Recommended Posts

شاهزاده قجر اونقدر عرضه داشت که خودش به قدرت برسد نه اینکه دست نشانده بیگانه باشد.

رضا شاه م خودش به قدرت رسيد يه مقدار تاريخ بخون

نه با كمك انگليس و بلوك شرق به قدرت برسه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
جواب سوالاتم رو ندادي در بخش قبل؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

همون که 25 تا کشور در زمان حضرت کوروش زیر سلطه ایران بود و در اون پول ایرانی و زبانم فارسی اصیل فارسی نه این فارسی مخلوط به زبان تازی رواج داشت ..... بله معیار من قدرت نظامی و اقتصادیه که ما داشتیم و الان اندازه یک شپش هم چیزی در بساط نداریم.

كريم جان حرفهايي ميزني ها.
بچه هاي 3 ساله هم ميدونن زمان كوروش ما ابر قدرت جهان بوديم و غيره.
در زمان ش ا ه شما يك نوكر تمام عيار بوديم فكر كنم!!!منتظر دستور ارباب بزرگ امريكا.بگو كه من دورغ ميگم!!!!
والا الان كه روي معادن طلا نشستيم و قصه نداريم.
بله اوايل انقلاب شپش هم نداشتيم چون ش ا ه عزيز شما 24 ميليارد تومن از پول ايران رو بردن خارج تا گذران عمر كنن.
جون من جوابم رو بده؟؟؟اين 24 ميليار د چي شده!!!!
در ضمن فراموش نكن كه دوستت امريكا رو ميگم جنگي 8 ساله رو ضد ما تدارك ديد و اقتصاد ايران رو نابود كرد.

دوست عزیزم زیاد به اینکتابهای تاریخ اعتماد نکن.همون جوری که رئیس جمهور ایران میاد هولوکاست را منکر میشه بعضی افراد هم تاریخو تحریف میکنن.یه خورده عمیق تر نگاه کن.سیاست دین نمیشناسه و سیاستمدار فقط به قدرتش میاندیشه حتی اگر مجبور بشه خودشو یه انسان مذهبی یا وطن پرست معرفی می کنه و میاد از باورهای مردم برای منافع خودش استفاده میکنه و من و شما رو مخمونو شستشو میده و مثل برده ازمون سواری میگیره ولی به سبک مدرن.

اينها تاريخ نيست عزيزم از بستگانم هم پرسيدم و مطمپن هستم.
هولوكاست واقعيت داره به نظر شما چرا نميذارن كسي در موردش تحقيق كنن؟؟؟ميدوني چندتا از محقيقنه اروپايي توي زندان هستن براي هولوكاست شما.
كشتار يهوديان بوده ولي نه به اين شكل و وسعت.
شايد شما رو شستشوي مغزي بدن و ....
من به يكسري اصول اعتقاد دارم نه به نظام كار دارم و نه به غيره.
ولي طبق اصول شصي بنده و چيزي كه عيان است جمهوري اسلامي از ش ا ه ش ا ه ي موفق تر بوده و هست.

بازم تاکید میکنم نیروی نظامی ما اوضاعش خیلی خیلی بیریخته.امیدوارم همین جنگ سرد ادامه داشته باشه . جنگ فیمابین دو کشور بوجود نیاد.

در اخر اقا اگه اوضاع ما بيريخته چرا اسراييل براي يك حمله 2 ساله موس موس ميكنه؟؟؟
چرا امريكا جرات حمله به ايران رو نداره؟؟؟
كدوم ارتش ضعيفي توسط حزب الله اسراييل رو تو لبنان شكست ميده بعد پوز امريكا رو توي عراق و افغانستان توي باتلاق فرو ميكنه؟؟؟
از اين حرف ها نزنيد اينها عوارش بيماري كمبود محبت به ارتش است.
----------------------------------------------------------------------------------

عجب جکهای باحالی! رضا خان خودش به قدرت رسید! حالا گیریم خودش همت کرد و به قدرت رسید من با این شخص مشکل چندانی ندارم و تنها مشکل رضا سوسول عیاش فرزند آن هست که مستقیما توسط انگلیس به حکومت رسید! البته حکومت که چه عرض کنم اسمش شاه بود و اجازه هیچ کاری نداشت! کنفرانس تهران که یادتونه؟ بین انگلیس و شوروی و آمریکا؟ رضا سوسول وقتی فهمید در تهران چنین کنفرانسی برگزار شده رفت برای دست بوسی اربابش ولی راش ندادن!

تاييد ميكنم.
سعيد جان اگر به صورت كلي در نظر بگيريم رضا خان مير پنج خدمات شاياني رو به اين مملكت كرده كه مابه افتخاره حالا بگذريم از لرزش هايي كه داشته.
رضا خان توسط انگليس به قدرت رسيد اما به سرعت قصد كنار گذاشتن دولت هاي بزرگ رو داشت تا ايران رو به كشور مستقلي تبديل كنه اما...
دستان كثيف انگليس و روسيه اين اجازه رو ندادن و اونو به جزيره موريس بردن و ...
بعد از اون هم كسي رو ميخواستن كه مطيع باشه و مثل پدرش هوس جدايي به سرش نزنه هر چي خواستن هم گوش بده ديدن كسي جز محمد رضا نيست سوارش بشن اونو شاه كردن.
---------------------------------------------
اونايي كه ميگن ش ا ه انگليسي و خارجي نبوده چطور توي 1332 دولتي مردمي مصدق رو با كودتا كنار گذاشتن و دوباره محمد رضا رو برگردونندن .
بغيير از سيا و انگليس كي اين كا رو كرد؟؟؟
------------------------------------
در اخر اينو قبول كنيد كه ش ا ه هيچ نداشت و يك انسان ترسو و بدبخت بود كه با خفت و زاري ش ا ه باقي مونده بود.بخشيدن انواع امتيازات به امريكا انگليس و اسراييل و يك وارد كننده صرف از محسنات همين شخص بوده.
ميشه بگيد در زمان ش ا ه ما كدوم محصول رو توليد كرديم و كدوم افخار صنعتي رو از خودمون داشتيم؟؟؟
كدوم وسيله نظامي رو شروع به توليد كرده بوديم؟؟؟نگيد پهنا و ...چون هنوز خبري نشده بوده.
كدوم فناوري نوين به ما داده شده بود؟؟؟
چندتا از روستاهاي ما برق داشتن؟؟؟
ابرساني چقدر بود؟؟؟
در توليبد محصولات كشاورزي چقدر خودكفا بوديم؟؟؟
چند درصد مردم سواد خواندن و نوشتن داشتن؟؟؟
چند درصد تحصيل كرده داشتيم؟؟؟
چندتا دانشگاه داشتيم؟؟؟بجز تهران(در زمان رضا خان ساخته شده)
بجز نيروي هوايي كجا نيروي نظامي ما به اين قدرت بوده؟؟؟
.
.
.
بسه يا بازم بگم؟؟؟
------------------------------
دوستان خوبم اونايي كه دايه مهربان تر از مادر شدن اندكي صبر سحر نزديك است قدرت امريكاي شما رو هم ميبينيم همون كه به ترسوها و دزدهايي مانند رضا پهلو... فرح و غيره كه 24 ميليارد از پول مردم ايران رو خوردن پناه داده و به هزاران وطن فروش ديگه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

رضا شاه م خودش به قدرت رسيد يه مقدار تاريخ بخون

نه با كمك انگليس و بلوك شرق به قدرت برسه

شما که ظاهرا" تاریخ لازم هستید(یعنی لازمه که تاریخ رو از اول اپتدایی تا ..... مطالعه کنی)

کنفرانس تهران که یادتونه؟ بین انگلیس و شوروی و آمریکا؟ رضا سوسول وقتی فهمید در تهران چنین کنفرانسی برگزار شده رفت برای دست بوسی اربابش ولی راش ندادن!

icon_frown احسنت

اوناي ي كه ميگن ش ا ه انگليسي و خارجي نبوده چطور توي 1332 دولتي مردمي مصدق رو با كودتا كنار گذاشتن و دوباره محمد رضا رو برگردونندن .
بغيير از سيا و انگليس كي اين كا رو كرد؟؟؟

این موضوع سند خیانت شاه به ایران و همین طور وابسته مطلق به بیگانه بودنش است
[/code]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

بچه ها اين فرست مناسبي شد اخه من ميخواستم يه تاپيك در مورد تمايلات نژاد پرستانه ي يه نظر سنجي بزارم

شدیدا موافقم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[fade][fade]<< فریدون سه پسر داشت: ایرج و سلم و تور , که جهان را بین انان تقسیم کرد . ایران را که بهترین بخش بود به ایرج سپرد . یونان و روم و شام را به سلم , و توران زمین را به تور .اما سلم و تور به ایرج حسد بردند. دوستانه او را دعوت کردند و در جنگی از پای درش اوردند>> از شاهنشاهی فریدون تا کین ایرج , شاهنامه فردوسی[/fade][/fade] آقا اين چه ربطي داشت؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آقاي سعيد قجرها ايراني كه نبودن ترك (مغول)نژاد بودن .شما چه خوبي از اونا سراغ داريد؟ icon_frown

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بس کنید دیگه میخواید این تاپیک مثل اون تاپیک که در مورد خطر قوی شدن اعراب بود بحث الکی کنید همشون از هم بدتر بودن اینها گذشته باید به فکر آینده بود

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من نمي فهمم ما اگه قبل از انقلاب وضعمون انقد توپ بوده مردم چرا انقلاب كردن؟!!حتما" يا احمق بودن يا واسه تنوع بوده؟!! اون موقع وضعيت انقد بد بوده كه مردم بدون اينكه هيچ رسانه اي باشه كاراي محمد رضا رو روشن كنه خودشون مي فهميدن چه خبره...اما الآن با اين همه جنگ روانيم مردم حداقل دموكراسي آمريكاييا رو نميخوان البته اگه قبول نكنين واسه انقلابشون وايسادن.... اگه اقتدار اون قدرت سياسيه قبل از انقلابه بله ما قبل از انقلاب اقتدار داشتيم. اما اينو كي به ما داد؟!!واسه ي چي داد؟!!ما جلوي آمريكايي ها هم اقتدار داشتيم؟!! بله آمريكا ارباب خوبي بود چون نميذاشت حتي قدرت بزرگي مثله روسيه به ما چپ نگاه كنه ولي واسه چي اين كارو ميكرد؟!!واسه چي كنگره ي آمريكا تصميم گرفت پول F-14 هاشو ازمون نگيره؟!!حتما" تو عالمه رفاقت اينا عاديه؟!! آمريكا مثله سگ عزيزش از ما نگهداري ميكرد مطمئنم اگه ما مي خواستيم الآن هم سگه عزيز تري واسشون بوديم هم اقتدار مون بيشتر بود... اون موقع بدون هيچ تحريمي و حتي با كمك جامعه ي جهاني ايران 30 ميليون نفرو نتونست درست نگهداري كنه حالا اگه قبول كنيم وضعيتمون بدتر شده ديگه تحريما و 2-3 برابر شدن جمعيتو كه انكار نمي كنين؟ پس قبل از انقلاب بقيه پولا كجا ميرفت؟!! حالا اگه ميگين قدرت نظامي نداريم(كه فكر ميكنم واسه همه ي دنيا روشنه كه داريم به جز بعضي خوديا)ما نه افغاني هستيم نه عراقي كه بذاريم به اين راحتي بيان تو ايران بعدش هم به اين راحتي تو خيابونامون راه برن... ايرانيا اگه وطن پرستيشونم باعث نشه جلو آمريكاييا در بيان هيچ وقت هم وطناشونو كه به دست اين نامردا شهيد شدن يادشون نميره(از كمك به صدام گرفته تاc-130 و...)...وصع اقتصاديه بدو تحمل مي كنن اما نميدارن كسي از اونور دنيا واسشون رفاه و اقتدار بياره(حتي اگه اين چيزا از روي حسن نيتم باشه ايراني مزه كمك خارجيا رو چشيده...)ديگه نميذارن يه كسي بياد بگه ما دوست آمريكايي ها هستيم چون ديدن اين آدمارو... حالا هر كي ميگه ايرانيا پشتشن بياد اينجا اگه جرءت داره icon_frown تاريخ نشون داده همچين كسي موفقه از ورود اسلام گرفته تا ورود امام و...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من شخصا رژيم طاغوتي سابق را يك رژيم دستنشانده ضد ملي و ميهني غارتگر و سرتاپا فساد و تباهي ميدانم.رژيم گذشته با ارتكاب به چندين اقدام خيانتكارانه بعد از كودتاي سال 32 كه بسيار ننگين هستند گور خود را با دستهاي خود كند و به زباله دان تاريخ افتاد: 1-تصويب قانون ننگين و ضد ميهني مصونيت اتباع آمريكايي و سگ آنها در ايران 2-برگزاري جشنهاي پرخرج و خانه خراب كن و دردي دوا نكن 2500 ساله شاهنشاهي و تغيير تاريخ كشور 3-جداشدن بي قيد شرط جزيره بحرين به خواست اجنبي بعنوان جزيي از قلمرو ايران 4-وابستگي همه جانبه صنايع مختلف كشور به بيگانگان 5-ترويج بي رويه فحشاء و تباهي در سينما تلويزيون مطبوعات و سطح جامعه 6-روابط همه جانبه و علني با رژيم غاصب و جنايتكار صهيونيستي 7-كشتار 15 خرداد 42 و حمله به مدرسه فيضيه در قم 8-استفاده از توپ و تانك و ارتش براي سركوب اعتراضات مردمي 9-چپاول بي حد و اندازه دارايي هاي ملت ايران به نفع خود و اربابان اجنبي 10-دخالت بي حد و حرص شاه و درباريان او در امور اجرايي به جاي سلطنت كردن تنها نكته مثبت رژيم سابق به نظر من همين بود كه دين و اعتقادات مردم آلوده و بازيچه سياست بازيهاي حكومتي سياستمداران وقت نشده بود. اين اقدامات خيانتكارانه رژيم سابق نشان ميدهد كه رژيم پهلوي فقط با هدف چپاول ملت ايران و برآورده كردن منافع كشورهاي قدرتمند و زورگو به زور اسلحه در ايران حاكم بود و هيچ برچسب ملي گرا يا ميهن پرست و يا ملت دوست نداشت چون اگر داشت اولا با سرنگوني حكومت مصدق دوباره سركار نمي آمد و ثانيا خيانتهاي نام برده شده را مرتكب نميشد و به خواسته مردم تن ميدادند.اگر رژيم سابق ملي بود قانون شرمآور كاپيتالاسيون را اجرا نميكرد.اگر ملي بود اجازه جدايي بحرين را نميداد.اگر ملي بود اجازه ميداد دولت منتخب مردم سركار بيايد و اگر ملي بود انقدر به بيگانگان وابسته نبود.بنابراين دوستاني كه رژيم گذشته را تاييد ميكنند در حقيقت اقدامات خيانتكارانه آن را هم تاييد ميكنند و همينطور اگر رژيم سفاك سابق را با حكومت عدالتگستر كوروش كبير ذوالقرنين مقايسه ميكنند بزرگ اشتباه محاسباتي خود را مرتكب شده اند.البته حكومت فعلي هم كه مهر ديني بودن دارد به واسطه يكسري آدم خيانتكار و سوءاستفاده گر از دين مردم اشتباهات فاحشي را مرتكب شده است كه من بواسطه رعايت قوانين سايت از ذكر آنها خودداري ميكنم.وسلام

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

[fade][fade]<< فریدون سه پسر داشت: ایرج و سلم و تور , که جهان را بین انان تقسیم کرد . ایران را که بهترین بخش بود به ایرج سپرد . یونان و روم و شام را به سلم , و توران زمین را به تور .اما سلم و تور به ایرج حسد بردند. دوستانه او را دعوت کردند و در جنگی از پای درش اوردند>>

از شاهنشاهی فریدون تا کین ایرج , شاهنامه فردوسی[/fade][/fade]
آقا اين چه ربطي داشت؟

نیاز به کمی عقل و منطق داشت که باکمی تجزیه و تحلیل این گذیده از شاهنامه به منظور من برسید. شما نتوانستید منظور من را دریابید به خودتان مربوط می شود. icon_frown

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان!اين فحشها سودي ندارد. ما بايد يك تيمي تشكيل دهيم و اعضايي كه از هك كردن چيزي مي دونن جمع كنيم و اگر بعضي از دوستان هكري رو مي شناسن لطفا معرفي كنن تا با همكاري هم ترتيب اين وب سايت رو بديم. شايد به نظرتون فكر مسخره اي باشه اما تجربه ثابت كرده كه داشتن انگيزه كافي هركاري رو ممكن مي كنه. مخصوصا انگيزه ي ما كه دفاع از عزت ملت مان است.(البته من به شخصه خيلي از هك كردن چيزي بارم نيست icon_wink )

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

اگر قرار بر حکومت شاهنشاهی باشد جایی برای خاندان قزاق و روس پالانی وجود ندارد. حتی یک شاهزاده قجر هزار میارزد به کل این خاندان. icon_wink

تذکر:من نه طرفدار قاجارم نه پهلوی
اینو با چه معیاری گفتی نمیدونم ولی از کثافت کاریهاشون که بگذریم.وسعت دید و نهایت آرزوی قاجاریها در 3 بند خلاصه میشد:1.شکم 2.زیر شکم
تذکر:نهایت استعدادشون آقا محمد خوان بود که اونم باز از یه جا دیگه کم داشتو به خاطر یه هندونه جونشو از دست داد.3.حفظ تاج و تخت به هر قیمتی(حالا چه میخواد نصف ایران دست این و اون باشه یا نباشه)
باز حداقل رضا شاه با تمام قزاق بودنو..... عقلش اون قد بود که 2 تا دانش گاه برتر ایران تا حالا رو ساخت و ..........

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

دوستان!اين فحشها سودي ندارد.
ما بايد يك تيمي تشكيل دهيم و اعضايي كه از هك كردن چيزي مي دونن جمع كنيم و اگر بعضي از دوستان هكري رو مي شناسن لطفا معرفي كنن تا با همكاري هم ترتيب اين وب سايت رو بديم.
شايد به نظرتون فكر مسخره اي باشه اما تجربه ثابت كرده كه داشتن انگيزه كافي هركاري رو ممكن مي كنه. مخصوصا انگيزه ي ما كه دفاع از عزت ملت مان است.(البته من به شخصه خيلي از هك كردن چيزي بارم نيست icon_wink )

فكري موثر
.تو جنگ 33 روزه گروهاي اينترنتي مسلمان نشستن اسراييلو فحش بدن.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

معلمه ديگه يك عنصر اسراييلي بهتر از اين نميشه

آخه به اسراييل جه اين عربا ي كثيف صدها سال با ما مشكل دارن ولي هميشه شكست خوردن

لازم ديدم عكسي از آخرت كلاس و شخصيت نانسي بذارم
تصویر

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.