ninos

دانلود مستند ظهور 2

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

دوستان این مستند یک مستند کاملا منحرف است و هیچ گونه ربطی به مستند ظهور نوریگا وارکنار ندارد .
عبدالله هاشم در ساخت مستند ظهور هیچکاره بود و فقط نوریگا وآرکنار رو راهنمایی می کرد
وحالا هم داره از اسم وشهرت ظهور استفاده می کنه
لازم به ذکره این مستند در جهت حمایت سید یمانی دروغینی در عراق ساخته شده که اول خودش رو سید یمانی می دونست و حالا پسر اما زمان (اروحنا فدا) (درست همانند ماجرا بابیه)
و تمامی سایت های فارسی زبان این مستند رو تحریم کرده اند
من هم با توجه به معلوم شدن منحرف بودن این مستند از مدیریت محترم مربوطه در خواست قفل این تاپیک رو دارم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من اون قسمتشو که در مورد این یمانی عراقی زاده بود دیدم. با چه آب و تابی که این آدم رو معرفی نمی کرد. امام احمد الحسن!!! یه آهنگی هم پشتش گذاشته بود که آدم حسابی میرفت تو فاز روحانیت که نگو آقا ظهور کرده بریم بیعت :mrgreen:
جالبه که برای اثبات ادعای یمانی بودن احمدالحسن میگه که چون خانواده پیامبر همشون یمانی بودن، و این احمدالحسن هم سید هست، پس یمانیه!!! icon_wink
با این اوصاف که خراسانی هم یمانی هست چون اونم که سیده!!! icon_eek =پس من یه نتیجه خیلی فلسفی بگیرم که سید خراسانی همون یمانیه و اصولا ایرانیا نقشی در آخر الزمان ندارن=icon_eek
دلیل دیگه ای هم که خیلی خنده داره(البته اینو تو فیلم ندیدم و گویا تو فرومش گفته) اینه که این خودشم گفته یمانی هست! ولی هیچکی دیگه این ادعا رو نکرده!جل الخالق :rose:
این آقای یمانی قلابی هم آدم جالبیه! اول اینکه مهر و امضاش ستاره داووده! تازه میگه در ستاره داوود نام پیامبر واضحه :cow:
دوم اینکه هرچی از دهنش در اومده به آیت الله سیستانی گفته! در واقع اعتقاد این فرقه اینه که علمای زمان ظهور بدترین انسان ها هستند icon_question
سومیش و جالبترین ادعاش هم اینه که همه سرزمین های اسلامی به دستور امام زمان باید به او واگذار بشه و جسارتش تا این حد بوده که به رهبری هم نامه نوشته و به نوری مالکی ایضا!
یکی دیگه از ادعاهای این فرقه ظاله وجود 12 مهدی هست بجای یک مهدی که این 11 مهدی زمینه ساز ظهور مهدی اصلی میشن! icon_question (براساس یک حدیث جعلی)
البته همچین هم خوش شانس نبودن، فک کنم غیر از یه تعدادی ساده لوح تو همون عراق و یه افرادی مثل عبدالله هاشم که هنوز از راه نرسیده دین شناس شدن، کسی دنبالشونو نگرفته. چند وقت پیش تو عراق یه درگیری با پلیس عراق داشتن که تعدادی ازشون به درک واصل میشن. یه چیز خیلی جالب اینه که بعد از درگیری، اعلامیه میدن که ما یک گروه صلح جو و یه فرقه دینی هستیم کاری به کسی نداریم، ما رو نزنید! - این هم از یمانی که کوه در برابر نمی تونه بایسته(چهارتا پلیس زپرتی لهشون کردن)-

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.