریکاست
وقتی جنگی تو خاور میانه بین ایران و اعراب امریکا نظاره گرها بعده این که طرفیهای در گیر جنگ ضعیف بشند امریکا با دروریاش میان به بهانه ی صلح جهانی وارد خاور میانه می شند به همین سادگی
این نظر شخصی منه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]اتفاقا برنده اصلی امریکاست
وقتی جنگی تو خاور میانه بین ایران و اعراب امریکا نظاره گرها بعده این که طرفیهای در گیر جنگ ضعیف بشند امریکا با دروریاش میان به بهانه ی صلح جهانی وارد خاور میانه می شند به همین سادگی
این نظر شخصی منه[/quote]'
مگه الان وارد نشدند :rose:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
جنگ ممکنه یه مثل مهم میگه هیچ غیر ممکن نیست

ولی از نظر جنگ ما باید نیروی هوایی مونو قوی کنیم هر چقدر هم پدافند باشه کارساز نیست اون موقع جنگ یادتونه پدافند بغداد با مسکو برابری میکرد بچه های نیروی هوایی رفتن پالایشگاه بغداد رو زدن با فانتوم حالا با اف 15 و 16 خیلی فرق میکنه درجه اول نیروی هوایی باید تقویت بشه وگرنه نیروی دریایی در همان ساعات اول نابود میشه خیلی مسیولین بی خیالن مثل اینکه به وفاداری نیروی هوایی اعتماد ندارن هر چی باشن به نظام پایبند نباشن (خیلی هاشون هستن) به وطنشون که پایبندن چرا واقعا اینقدر زجرشون میدن با فانتوم اخه.... باید سریع تحریم ها رو لغو کنن و یه فکری واسه نیروی هوایی کنن واقعا من چند روز پیش با یکی از خلبانان که یه سالیه میشناسمش چت میکردم(ایدیشو نخواید) میگفت مسئولین خیلی به نیروی هوایی شک دارن و برای همین خیلی کنترل و نظارت میکنن . خوب نگین تو رو خدا ما هممون اف 14 رو میشناسیم ولی با 40 تا عملیاتی میشه جلوی 300 تا اف 15 واستاد تورنادو به کنار خوب این اوج بی خیالی رو میرسونه وقتی نمیزارن که بیان تاسیسات اتمی رو ببینن همین میشه دیگه تحریمیم وگرنه الان باید قدرت اول هوایی منطقه بودیم باید قبل از اولدروم پولدروم ها به عاقبتش فکر کنن تا تحریم ها درست نشه نیروی هوایی بی نیروی هوایی اگه تحریم نبودیم میتونستیم از ترکیه اف 16 از روسیه میگ 31 و سوخو 30 و 33 از چین هم اسم جنگندشو نمیدونم ولی چیز خوبیه . یه خورده باید کنار بیایم و بزاریم بیان ببینن تاسیسات رو تحریم ها لغو شه تا بتونیم همون ایرانی باشیم که لرزه بر اندام هر کشوری می انداخت(زمان شاه اینجوری بود الانم میندازه ولی کمتر) به امید یک نیروی هوایی مدرن

عاشقتم وطن چو سربازی بیگانه پایش به خاکت بخورد تا آخرین قطره خونم میجنگم تا پایش را از خاکت قطع کنم.

چو ایران مباشد تن من مباد بدین بوم و بر زنده یک تن مباد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بنام حضرت دوست
دوستان من هنوز هم از فتوايي كه رهبر در مورد بمب اتمي دادن گله مندم
من به شخصه ايران هسته اي با چند موشك قاره پيماي هسته اي با اون همه قدرت بازدارنگي اش رو به داشتن جنگنده هايي كه خيلي زور بزنيم بتونيم فوقش سيصدتا بخريم اونم در طي چندين سال نميفروشم
من اعتقاد دارم اگه ارتش و سپاه به دنبال بمب هسته اي نباشن به طور مخفيانه (توهين نباشه به نظامي هاي عزيزمون)سخت در اشتباه هستند تازه دوست عزيزي فرمودن نميذاريم بازديد كنن حتما يه چيزي هست وگرنه اين همه بازديد ميكنن اونا يه جاهايي رو ميخوان بازديد كنن كه ... و ايران يه جاهايي مخفيانه يه كارايي ميكنه كه ....
حتما يه چيزهايي هست كه نميذاريم هرجايي رو بازديد كنن وگرنه يه كشور درحال توسعه نمياد الكي الكي خودشو در معرض تحريم هاي جهاني قرار بده اينو از من داشته باش
باتشكر
ارش متفكر
ياحق

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
منم همینو میگم باید ببینید که واسه یه مخفی کاری دارن اقتصاد کشورو نابود میکنن

آقای hosseinvahdat منظور من اینه که بیان ببینن و قانع بشن تحریم ها لغو میشه دیگه بهونه ای ندارن بعد هم نمی ارزه واسه چهارتا کلاهک هسته ای مردم تورم 15 درصد(من میگم 30) رو تحمل کنن تو سیاست باید ببینی چی میدی چی میگیری هیچ کشوری نمیتونه در مقابل تحریم ها وایسه حتی آمریکا

باید با دنیا دوست بشیم منزوی نباشیم نگیم مرگ بر آمریکا این خیلی زشته به یه ملت توهین کردن (شما خوشت میاد بگن مرگ بر ایران) اگه میگین با مردمش نیستیم و با سیاستمداراشونیم اون سیاست مدارها و در راس آن رییس جمهور آمریکا از طرف مردم انتخاب شده پس توهین به مردم آمریکا محسوب میشه.

بمب اتم میخوایم چی کار کسی از اون استفاده نمیکنه در جنگ مگر ببینه داره نابود میشه مگه آمرکیا تو عراق و افغانستان بمب اتم زد؟ مگه ترکیه که این همه پیشرفت کرده چی داره؟ نفت داره؟
چی داره؟ با دنیا دوستی میکنه ما هم با اولدوروم پولدوروم که دیگه مصرف داخلی هم نداره به جایی نمیرسیم باید با اندیشه و دوستی پیش بریم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آقا فردین ما الان با اکثر کشورهای جهان دوستی داریم و تنها چند کشور آمریکا و انگلیس و...با ما راه نمیان!من باهاتون مخالفم تورم ایران و مشکلات اقتصادیش و گرونی 30 درصد نیست خیلی بیشتره دوستانی که میگند نه توجه بفرمایند مسیر آبرسان به باغمیشه در تبریز در سال 87 و اوایل88 تقریبا200تومن بود و در سال84 تقریبا150تومن!و الان 550تومن!(اگر فکر میکنید دروغ میگم از میثم و سعید و...بپرسید!)

[color=blue]و وقتی در فیلم کشتی گیر عملا به پرچممون توهین میشه شما چه انتظاری دارید؟؟[/color]

آرش جان شما هم که گله میکنید ار معظم له بنا بر آیات قرآن کریم::rose: icon_cheesygrin icon_cheesygrin

[color=red]در حین نبرد با دشمنان خداوند 1000فرشته به کمک مسلمین میفرستد(سوره انفال)

و در همون سوره شریفه آیه معروف و ما رمت اذ رمیت ولکن الله رمی هست!
[/color]
و یک دلیل دیگر که در کتابی فکر کنم با عنوان بررسی کشورهای اتمی خوندم:mrgreen: :oops: :rose:

[size=18][color=olive]سربازی که از مرگ نهراسد از هزار بمب اتمی خطرناک تر است![/color][/size]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان از تاسیسات هسته ای هم آژانس دوربین داره و هم چندین نفر بازرسان آژانس که بعضی هاشون کارمند رسمی سازمان های جاسوسی غرب هستن بازدید کردند ولی اون چیزی که اونها می خواهند و این را در تمام قطع نامه ها و مذاکرات اعلام کردن این است که می خوان از تاسیسات نظامی بازدید کنن وگرنه تا حالا چند بار نطنز و بوشهر و تهران و ... را دیده اند اما تاسیسات نظامی رو نه. بعد بعضی دوستان میگن برای تنش زدایی و رفع تحریم ها اجازه بازدید بدیم!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام به جمیع تالار

یک مدتی بود که میدیدم این جستار روی اسکرول است. پیش خودم فکر میکردم دیگه عریستان چی هست که کله پاچه اش چه شود! بچه ها دارند درباره چی پست میرنند؟ بزار یه کلیکی بکنم ببینم چی میگن :rose:

وقتی نگاهی به مطالب انداختم تعجب و خنده تنها چیز هایی بود که برایم پیش اومد.
یکی میگه جنگ میشه و این اونو میزنه. بعد چند تا دیگه میریزن رو سره اون یکی و خلاصه بزن بکش میشه. مثل وقتی میدون شوش دعوا میشه. icon_cheesygrin

یکی هم میگفت تورم شده اینقدر و تحریم این کرده و آن کرده و یک سری آمار و ارقام هم ارائه کردند. موندم این آمارها را از کجایشان در آوردن

یکی از دوستان هم که به لزوم داشتن سلاح اتمی اشاره کرده بود که در نوع خودش جالب بود. آدم باید نظرش رو رک و پوست کنده بگه مانند همین دوست گلمون.
من هم به عنوان یک نفر از جمعیت 70 و اندی میلیون ه ایران سلاح اتمی را اوجب واجبات میدونم.
سلاح اتمی همراه با موشک برد بلند داشته باشیم دیگه لازم به صرف بودجه های آنچنانی نظامی نداریم.
آن بودجه ها را در زمینه هایی مثل توسعه علوم فضایی و علمی یا صنعتی صرف میکنیم.

یک مورد هم نظر شخصی من در مورد جلو گیری از بازدید بازرسان از برخی مکان ها.
این مطلب ربطی به پنهان کاری ما نداره. این دسته گلی بود که دولت آقا خاتمی به آب داد. یعنی پروتکل الحاقی که بدون مصوبه مجلس آن را پذیرفت و قبول کرد بازرسان آژانس از هر مکانی که دلشون خواست بازدید کند حتی مناطق نظامی!
و اینکه چون حضرت آقا بمب اتمی را مجاز ندانسته واقعا بعید است تلاشی در جهت ساخت آن وجود داشته باشه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با کدوم کشور؟ زیمباوه جمهوری کنگو سودان چین هم چون نفت از ما میخره یکم با حاشیه خلیج فارس که خودتون میدونید فقط یه ترکیه میمونه روسیه هم که به قطعنامه تحریم رای ممتنع داد اگه دوست بود وتوش میکرد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
برادر hosseinvahdat منظورت کدوم کشور هاست
پاکستان = دشمن
ترکیه = دشمن
افغانستان= چه دوست چه دشمن هیچکاری نمی تونه بکنه :rose:
عراق = دشمن
کویت = دشمن
امارات = دشمن
یمن = توش جنگ داخلی چه دوست چه دشمن هیچ کاری نمی تونه بکنه
مصر = توش جنگ داخلی چه دوست چه دشمن هیچ کاری نمی تونه بکنه
ارمنستان = فقط مونده این با همون دشمن بشه
ترکمنستان = بی طرفه ولی فکر کنم تو جنگ به دشمنمون کمک کنه
اذربایجان =بی طرفه ولی فکر کنم تو جنگ به دشمنمون کمک کنه
هند = صد در صد بهمون نارو میزنه
لبنان = دوست ولی فکر نکنم تو جنگ کاری از دستش بر بیاد
ونزولا = دوست برای منافع خودش خودشو از جنگ عقب میکشه

ولی با این حرفت موافقم
آرش جان شما هم که گله میکنید ار معظم له بنا بر آیات قرآن کریم::rose: icon_cheesygrin icon_cheesygrin

در حین نبرد با دشمنان خداوند 1000فرشته به کمک مسلمین میفرستد(سوره انفال)

و در همون سوره شریفه آیه معروف و ما رمت اذ رمیت ولکن الله رمی هست!

و یک دلیل دیگر که در کتابی فکر کنم با عنوان بررسی کشورهای اتمی خوندم:mrgreen: :oops: :rose:

سربازی که از مرگ نهراسد از هزار بمب اتمی خطرناک تر است!

مخصوصا اخری تو یک کلی دیدم سخنان دکتر عباسی دیدم می گفت وقتی ایران چند تا از نیرو های انگلیسی رو گرفته بودند خودشون رو خیس کرده بودند { جدی }

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.