mahdavi3d

آغاز رَوَند خداحافظی نوکیا با سیمبین

Recommended Posts

[align=justify]
[color=blue]در پی افزایش تلاش‌های نوکیا برای تمرکز بیشتر بر سیستم‌عامل Windows Phone 7، این شرکت فنلاندی طی بیانیه‌ای اعلام کرد تمامی گوشی‌های هوشمند خود مبتنی بر سیستم‌عامل سیمبین و S40 را از آمریکای شمالی خارج می‌کند.[/color]
"کریس وِبِر"(Chris Weber) مدیر شرکت نوکیا این خبر را طی گفت‌وگویی با خبرگزاری AllThingsD اعلام کرد و توضیح داد که شرکت نوکیا با عرضه گوشی‌های هوشمند مبتنی بر سیستم‌عامل Windows Phone 7، ورود گوشی‌های مبتنی بر سیمبین و S40 را به آمریکای شمالی متوقف می‌کند.
نوکیا قصد دارد با انجام این اتفاق تمرکز بیشتری بر نسل جدید گوشی‌های هوشمند و لوازم جانبی آن‌ها داشته باشد. این شرکت مطلع است که این اتفاق می‌تواند به عنوان آخرین شانس آن برای بازگشت محبوبیت ازدست رفته نزد کاربران محسوب شود و اگر این تحول مقبول واقع نشود،‌ هیچ استرتژی دیگری این شرکت را زنده نخواهد کرد.
وِبِر در خصوص Windows Phone 7 توضیح داد که تمرکز نوکیا روی این سیستم‌عامل نیازمند تلاش و سرمایه‌گذاری‌های فراوان در این زمینه بوده است و گوشی‌هایی که در این فرآیند به مرحله تولید می‌رسند و وارد آمریکای شمالی می‌شوند، در اختیار کاربران جهانی قرار خواهند گرفت.

[color=olive]چهارشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۰[/color]
منبع : هيتنا
http://hitna.ir/4288-fa.html[/align]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان و آشنایان گرامی از گوشی های وین فون 7 فرار کنید که برای ما ایرانی ها که هیچ عادتی به کپی رایت نداریم از یک گوشی نوکیا 1200 بدتره من یکی خریدم کور پشیمان هستم icon_arrowd

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]دوستان و آشنایان گرامی از گوشی های وین فون 7 فرار کنید که برای ما ایرانی ها که هیچ عادتی به کپی رایت نداریم از یک گوشی نوکیا 1200 بدتره من یکی خریدم کور پشیمان هستم icon_arrowd[/quote]
منظورت اینه که همه برنامه هاش باید اصل باشه مثلا یک بازی می خوای بریزی تو گوش باید قیمت 12 دلار رو بدی یا نه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]دوستان و آشنایان گرامی از گوشی های وین فون 7 فرار کنید که برای ما ایرانی ها که هیچ عادتی به کپی رایت نداریم از یک گوشی نوکیا 1200 بدتره من یکی خریدم کور پشیمان هستم icon_cheesygrin[/quote]
منظورت اینه که همه برنامه هاش باید اصل باشه مثلا یک بازی می خوای بریزی تو گوش باید قیمت 12 دلار رو بدی یا نه[/quote]

ضمن عذر خواهی از بابت تاخیر در جواب البته نه تا این حد ولی هنوز هکرهای محترم وقت نکردن برن سراغ وینفون icon_cheesygrin ولی واقعا از نظر کپی رایت یه سیستم عامل حرفه ای محسوب میشه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.