mahdavi3d

ویژگی های ویندوز 8

Recommended Posts

[quote name='Aspahbod' timestamp='1351440368' post='279459']
[quote][color=#000000][font=Tahoma, Arial][size=3]کارشناسان می گویند این تازه ترین پیکار تبلیغاتی گوگل برای افزایش سهم کروم و جستجوگر خود در مقایسه با مرورگر IE و همین طور جستجوگر بینگ مایکروسافت است.[/size][/font][/color][/quote]

البته در این مورد حق داره. خداییش IE چی داره که هنوز خیلیا ازش استفاده میکنن؟
[/quote]

سلام
اگه اینترنت به درد بخور داشته باشی ... IE بسیار برتر از سایر مرور گرهاست ....

البته من از فایر فاکس استفاده می کنم .....
  • Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سرعت موزیلا فایرفاکس از همه بیشتر و محیط خیلی عالی تری نسبت به همه ی مرورگر ها داره.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
کلا وقتی ویندوز 8 رو در کنار آفیس 2013 قرار بدید و به مجموعه محصولات جدید مایکروسافت نگاهی بندازید - متوجه میشید که پلتفرم طراحی و تم جدید محصولات مایکروسافت به بیراهه رفته . البته مایکروسافت سعی داشته تا با وجود افزوده شدن قابلیت های پیچیده و جدید محیط کاربری ساده تری فراهم کنه تا کاربرا پس نزنند !!

[quote][color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][right]سلام[/right][/font][/color]
[color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][right]اگه اینترنت به درد بخور داشته باشی ... IE بسیار برتر از سایر مرور گرهاست ....[/right][/font][/color]
[color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][right]البته من از فایر فاکس استفاده می کنم .....[/right][/font][/color][/quote]

البته واقعا هر چی فکر کردم نفهمیدم چرا شما همچین حرفی زدید (شاید نظر شخصی بوده)

پلتفرم Webkit بهترین پلتفرم و انجین مروگرها است که در گوگل کروم استفاده میشه و جالبه بدونید انجین اکسپلورر یعنی ترایندنت در هیچ بنچ مارکی و هیچ زمینه ای حرفی برای گفتن نداره حتی در برابر موتور مرورگرهای میانی مثل اپرا و یا فایرفاکس. می تونید برای سنجش این مسئله به ساپپورت شدن اچ دی ام ال 5 و یا سی اس اس 3 توسط اکسپلورر یه نگاهی بندازید. در اینده نزدیک مرورگر مایکروسافت حذف خواهد شد و یا ناچارا خودش رو تغییر میده.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.