SAEID

آموزش استفاده از گالری سایت

Recommended Posts

سلام با توجه به درخواست دوستان این تاپیک ایجاد شده و علاوه بر آموزش نحوه استفاده از امکانات گالری سایت به مشکلات شما در این زمینه پاسخ داده میشود. معرفی گالری که ما استفاده کردیم یکی از مشهورترین برنامه های کد باز لینوکس هست که بخاطر سادگی ، امنیت و امکانات زیاد جزو گالریهای پرطرفدار میباشد. این گالری امکانات ویژه ای به کاربر ارائه میدهد که نمونه آنها شاید در برنامه های پولی هم نباشد! بطور مثال هر کاربر امکان ایجاد گالری شخصی و حتی خصوصی داشته و میتواند بر روی آلبومهای خود پسورد امنیتی بگذارد! امکان آپلود فایلهای مختلف و نه فقط عکس از دیگر ویژگیهای این گالری است که شما میتوانید انواع عکس و فیلم و موزیک و فایل را آپلود کرده و یا از هاستی دیگر به آلبوم خود منتقل کنید! بازدیدکنندگان و کاربران میتوانند به ارسالهای شما رای و نظر داده و در صورت تمایل عکسهای انتخابی را بصورت کارت پستال به ایمیل دوستانشان پست کنند! پاسخ به سوالات چند نوع کاربر و با چه امکاناتی داریم؟ 1- کاربر عادی که 10 مگابایت فضای آپلود داشته و میتواند همزمان 4 فایل از کامپیوتر و یا 2 فایل از هاستی دیگر ارسال کند. 2- کاربر فعال که 100 مگابایت فضای آپلود داشته و میتواند همزمان 6 فایل از کامپیوتر و یا 3 فایل از هاستی دیگر ارسال کند. 3- کاربر ویژه که 1000 مگابایت فضای آپلود داشته و میتواند همزمان 10 فایل از کامپیوتر و یا 5 فایل از هاستی دیگر ارسال کند. 4- همچنین به زودی با فعال شدن گالری کاربر طلائی هم ایجاد خواهیم کرد که 5 گیگابایت فضای آپلود خواهد داشت! من نمیتوانم با شناسه و پسوردم در سایت میلیتاری وارد گالری شوم! مشکل چیست؟ جواب: به دلیل حفظ امنیت سیستم از یکپارچه سازی گالری و پورتال میلیتاری خودداری شده است و به همین دلیل شما مجبور به عضویت در گالری هستید. حتی الامکان با همان شناسه خود در میلیتاری عضو شوید و اگر با شناسه دیگری ثبت نام کردید در قسمت مشخصات، شناسه در میلیتاری، شناسه خود را در سایت میلیتاری وارد کنید تا شناسایی شما آسانتر شود. چگونه آلبوم شخصی برای خود ایجاد کنم؟ از منوی کاربری بر روی گزینه ایجاد/مرتب کردن آلبوم شما کلیک کرده و کلید جدید را بزنید، سپس در کادر سفید نام آلبوم خود را بنویسید و کلید اعمال تغییرات را بزنید. در همین قسمت میتوانید آلبومی را حذف یا تغییر اسم دهید. چگونه آلبومهای خود را پیکربندی کنم؟ در منوی کاربران تغییر آلبومهای خود را بزنید، سپس گزینه های مربوطه را میبینید که میتوانید آنها را تغییر دهید. همچنین در این قسمت میتوان بر آلبوم پسورد گذاشت که این کار فعلا تا فعالسازی امکان آلبوم خصوصی توصیه نمیشود! چگونه به گالری فایل ارسال کنم؟ در منوی اصلی بر روی ارسال فایل کلیک کرده و فایل مورد نظر را از روی کامپیوتر یا لینک فایل در هاستی دیگر را وارد کنید. صبر کنید تا آپلود تمام شود. سپس باید آلبوم و توضیحات عکس را تنظیم کنید. میتوانید از آلبومهای عمومی استفاده کنید مثلا نیروی هوایی یا متفرقه و ... یا هم عکس را در آلبوم شخصی قرار دهید. در کادرهای عنوان و شرح فایل نام و توضیحات فایل مورد نظر را بنویسید و در کادر کلید واژه ها کلمات کلیدی فایل خود را ذکر کنید، لازم به ذکر است که کلمات کلیدی در بهتر شدن نتیجه جستجوی کاربران تاثیر داشته و بهتر است این بخش را تکمیل کنید. ادامه را بزنید کار تمام شد. توجه: اگر همزمان چند فایل آپلود کرده اید باید یکی یکی مشخصات آنها را وارد کنید! سوالی بود بپرسید؟ :?

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ببخشيد! من مي خواهم براي مطالبي كه در سايت مي گذارم عكس هايي هم همراه آنها ضميمه كنم .اين كار را قبلا ذاز طريق سايتهايي مثل tinypics و غيره مي كرديم.حالا چه طوري اين كار را بكنيم؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
در گالری ثبت نام کنید سپس در بخش ارسال فایل، url عکس را در هاست قبلی مثلا tinypic وارد کنید تا به گالری منتقل شود. سپس دو عکس کوچکتر هم از عکس مفروض ساخته شده و میتوانید لینک آنها را بین تگهای در پستهای خود قرار دهید.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
فرمتهای قابل قبول رو در تاپیک خبری گفته بودم ولی بازم میگم چون دوستان پرسیده بودن؟! تمام فرمتهای استاندارد عکس به همراه فرمتهای تصویری avi/wmv/mpg/mpeg و صوتی mp3/wma/wav و فایلهای rar/pdf/zip نکته جالب اینکه فیلم و موزیکها بصورت آنلاین پخش میشوند!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام
با عرض شرمندگي چند سوال داشتم

اول اينكه از كجا بايد بفهميم مطلب ارسالي تكراري نباشه

دوم اينكه به چه ترتيب بايد به مطالب عكس اضافه كرد لطفا توضيحات يه مقدار كامل تر باشه كه ما كم تجربه ها هم بتونيم استفاده كنيم(عكس روي سيستم خودمه)

فكر مي كنم اگر يه پست آموزشي براي راهنمايي استفاده از سايت براي نفرات تازه وارد داشته باشيم مثمر ثمر باشه

این سوال ربطی به تاپیک نداشت و باید در پی ام مطرح شود.
پاسخ شما در پی ام داده میشود و این پست حذف خواهد شد.
SAEID

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

1- کاربر عادی که 10 مگابایت فضای آپلود داشته و میتواند همزمان 4 فایل از کامپیوتر و یا 2 فایل از هاستی دیگر ارسال کند.

البته با این فصا نمیشه فیلم های خوبی روی سایت قرار داد
من فیلم های نظامی زیادی می تونستم روی سایت قرار بدم به هر حال دست شما درد نکنه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
محدودیت مذکور با افزایش فضای سرور حذف شده و الان هر کاربر عادی 100 مگابایت ظرفیت آپلود دارد. حجم هر آپلود هم تا 10 مگابایت و همزمان 10 آپلود بصورت سایت به سایت یا از روی هارد است.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
میشه یک فیلم یا عکسی رو در سایت قرار داد بعد اون رو حذف کرد راستی آقا سعید چرا سایت تبلیغ نمی کنی ؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
امین، بله میتوان فایلهای ارسالی خود را ویرایش یا حذف کرد. برای تبلیغ سایت نیاز به $$$ است که فعلا موجود نیست! :!: آذرخش، چه سوالی؟ تو این تاپیک که سوالی نداشتید!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
نه متاسفانه فرمت flv توسط برنامه گالری پشتیبانی نمیشود!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آقا سعید شرمنده میشه فرمت هایی رو که گالری پشتیبانی میکنه رو بفرمایید یا آدرس اونجایی رو که گفتی رو بفرمایید برای اینکه فیلم آنلاین بشه مرحله ی خاصی داره icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
چند پست بالاتر فرمتهای مجاز رو نوشتم.

فرمتهای قابل قبول رو در تاپیک خبری گفته بودم ولی بازم میگم چون دوستان پرسیده بودن؟!

تمام فرمتهای استاندارد عکس به همراه فرمتهای تصویری avi/wmv/mpg/mpeg و صوتی mp3/wma/wav و فایلهای rar/pdf/zip

نکته جالب اینکه فیلم و موزیکها بصورت آنلاین پخش میشوند!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.