senaps

بالهای سرخ، عملیاتی که در ان نیوی سیلز ها به خاک و خون کشیده شدند

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

[quote]
اتفاقا میثم مارکوس توی فیلم اصلا بزرگ و قد بلند نبود :neutral: مگه مارکوس همون نبود که نقشش رو مارک والبرگ بازی می کرد ؟ خب حداقل از نظز قدی و حجم عضله ای کوچیم بود نسبت به بقیه
[/quote]

بله! :))))
مارکوس واقعی توی فیلم بازی میکرد.... اگر فیلم رو داری، شخص بسیار بزرگی(تنها شخص بسیار بزرگ!) که تو کل فیلم کلاه سرشه و اول فیلم، چایی رو می‌ریزه و میگه حالا تو جمعش کن از رو میز! اون مارکوس لوترال واقعی هستش....

نیروهای نیوی سیل، با ازمون های هوش و این جور چیزا استخدام میشن، ولی به دلیل تمرینات فیزیکی بسیار زیادی که ازشون خواسته میشه اجرا کنن+ برنامه های ورزشی مختلف، از نظر فیزیکی هم ورزیده و اماده میشن و این کاملا طبیعی هستش...

ماروس لوترال، مدیک هست نقشش و در حقیقت، دکتر تیم بوده! :))) پس از نظر علمی هیچ مشکلی نداشته!‌:)

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بله فیلم رو دارم و دیدمش اون صحنه رو هم بخاطر دارم نمیدونستم که واقعا خودشه icon_eek

البته اشتباه نکن من نگفتم نباید از نظر فیزیکی ورزیده نباشن منتها بحث بر سر اینه که صرفا حجم عضلانی و بزرگی جثه مهم نیست اگر اینطور بود بدنسازان انتخاب خیلی خوبی بودند برای نیروی ویژه

نیروی ویژه به عضله ی حجیم احتیاجی نداره در عوض مثل رزمی کارها به عضله ی با استقامت و قوی احتیاج داره و این دو مقوله خیلی فرق دارن شما ورزشکارهای حرفه ای رشته های رزمی رو که ببینی ( نه رشته های سوسولی مثل تکواندو و ... رشته های full contact که واقعا ضربه ها رو به همدیگه وارد می کنن ) از نظر حجم عضلانی شاید چندان حجیم نباشن اما استقامت و قدرت عضله ی اونها از استقامت عضله ی بدنسازا خیلی بیشتره شما اگر یک لگد به عضله ی چهارسر یک بدنساز بزنی همونجا از درد میخوابه :mrgreen: ( البته بستگی داره که کی بزنه و بلد باشه چجوری بزنه ) ولی به یک ورزشکار رزمی بزنی احتمالا با یه ضربه ی شدیدتر جوابتو میده hee_hee ویرایش شده در توسط maverick100

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.