mojtaba62

جنگ نرم گرجستان علیه جدایی طلبان آبخاز ، اقتصاد به عنوان سلاح

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

[quote name='hassanmirani' timestamp='1404407766' post='390192']
با چه بهانه ای میخواد این کار رو کنه؟
[/quote]
از کی تا حالا زور داره برای زور گفتن بهانه خواستن !؟

بهانه هم از این بالاتر که داره به چچنی ها کمک می کنه !؟

یک بمب کوچیک توی داغستان کافیه که بهانه ی لازم بیاد دستشون ، از آمریکایی ها که خوب تر نیستند !؟ آمریکایی ها به بهانه ی حمله ی تروریستی رفتن 10000 کیلومتر اونطرف تر زدن دو کشور رو به گند کشیدن ... روس ها هم به همین بهانه می تونند گرجستان رو به لجن بکشند ...

قانون ، قانون زوره !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='death' timestamp='1404403333' post='390180']
جناب مجتبی شما در انتهای بحث با من یه جمله گفتید که بعد ویرایش کردید اتفاقا اون جمله درست ترین و صادقانه ترین جمله ای بود که تا حالا تو سایت گفتید من دوباره اینجا میزارمش نه به خاطر اینکه به شما یاداوری کنم میزارم دوستان انقدر با شما این بحث رو ادامه ندن!
[size=4][b]" من یه گرجستانی هستم ازم چه انتظاری دارید از تجزیه طلب ها حمایت کنم " [/b][/size]
این جمله دقیقا نشون میده منطق چه جایگاهی در بحث با شما داره!
در ضمن اردوغان تا اونجا که میدونم پدرش از گرجستان اومده بود نه اجدادش حتی بعضی از مخالفین 2 اتیشه اش میگن جتی خودش هم متولد گرجستان هست اشنایان من البته میگن پدربزرگش مهاجرت کرده و پدرش هم متولد گرجستانه!
[/quote]
خب دقيقا از کجاى گرجى بودن من برداشت کرديد که بى منطقم. البته در اين که هر جا و تحت هر شرايطى خودم رو موظف به دفاع از منافع ملى و تماميت ارضى کشورم ميدانم و به ارتش و نيروهاى امنيتى گرجستان افتخار ميکنم ترديد نکنيد ولى اين دليلى بر بى منطق بودن من نيست. اردوغان هم همانطور که عرض کردم لاز است لازها هم در گرجستان زندگى ميکنند هم در ترکيه اما جزو اقوام گرجى هستند. اين که دقيقا مال کجاس رو نمي دونم.
  • Upvote 3
  • Downvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
نمی خواستم بحث با شما رو ادامه بدم اما چون پرسیدید دور از ادب بود که جواب ندم دوست عزیز وقتی شما به جای یه نظر بی طرف به عنوان بخشی از درگیری خودتون رو میبینید نتیجه این میشه که به جای اینکه از منطق استفاده کنید از احساس استفاده کنید ! خیلی واضح است شما به راحتی میگید کشور کوچک با ارتش خیلی کوچکتر در مقابل یکی از 3 قدرت اول نظامی جهان میخواد وایسته!! البته برای من عجیب نیست چون تو همین سایت هم خیلی ها اعتقاد دارن ما امریکا رو شکست میدیم اونا هم نقطه مقابل شما هستن اونا هم چون احساس رو وارد بحث میکنن منطق به حاشیه میره این اتفاق واسه شما هم افتاده در مقابل هزار جنگنده روسی اسم 4 تا پدافند رو میبرید که حتی روی کاغذ برای نابودی نصف اون ناوگان هم موشک ندارن جالبه اکثرشون هم ساخت خود روسیه هستن و باقی قضایا !! مشخصا شما دارید بدون منطق و احساسی حرف میزنید اون جمله شما هم موید این قضیه بود که شما خودتون رو بحشی از این مناقشه میدونید و صرفا یه مهاجر و ناظر نیستین
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.