REZAT1980

طرح شكست خورده امريكا - فرود و تيك​آف نيمه عمودي Hercules C-130 !!!! ( ويديو جالب)

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

[quote][quote]اما در بين آزمايشات حادثه رخ داده (​در ويديو ميتونيد مشاهده كنيد) و طرح لغو شده و نقشه عمليات مبتني بر فرود در كوير تغيير ميكنه.[/quote]

تا اونجايي كه من ميدونم هدف واقعا فرود توي اساديوم امجديه بوده. كوير فقط يه نقطه واسط بوده توي مركز ايران. يكي از قابليتهاي بالقوه هركولز تيك اف كوتاهه.
در ضمن فيلم رو هم ديدم. خيلي ناب بود. مخصوصا توي تيك افش كه بعد از حدود 1 متر بلند ميشه از زمين.
قبلا چندتا عكس ديده بودم ولي فكر ميكردم لحظه فلير زدن عكس گرفتن.
ممنون[/quote]
1متر!!!!!!!!!!!!! :? icon_biggrin :mrgreen:
هلیکوپتر هم اینطوری نیست
حداقل 10 ، 15 متری حرکت می کنه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ابی خان من نگفتم می خواست توی استادیوم بشینه و اتفاقا در چند پسته دارم میگم اصلا به نظر من درست و صحیح و واقعی به نظر نمی رسه .
بحث من اینه که این هواپیما می تونه توی چمن بشینه نه توی استادیوم.

در ضمن اندازه گیری خودتون رو بر اساس قد هواپیما در نظر بگیرین متوجه میشین این هواپیما چند متر حرکت کرد تا بلند شد.

اما موردی دیگه در مورد این هواپیما و اون اینکه این هواپیما توان بالایی برای تغییر جهت نداره و خیلی کند و سنگین حرکت می کنه تا جایی کهخلبانهای زمان جنگ میگن موقعی که در زمان جنگ به طرف تهران می رفتیم اگر عراق حمله هوایی میکرد و یا میگ های اونها در سایه ما تا تهران می اومدن بعد به بمباران می پرداختن ما این توان رو نداشتیم خودمون رو از تیررس پدافندهای توپخانه ای دور کنیم و بریم بالا خلاصه بیشترین ترس رو همین موقع داشتیم و با آشنا نبودن افراد توپخانه خیلی .قت ها ما و دشمن و هواپیماهامون رو تشخیص نمیدادن و پیش می اومد که حتی ما رو هم هدف می گرفتن.

اما مورد دیگه اینکه این هواپیما برای داشتن برد زیاد مثل یه تانکر بزرگ پر از سوخت میشه که کوچکترین خطری موجب آتش سوزی شدید اون میشه(توی کلیپ می تونید ببینید) و در کل هواپیمای حساسی هست.
اینجاست که استفاده از بوستر کمی برای این هواگرد خطرناک هست.
در ضمن بوسترهایی که در ایران روی این هواگرد قرار داده میشه بیشتر ۴ تا هست که در زیر بالهای جا داده میشه ولی توی این کلیپ به شکل وحشتناکی دور و ور هواپیما بود که خیلی خطرناک بودن.

به هر حال هر چیزی رو بهر کاری ساختن و قرار نیست قول بی شاخ و دمی مثل سی۱۳۰ بشه هلی کوپتر.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.