mohmohammadi20

امادگی جسمانی و بدنسازی

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

یکی از خصوصیاتی که نیروهای نظامی دارن شرائط جسمانی به مراتب بهتر و بیشتری از مردم عادی دارن.
به طور سنتی هر فردی که بخواهد وارد یکی از شاخه های ارتش و یا نیروی نظامی بشود باید قابلیت بدنی بالاتری داشته باشد. در این تاپیک سعی بر این است که با معرفی نرمشها و حرکات بدنسازی بتوان به این قابلیت دست یافت.
  • Upvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بله ولی چنین چیزی تو ایران وجود نداره هرکی هم الن بخواد مخالفت کنه خدا وکیلی میام شهرش کتکش میزنم دیدم که میگم چون سر خودم اومده
  • Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من دنبال حرکاتی هستم که بتونم عضلاتی که تو بارفیکس درگیر میشن رو قوی کنم . من الان یکی به زور بارفیکس میرم .
کسی هست راهنمایی کنه/؟ راستی وزنم هم حدود نود تا هست قدم هم 180 خورده ای .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
عضلات درگیر در بارفیکس زیاد اما اصلیش زیر بغل باید اونو قوی کنی با لت دست باز و جمع
و دیگر حرکات دستگاه H ، پارویی
البته شما اضافه وزن داری سعی کن با برنامه غذایی و هوازی وزن کم کنی یک روز در میون

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='mohmohammadi20' timestamp='1379866080' post='340372']
من دنبال حرکاتی هستم که بتونم عضلاتی که تو بارفیکس درگیر میشن رو قوی کنم . من الان یکی به زور بارفیکس میرم .
کسی هست راهنمایی کنه/؟ راستی وزنم هم حدود نود تا هست قدم هم 180 خورده ای .
[/quote]

فقط با بارفیکس رفتن چیزی حل نمیشه.بهتره اصولی بری باشگاه و بابرنامه کار کنی.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بطور ساده عرض کنم عضله اصلی‌ زیر بغل و عضله کمک جلو بازو با سرشانه پشتی‌ هست بسته بفرم حرکت عضله‌های کمکیه دیگه‌ای هم از جمله براچیالیس و غیره هم داریم که واردش نمیشیم
اگر تو خونه کار می‌کنین بعد گرم کردن عضله سر شانه و جلو بازو اول یک حرکت بارفیکس برین بعد بسته به میزان توانتون ۱ تا ۳ حرکت کمکی‌ به وسیله یک فرد یا صندلی‌ که زیر پاتون میذارین انجام بدین
فرد کمکی‌ اگر زورش میرسه با دست لگن شمارو بگیر کمکتون بده و اگر نمیرسه دوتا دستشو رکاب کنه پشت شما به ایسته شما دوتا پاتونو رویه هم بذارین از زانو خم کنین و درون رکابش بذارین و کمک و با پاها یه خودتون انجام بدین و یا با پنجه پا رو صندلی‌ زیر پاتون آروم کمک بدین
حرکتو آروم با دامنه کامل و بدون ضربه زدن انجام بدین و حرکت پاندولی نباشه
توصیه می‌کنم هر دو حرکت دست بسته بر عکس و دست باز ((کمی‌ از سرشانه بازتر )) رو انجام بدین نه فقط یکیشو و بعده هر جلسه یک روز استراحت کنین

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
تفاقا من مدتی هست که برای بالا بردن امادگی جسمانی تمرین میکنم
اوایل هشتا شنا میرفتم وپنج شیشتا شکم خلبانی.اما الان هردو حرکت را بالای بیستا میرم.بجر اینها دوهای هوازی وبی هوازی هم انجام میدم .جمعه گذشته رفتم کوه دیدم سربالایی فشار نمیاد بهم .شروع کردم دویدن
البته بارفیکسم خوب نیست فقط پنجتا میرم
خلاصه یک نظامی عادی باید بتونه در 12دقیقه بالا 2800 متر را بدوه .یعنی 8دور یک زمین فوتبال .وشنا شکم بارفیکس هم بالای ببستا
برای بالا بردن امدادگی اول باید ببینی کجا هستی یعنی خودت را تست کنی.مثل تست کوپر وتست قلبی عروقی وووووکه خلاصه داستان داره

پیشنهاد میکنم یک سر به سایتهای ورزشی بزنید

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آقا من با یه چیز تونستم عضلاتم رو برای بارفیکس مناسب کنم
اونم این بود که اویل یه میز عسلی بر میداشتم و باهاش پرس سینه میزدم بعد که قویتر شد با صندلی میزدم الان هم دارم با مبل میزنم
از موقعی که شروع کردم به راحتی میتونم بارفیکس برم قدم 175 و وزنم 95 هست
ایشالا دارم کار میکنم برم برای برداشتن میز ناهار خوری big_grin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
داداش نکن میز سقوط می کنه خطرناک بعد پرس سینه میزنی؟برای بارفیکس؟؟؟ برو باشگاه با برنامه اصولی پیش برو منم رکورد بگم خخخ 80 تا شنا شکم شصتا توی یک دقیقه بارفیکس بی خیال :-[

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='k98' timestamp='1379877596' post='340428']
اوایل هشتا شنا میرفتم وپنج شیشتا شکم خلبانی.اما الان هردو حرکت را بالای بیستا میرم.بجر اینها دوهای هوازی وبی هوازی هم انجام میدم .جمعه گذشته رفتم کوه دیدم سربالایی فشار نمیاد بهم .شروع کردم دویدن
خلاصه یک نظامی عادی باید بتونه در 12دقیقه بالا 2800 متر را بدوه .یعنی 8دور یک زمین فوتبال .وشنا شکم بارفیکس هم بالای ببستا
برای بالا بردن امدادگی اول باید ببینی کجا هستی یعنی خودت را تست کنی.مثل تست کوپر وتست قلبی عروقی وووووکه خلاصه داستان داره

[/quote]
هیییییییی با 120 کیلو وزن 58تا شنا زیر یک دقیقه رفتم 56تا هم دراز نشست زیر یک دقیقه بارفیکش هم 25تا رفتم تو دوها هم داری میگی تو 12 دقیقه 2800 متر من تو 51 دقیقه 7کیلومتر دویدم بدونه ایستادن و حتی راه رفتن
ولش خطرات تلخی بود
خلاصه اینکه همونطور که برو بچ میدونید مربی بدنسازی پاورلیفتینگ هستیم سوالی دارید بپرسید در خدمتیم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='roteil' timestamp='1379887406' post='340462']
داداش نکن میز سقوط می کنه خطرناک بعد پرس سینه میزنی؟برای بارفیکس؟؟؟ برو باشگاه با برنامه اصولی پیش برو منم رکورد بگم خخخ 80 تا شنا شکم شصتا توی یک دقیقه بارفیکس بی خیال :-[
[/quote]
آره مگه مشکلش چیه؟اتفاقا خیلی هم کارا هست

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='k98' timestamp='1379877596' post='340428']

[/quote]
هشت دور زمین فوتبال میشه 3200متر و این برای یک ورزشکار حرفه ای (غیر از ورزشکار دومیدانی کار)هم فشار خیلی سنگینیه چون این سرعت تو این مدت زمان یعنی استفاده از هشتاد تا هشتاد و پنج درصد از صد در صد سرعت
===========================================================
برای زدن بارفیکس شما به به عضلات سینه به بالای پر قدرتی نیاز دارین که شامل سینه سر شانه زیر بغل و جلو بازو (اینا عضلات اصلی هستن)نیاز دارین
برای شروع هم شما نیاز به امادگی نسبی دارین و این امادگی رو اگر میخواین داشته باشین باید با دویدن شروع کنین

دویدن هم به این صورت که 5 دقیقه دویدن ارام برای گرم کردن و15دقیقه دویدن با سرعت 50 تا 60 سرعتتون
و بعد از اون هم شنا شکم و فیله در سه ست 30 تایی میزنین (البته بسته به ظرفیت بدنتون داره)
حدود دو هفته این تمرین رو برین بعد بیاین تو سالن بدن سازی!! ویرایش شده در توسط 9km

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من برای اینکه به وزن نرمال برسم و اینکه قصد دارم تو کاری وارد شدم که بدن خیلی قوی میخواد از الان دارم بدنم رو میسازم .
من برای گرم کردن دو دقیقه با سرعت پنج کیلومتر راه میرم و بعد هم پنج دقیقه با سرعت هشت کیلومتر میدوم . بعد پانزده تا نشست برخواست (اسمش رو نمیدونم دقیق) میرم میخوابم و پام رو به میله قفل میکنم و دستام رو کنار سرم میزارم و بلند میشم و بعد هم میخوابم . امشب میرم چند تا عکس از حرکاتی که میزنم میگیرم و اپلود میکنم . به خاطر اینکه اکثر حرکتا رو اسمش رو بلد نیستم .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='mohmohammadi20' timestamp='1379934328' post='340519']
من برای اینکه به وزن نرمال برسم و اینکه قصد دارم تو کاری وارد شدم که بدن خیلی قوی میخواد از الان دارم بدنم رو میسازم .
من برای گرم کردن دو دقیقه با سرعت پنج کیلومتر راه میرم و بعد هم پنج دقیقه با سرعت هشت کیلومتر میدوم . بعد پانزده تا نشست برخواست (اسمش رو نمیدونم دقیق) میرم میخوابم و پام رو به میله قفل میکنم و دستام رو کنار سرم میزارم و بلند میشم و بعد هم میخوابم . امشب میرم چند تا عکس از حرکاتی که میزنم میگیرم و اپلود میکنم . به خاطر اینکه اکثر حرکتا رو اسمش رو بلد نیستم .
[/quote]
دویدن تا بیست دقیقه و به بالا باعث چربی سوزی میشه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.