پرش به


تصویر

قوانین سایت


 • تاپیک قفل شده این تاپیک قفل شده است یا شما مجوز ارسال پست به آن را ندارید.
1 پاسخ برای این موضوع

#1 OFFLINE   SAEID

SAEID

  مدیر بازنشسته

 • VIP
 • Others: Approved Posting, Old Members
 • 12,969 ارسال
 • ایران - سرزمین کهن

درجات دریافت شده:

نمایش تمام درجات کاربر

ارسالی 27 ژوئیه 2012 - 03:11

*
پست محبوب

سری اول - قوانین مهم


این قوانین به منظور جلوگیری از بروز مشکلات احتمالی تدوین شده و رعایت آنها برای تمام کاربران در هر سطح مدیریتی یا کاربری الزامی است.


در صورت تخلف از قوانین زیر کاربر خاطی از 3 روز تا یک ماه اخراج و یا برای همیشه از دسترسی به سایت محروم خواهد شد.


1- هرگونه بحث سیاسی اکیدا ممنوع ، مگر بحثهای سیاسی مرتبط با مسائل نظامی با تائید مدیریت سایت.


2- هرگونه اهانت به کشور ، انقلاب و مسئولین چه مسئولان فعلی یا مسئولان سابق کاملا و اکیدا ممنوع است.


3- هرگونه اهانت به مذاهب و بخصوص مسلمانان چه ایرانی یا در سایر کشورها و نیز اقلیتهای قومی در ایران ممنوع است.


4- صحبت از دوستی ، اتحاد ، برادری (و چرندیات مشابه) با کشور مجعول اسرائیل اکیدا ممنوع است.


5- هرگونه سعی در ناچیز قلمداد کردن تلاش متخصصان داخلی و تزریق حرف رسانه های بیگانه در راستای جنگ روانی ممنوع است.


6- خیلی مهم: از ارائه آمار و اطلاعات طبقه بندی شده درباره نیروهای مسلح کشور جدا اجتناب کنید.
اگر مطلب یا مقاله ای در این باره دارید قبل از ارسال در انجمن آنرا به یکی از اعضای شورای سایت در pm ارسال کنید تا بررسی شود.
ارسال سرخود آمار و اطلاعات نظامی و مخصوصا آمار جدید (مثلا من میدونم ده تا آذرخش گذاشتن تو مشهد! ، یا یه سوخو27 تو اصفهان دیدم فردا عکسش رو میزارم!) درباره ایران ممنوع است.


7- ارسال هرگونه مطلبی که باعث سوء استفاده شود ممنوع است.
مطالبی از قبیل آموزش ساخت مواد منفجره ، ساخت تجهیزات جنگی ، مطالب تلقین کننده اکاذیب و سخنان باطل و ... اگر مطلبی در این باره دارید باید قبل از ارسال به اعضای شورای سایت ارائه دهید تا بررسی و موارد خطرناک از آن حذف شود.


8- ایجاد اکانت با پرو*ک*سی یا وی پی ان یا از آی پی غیر ایرانی ممنوع است. اگر کاربر خارج از ایران هستید باید بلافاصله بعد از عضویت این موضوع را به مدیریت سایت اطلاع دهید در غیر اینصورت بدون اطلاع قبلی اکانت مربوطه حذف خواهد شد.


9- عضویت با آی پی جعلی و جا زدن خود بجای فردی دیگر و بیان حرفهای ضد انقلاب باعث مسدودیت همیشگی و در صورت لزوم مشخصات شما در اختیار مسئولین انتظامی و امنیتی کشور قرار داده خواهد شد!


رعایت موارد فوق برای همه کاربران الزامی است.
لطفا با رعایت این قوانین نه اعصاب خود را ناراحت کنید و نه باعث بروز مشکل برای سایت شوید. اگر هم مایل به بحث سیاسی هستید لطفا به سایتهای در همین موضوع مراجعه کنید.

 • 25

#2 OFFLINE   SAEID

SAEID

  مدیر بازنشسته

 • VIP
 • Others: Approved Posting, Old Members
 • 12,969 ارسال
 • ایران - سرزمین کهن

درجات دریافت شده:

نمایش تمام درجات کاربر

ارسالی 27 ژوئیه 2012 - 03:12

*
پست محبوب

سری دوم - قوانین عمومی


لطفا قبل فعالیت در انجمن قوانین زير را به دقت مطالعه كنيد.


ضمن تشکر از انتخاب سایت ما برای فعالیت ، برای حفظ نظم و رسیدن به اهداف سایت و نیز راحتی شما قوانین ذیل وضع شده اند.


از نظر شرعی و اخلاقی و قانونی شما کاربر موظف به رعایت این قوانین در راستای حفظ نظم و آرامش سایت هستید چرا که در غیر آن این حق برای مدیران سایت محفوظ است که موضوعات، مقالات، اخبار و تمامی توضیحات و در برخی مواقع اكانت آن کاربر را از سایت حذف موقت یا دائم نمایند.


ممکن است در متن قوانین یا مفاد آن تغییراتی بصورت ناگهانی اعمال گردد پس کاربران موظف به سر زدن به این صفحه حداقل بصورت ماهانه برای آگاهی از قوانین جدید هستند و در صورت عدم اطلاع و بروز تخلف توجیه بی اطلاعی وارد نمی باشد.


لازم به ذکر است که تمام کاربران از اعضای جدید گرفته تا فعال ، همكار ، رسمی ، مدیران و... مشمول قوانین موجود شده و ملزم به رعایت آن هستند.


1- این سایت محلی جهت گفتگو و تبادل نظر صرفا درباره مسائل نظامی است. پس سعی شود تنها مطالب مرتبط ارسال گردد.


2- اينجا يك سایت تخصصي نظامی است و هر گونه بحث سياسي يا ديني در اين سایت ممنوع ميباشد و در صورت رويت پست كاربر پاک و با وي برخورد خواهد شد.


3- هرگونه توهين به قوميت‌ها ( عرب، ترك، فارس، كرد، لر، بلوچ، بختياري و ... ) ، مليت‌ها ( چه عربها و چه سايرين ) ، اديان ( مسيحيت، يهوديت و البته دين مبين اسلام) ، اعتقادات اعضاي سايت؛ بخصوص اعتقادات مذهبي و باورهاي ديني ، مسئولين مملكتي و البته مهمتر از همه اعضاي سايت و نظراتشون ، موجب قفل شدن تاپيك و يا پاك شدن پست دوستان ( و در صورت تكرار ، اخراج از تاپيك و درصورت عدم رعايت و توجه به قوانين بصورت مکرر ، اخراج از سايت) خواهد شد.


4- در این سایت دو نوع سیستم درجه بندی کاربران وجود دارد که یکی بر اساس تعداد پست و دیگری بصورت دستی توسط مدیر سایت به کاربران ارایه میشود. بنابراین اگر بصورت دستی به کاربری درجه ای داده شده باشد بخاطر فعالیت مفید و اطلاعات کافی و اخلاق خوب وی میباشد. پس از هرگونه مشاجره ، توهین ، تمسخر ، انتقاد و ... با کاربرانی که درجه بالاتری نسبت به شما دارند جدا خودداری کنید تا محیط سایت متشنج نشود. اگر تخلفی از کاربران درجه بالای سایت دیدید میتوانید آنرا به در پیغام خصوصی به مدیر سایت یا همکاران وی ارسال کنید. هرگونه برخورد شخصی باعث جریمه ، تحریم ، محدودیت دسترسی یا اخراج متخلف خواهد شد.


5- تمامی کاربران می بایست در هنگام ثبت نام در سایت ، از کلمات مناسب جهت استفاده در نام کاربری خود استفاده نمایند. در صورت مشاهده کلمات رکیک و نامناسب ، اكانت كاربر بدون اطلاع قبلی حذف و دسترسي وي به انجمنها قطع خواهد شد.


6- در صورت ملاحظه هرگونه مسایل خلاف قوانین انجمن از کاربری در صورت تمایل آدرس تاپیک را برای مدیر آن انجمن ارسال نمائید تا سریعا به موضوع رسیدگی‌ شود، چنانچه کاربری خود بجای مدیر در زمینه ای تصمیم گیری و شخصا با کاربر دیگری برخورد کند سریعا پستهای وی حذف و اخطار خواهد گرفت.


7- هرگونه بحثی‌ که موجب انحراف تاپیک ها از مسیر اصلی‌ گردد در صورت تشخیص مدیران تاپیک و یا بحث های اضافه حذف خواهد شد. بنابراین کاربران موظف هستند از تاپیک های ارسال شده خود مراقبت و از منحرف شدن آن جلوگیری کنند. در صورتی‌ که کاربری باعث انحراف تاپیک های ارسالی‌ شما شد میتوانید لینک تاپیک را برای مدیر انجمن مربوطه ارسال کنید تا موضوع بررسی و برخورد لازم انجام شود.


8- کاربران سایت می بایست در هنگام ارسال متن در انجمن ها از کلمات مناسب استفاده نمایند. در صورت مشاهده کلمات رکیک و نامناسب ، اكانت كاربر حذف و دسترسي وي به انجمنها قطع خواهد شد.


9- لطفاً در هنگام ایجاد تاپیک یا ارسال پست ، انجمن مناسب را انتخاب نمایید و از ارسال آنها در انجمنهای نامربوط خودداری شود. همچنین از ارسال یک پست در چند بخش جدا خودداری کنید.


10- لطفاً در هنگام جواب دادن به سوالات از به کار گیری الفاظ و جملاتی که باعث دلسردی کاربر سوال کننده شود خودداری کنید. این را بدانید کسانی هستند که سوالهایشان بسیار ابتدایی می باشد همانطور که شما روزی اینگونه بودید. لذا از به کارگیری کلماتی که باعث دلسردی کاربر بجای دریافت جواب شود خودداری کنید.


11- لطفاً در صورتی که جواب یک سوالی را نمی دانید از ارسال مطالبی که باعث شلوغ کردن آن مبحث شود خودداری کنید. در صورتی که بحث خاصی دارید می توانید برای خود یک موضوع جدید باز کنید.


12- کاربران می بایست در هنگام ارسال سوالات و مشکلات و پیغامهای خود از یک عنوان مناسب استفاده نمایند. این عنوان می بایست در رابطه با سوال ، مشکل و یا پیغام ایشان باشد. در غیر اینصورت در حالتی که کاربر جدید باشد به او اخطار داده و در صورت تکرار با وی برخورد جدی خواهد شد.


13- از انتخاب عناويني از جمله كمك ، تورو خدا كمكم كنيد ، خيلي مهم ، هر كي ميتونه جواب بده ، نياز به پاسخ فوري ، چطوري ميتونم ، و عبارات مشابه جدا خودداري نماييد. راهنمايي: ‌براي انتخاب موضوع ميتوانيد از كلمات كليدي سوال خود استفاده كنيد.


14- مسئولیت مطالب ارسال شده توسط کاربران به عهده خود ایشان می باشد و لزوماً نظر و یا مطلب مسئولین سایت نمی باشد و سایت هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی ندارد.15- در صورتی که مایل به ارسال مطلبی از یک سایت دیگر هستید ( اخبار ، مطالب علمی و ... ) حتماً منبع آن را بصورت لینک مستقیم ذکر نمایید. در صورتی که مطلب یا موضوع مذکور نوشته شده توسط شخص خاصی بود نام وی را نیز ذکر نمایید.


16- در هنگام ساختن امضا و پروفایل یا ارسال پست از تبلیغات تجاري ( سايت، وبلاگ، اکانت اینستاگرام، کانال تلگرام و ... ) خود یا دیگران جدا خودداری نمایید. در صورتي كه سايت شما فعاليت آموزشي و يا فرهنگي دارد می توانید درخواست تبادل لینک یا لوگو کنید. تخلف از این امر موجب حذف امضا برای بار اول و بار دوم اخراج سه روزه میشود.


17- لطفاً از ساخت بیشتر از یک اکانت به طور جد خودداری شود. در صورت مشاهده تمامی آنها در اولین فرصت حذف و دسترسي کاربر مربوطه به کل سایت قطع خواهد شد.


18- از نوشتن نامه هاي تجاري و يا تبليغات تجاري پرهيز كنيد. در صورتي كه ارسال هاي مذكور مربوط به تبليغات تجاري باشند توسط مديران حذف و در صورت تكرار اكانت مزبور براي هميشه بسته خواهد شد.


19- براي امنيت بيشتر جهت گرفتن پاسخ سوال از انجمنها استفاده نماييد در صورتي كه مستقيما با يك كاربر از طريق ايميل ، چت ، تلفن و يا هر طريق ديگري ارتباط داشته باشيد سايت هيچ گونه تعهدي در قبال مشكالات احتمالي نخواهد داشت.


20- در صورت مشاهده هر گونه بي احترامي به كاربران ديگر و مديران و مسئولان سايت با كاربر مربوطه برخورد و در صورت لزوم دسترسي وي به انجمنها قطع خواهد شد.


21- تغيير نام كاربري فقط توسط مدير سايت امکان پذیر است. چنانچه تمايل به تغيير نام كاربر خود داريد براي مديران سايت ( administrator ها ) پيغام خصوصي ارسال و نام مورد نظر و علت آنرا بیان کنید.


22- لطفاْ در زمان مطرح كردن مطلب در انجمنها ، به مسايل و قوانين جمهوري اسلامي ایران احترام بگذاريد و از قرار دادن مطالب و تصاوير مخالف با آن اکیدا خودداري فرماييد.


23- چنانچه تاپیک و یا پیامی‌ از کاربران توسط مدیر در انجمن حذف و یا ویرایش شد در صورت داشتن سوال در این رابطه و یا خواهان جویا شدن علت موضوع لطفا برای مدیر آن انجمن یک پیغام خصوصی‌ ارسال کرده و سوال خود را مطرح کنید تا آن مدیر نیز شما را راهنمایی‌ و جواب سوالات را بدهد. در صورت مطرح کردن سوال در این رابطه و یا جویا شدن علت موضوع در انجمن های عمومی‌ آن ارسال و یا تاپیک زائد سریعا حذف خواهد شد و شما نیز جواب سوال خود را دریافت نخواهید کرد.


24- در صورت ملاحظه هرگونه ارسال تمسخر آمیز ، توهین آمیز و یا مسایل و مشکلات شخصی‌ در مورد یک کاربر و یا یک مدیر در انجمن ها آن ارسال سریعا حذف و در صورت تکرار موجب برخورد با آن کاربر خواهد شد.


25- هرگونه تاپیک و ارسال اعتراض آمیز و یا انتقاد آمیز در رابطه با یک کاربر و یا مدیر بدون اخطار قبلی و سریعا حذف خواهد شد و در صورت تکرار موجب برخورد با آن کاربر خواهد شد.


26- از قرار دادن ايميل اصلی و ‌شماره تلفن در انجمنها خوداري كنيد. در صورت بروز مشکل مسئولیت آن بر عهده شخص کاربر است.


27- كاربر گرامى بياد داشته باشید و دقت نمايند جهت طرح سوال یا پيدا کردن مباحث مورد نظر جستجو را به عنوان اولين قدم منظور کنند تا از باز شدن تاپيکهاي هم موضوع جلوگيري گردد. اگر جستجوی سایت کمک نکرد می توانید از گوگل بدین منظور با اضافه کردن عبارت military.ir به متن جستجو استفاده کنید.


28- ارسال پست به هر خط و زباني جز فارسي مجاز نيست و کاربران بايد به زبان و خط فارسي تايپ کنند. فقط در صورتی که مجبور به ارسال پست به زبانی دیگر هستید مجاز به این کار میباشید. مثلا ارسال اصل یک مطلب یا خبر و ... .


29- قانون كپي رايت: در صورتي كه ميخواهيد از مباحث و آموزشهايي كه در اين انجمنها ذكر شده است در جايي ديگر و يا در سايت خود استفاده كنيد ذکر نام سايت و نام نويسنده مطلب الزاميست و در صورت امكان لينک آنرا نیز براي اطلاعات بيشتر ذكر نماييد. در غیر اینصورت سایت یا وبلاگ شما در لیست سیاه سایت قرار خواهد گرفت.


30- قرار دادن عکس از سایتی دیگر ممنوع می باشد و در صورت نداشتن اکانت گالری باید عکس را بصورت لینک در پست خود قرار داده و از مدیر بخش درخواست انتقال آن به گالری را نمایید. همچنین کاربرانی که دارای اکانت گالری هستند مجاز به این کار نبوده و در صورت مشاهده با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.


31 - استفاده از فونت درشت ، " قلم بالای 14 " جز به منظور تیتربندی و یا اشارات خاص در قسمتی از متن ممنوع میباشد ، همچنین ارسال متن به رنگ قرمز جز در مواردی برای مشخص کردن قسمتی از متن نیز ممنوع است .


32 - در صورت استفاده از زبانهای غیر فارسی ، نظیر عربی - انگلیسی - کردی و سایر لهجه ها و گویش های کشور ، در هر قسمتی از سایت بخصوص محتوای تاپیک ها، میبایست ترجمه ان نیز در ادامه قرار گیرد مگر در مواردی که به عنوان مرجع اصل مطالب قرار داده میشود .

(پیوست : در انجمن انگلیسی به همین سبک باید متون به زبان انگلیسی باشند)

با خواندن این قوانین شما مسئولیت رفتار و ارسالهای خود را در سایت به عهده خواهید گرفت. در صورتی که از قوانین مذکور حمایت نکنید به شما اخطار داده و در صورت تکرار اکانتتان حذف خواهد شد. اجرای این قوانین به خواست بسیاری از افراد و به خصوص به لحاظ راحتی تمامی کاربران الزامی می باشد.


با امید اینکه با به کارگیری قوانین سایت و متمم های بعدی آن بتوانیم رضایت خاطر شما کاربر گرامی را جلب کنیم.
وب سایت تخصصی میلیتاری


 • 26


0 کاربر در حال بازدید از این انجمن است

0 عضو, 0 مهمان, 0 کاربر مخفی