HHL

سرباز امریکایی 17 غیرنظامی افغان را کشت

Recommended Posts

به گزارش پرس تي‌وي تيراندازي يک سرباز امريکايي در ولايت قندهار به کشته شدن دست‌کم ۱۷ غيرنظامي افغان و مجروح شدن تعداد ديگري انجاميده است.

اين تيراندازي در ساعات ابتدايي روز يک‌شنبه (۲۱ اسفند، ۱۱ مارس) در منطقه پنجواي در جنوب ولايت قندهار روي داد.

بر اساس اين گزارش‌ها اين سرباز امريکايي در پي اين حمله دستگير شد.

نيروي بين‌المللي کمک به افغانستان (ايساف) ضمن تاييد اين حادثه از افشاي جزئيات بيشتر در اين خصوص خودداري کرد. انگيزه اين حمله مرگبار هنوز مشخص نيست. اين ائتلاف درصدد آغاز تحقيق درباره این موضوع است.

ايساف با انتشار بيانيه اي اعلام کرد: "اين يک حادثه بسيار تاسف برانگيز است و ما با خانواده‌هاي قربانيان ابراز همدردي مي‌کنيم."

کشتار غيرنظاميان در افغانستان يکي از اصلي ترين منابع اختلاف بين حامد کرزي، رئيس جمهوري اين کشور و امريکا محسوب مي‌شود.

اين حادثه در پي درگيري‌هاي اخير در چندين ولايت افغانستان در اعتراض به اقدام سربازان امريکايي در اهانت به قرآن کريم روي داد، درگيري‌ý‌هايي که به کشته شدن ۳۰ تن از جمله ۶ سرباز امريکايي و مجروح شدن حدود ۱۸۰ نفر ديگر انجاميد.

[url=http://www.presstv.ir/detail.fa/231100.html][b]presstv[/b][/url]

[color=red]با تشكر....منتقل شد...نصير[/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
امام علی (ع) می فرمایند:

خوار نشدند مردمانی که در داخل کشور خود با بیگانه نجنگیدند

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
حالا مگه چي شده .....!!!!!

17 تا افغاني ناقابل كشته شدن....!!!!!

روزي شصت تا از گرسنگي مي ميرند روز شصت تا رو طالبان مي كشند امروز هم يك سرباز آمريكايي 17 تا، فقط 17 تا رو كشت .....!!!!

چيزي نشده كه....!!!!

روزي كه عالي جنابان افغان واسه آمريكايي ها دم تكان مي دادند بايد فكر اينجاش رو هم مي كردند ديگه.....!!!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
در یک جمله
خودکرده را تدبیر نیست
.
.
.
هر چند من تا حالا رئیس جمهور بی غیرت تر از حامد کرزی ندیدم
و در یک جمله ی دیگر
سوگند به خدا! هيچ قومي در خانه‌ي خود مورد حمله و هجوم قرار نگرفت، مگر اين‌كه ذليل شد.((امام علي (ع)))

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من هم بعنوان یک ایرانی صحبت ها دوستان را صحه میزارم.
کرزای بیغیرت. مردمان بیغیرت تر.
چطور اجازه میدند پوتین کثیف ه یک سرباز آمریکایی روی خاکشون جا بگیره؟
آیا این افغان ها در قدیم از ما بودند؟ بلا به دور بخدا icon_wink

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
و نادانی چه مصیبت بزرگی است.

که گمان می کنند سربازان یک کشور استعمارگر امپریالیستی صلح و رفاه و آزادی برایشان به ارمغان خواهند اورد. نه افغان ها که همین فروم های بعضا ایرانی را هم بگردید حرفهای اشک اوری چون "سرعت اینترنت" و "جنس آمریکایی" را دلایل سوداوری پا گذاشتن سربازان آمریکایی بر عزت و شرف و خاک پاک میهن افغان ها میدونند سخن امام علی به قول دوستان گویاست.

باید گریست برای جهل!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دقت کردین امریکا برای 2993نفری که در11سپتامبر کشته شدن تا حالا چند صد هزار غیر نظامی عراقی و افغان رو کشته.... این نشون میده دموکراسی امریکایی چه چیز خوبیه!!!( :evil: )و از نظر اونها انسان امریکایی ارزشش بیش از انسان شرقیه( icon_wink )آخرش هم این آقا رو هم محکوم می کنند و می گن روانیه ونه مجازاتی ونه قصاصی.....
به تمام مسلمین تسلیت می گم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
کسی که کشورش بدست بیگانه اشغال بشه نه ناموس داره نه وطن.

روزای اول فکر میکردن که میشن مثل ژاپن یا المان حالا شدن یه مثالی بدتر از ویتنام.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]کسی که کشورش بدست بیگانه اشغال بشه نه ناموس داره نه وطن.

روزای اول فکر میکردن که میشن مثل ژاپن یا المان حالا شدن یه مثالی بدتر از ویتنام.[/quote]

ماه هاي اول كه اينها اومده بودن يكي از همين برادران افغان واسه ما كار مي كرد آمريكايي ها چطورند؟؟؟ مي گفت آمريكايي ها انسان دوست، خوب و از حرف ها، يادمه من بهش گفتم هنوز داغين چيزي حالي تون نيست و ......

بعد سه سال به يكي ديگه شون حرفهايي كه اينها درباره آمريكايي ها زده بودن رو گفتم يه نيش خندي زد كه از هزار گريه بدتر بود و هيچي نگفت icon_wink :evil:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]امام علی (ع) می فرمایند:

خوار نشدند مردمانی که در داخل کشور خود با بیگانه نجنگیدند[/quote]
شما زیاد دوست من مزه نریز به حرفی که زدین درسته خوب شما مثل حزب الله و حماس افغانها رو کمک میکردین امریکاییها هم بغل ایران تشریف نداشتن بعدش اینهمه هر روز امریکایی به درک واصل میشه رو نمیبینین :evil: icon_wink

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]امام علی (ع) می فرمایند:

شما زیاد دوست من مزه نریز به حرفی که زدین درسته خوب شما مثل حزب الله و حماس افغانها رو کمک میکردین امریکاییها هم بغل ایران تشریف نداشتن بعدش اینهمه هر روز امریکایی به درک واصل میشه رو نمیبینین :evil: icon_wink[/quote]

خوب حزب الله و حماس با توجه به سابقه، و شرايط و سيستم شون ميشه بهشون كمك رسوند و بسيار هم مورد قبول و تحسينه

اما درد افغانستان نبود سلاح و كمبود امكانات نيست!!!!!!

چيزي كه تو افغانستان فراونه همين سلاحه......!! اما درد چيز ديگري است برادر من!!!

مگه كمك تسليحاتي، پفك نمكي كه بشه هر وقت خواست دست روش گذاشت و ازش حرف كه چه عرض كنم!!!.... به زبون آوردنش هم سخته چه رصد به اينكه بخواهي عمليش كني

مشكل افغانستان، ملت گرفتار افغانستانه كه معلوم نيست مي خوان سرشون رو با چي گرم كنند!!!!به اسم دين جمع شون كني حرف ها و استدلال هاشون بوي قبيله شون رو بيشتر ميده!!! به اسم قبيله و مسلك دور هم جمع ميشن يك نفر اين رو با استدال هاي مذهبي خودش موافق نمي بينه با يه بمب درستش ميكنه!!!

ده هزار تا حزب و قبيله و دين و آيين و شكل و شمايل و ....... داريد و انتظار داريد كه بتوانيد كاري انجام دهيد!!!!

فقر و بي سوادي كه ديگه بلاي جونشون شده!!!!

خدا هيچ كس رو گرفتار چنين شرايطي نكند!!!!

اگر به يكي كمك كردي ديگري به خودش بمب مي بنده مياد اون رو از سر راه بر ميداره......!!! اين يكي تا يه كم فشار بهش مياد پا پس ميكشه(ايمان درست و حسابي اكثريت يك گروه به كارهاشون ندارند) با اين وجود نتيجه اي هم به دست نمياد...!!!

بدبخت تر از همه اين آمريكايي ها هستن كه خودشون رو وارد اين جهنم كردند!!!

من يكي دعا مي كنم هر چه سريع تر توي خاك افغانستان قحطي سلاح بياد و دست هيچ افغاني به هيچ سلاحي نرسد و چون تنها راه حل و جمع كردن چنين شرايطي همينه و بس!!!!

چون نميشه با يه من عسل هم برخي از اين گروه هاي افراطي رو تحمل كرد و با اين وجود اتحادي هم در كار نخواهد بود!!!!

قضيه شما كلا با حزب الله و حماس فرق مي كنه دوست عزيز

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
افغان ها شیرانی داشتند چون شاه مسعود که ایران هم در زمان خودش هم به مجاهدان افغان و هم به شاه مسعود به مانند سایر گروه های در مقابل ظلم کمک میکرد و حالا هم مطمئنا چنین کمکهایی هست هر چند به نظرم بیشتر کمک به دولت افغانستان -با همه کاستیهاش- که به مانند عراق بتونه بر روی پای خودش بایسته و مزدوران را اخراج کنه. ولی متاسفانه بر خلاف مالکی تا حدودی، کرزای به نظر بیشتر غرب گراست. و این مشکل افغان هاست در حال حاضر والا که انصافا در برخی موقعیت ها نظیر هتک حرمت قرآن غیرتمندانه تر از هر ملتی تظاهرات کردند و بنابراین شاید کمی زمان لازم هست تا باز شاه مسعودی پیدا بشه تا مردم را متحد کنه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]امام علی (ع) می فرمایند:

شما زیاد دوست من مزه نریز به حرفی که زدین درسته خوب شما مثل حزب الله و حماس افغانها رو کمک میکردین امریکاییها هم بغل ایران تشریف نداشتن بعدش اینهمه هر روز امریکایی به درک واصل میشه رو نمیبینین :evil: icon_wink[/quote]

شما منظورتون كيه؟؟من؟
به استحظار مبارك برسونم كه زمان اشغال افغانستان مصادف بود با دولت كريمه جناب آقاي دكتر حاج آقا خاتمي (قدس الله نفسه زكيه!) كه اهمال ايشون سبب اشغال شده ونيز همكاري ايشون با ناتو ايضا كه باعث رفتن كلاه بس بزرگ وگشادي بر سر ايشون شد متعاقبا..
خوب حالا منظورتون از كمك نكردن ما به اونا كيه؟؟؟؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خوب کردن نسل پشتون بایید گم شوه 17 کمه 17 هزار میبود بهتر

[color=red]اخراج شد.
REZAT1980[/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.