mojtaba62

تاپیک جامع سلاح انفرادی G-5

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

من اسلحه تی 91 ساخت تایوان رو به این ترجیح میدهم. در تست های میدانی بسیار مطمئین و دقیق نشون داده.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

بعد از سال 2009 و با کنار گذاشته شدن کامل AK-74M از خدمت رزمی در نیروهای مسلح گرجستان نیاز به یک سلاح هجومی با قابلیت اطمینان و دقت بالا در تمامی شرایط  در نیروهای مسلح حس میشد

علت این کنار گذاشتن چی بوده ؟  با این شرایط که نام برده شده AK-74M یکی از سلاح های بسیار مناسب به حساب می یاد

این کار به رفتار لهستانی ها که با ساختن  wz. 96 Beryl قصد استاندارد و نزدیک کردن خودشون به ناتو داشتن شباهت داره 

مرغ همسایه غازه  :chicken:

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

علت این کنار گذاشتن چی بوده ؟  با این شرایط که نام برده شده AK-74M یکی از سلاح های بسیار مناسب به حساب می یاد

این کار به رفتار لهستانی ها که با ساختن  wz. 96 Beryl قصد استاندارد و نزدیک کردن خودشون به ناتو داشتن شباهت داره 

مرغ همسایه غازه  :chicken:

الفرد جان گرجستان متحد غربه و تو اکثر عملیات های بین الملی ناتو حضور گسترده داره واضحه که باید از استاندارد های ناتو پیروی کنه . مخصوصا کالیبر . ضمنا AK-74M ارگونمی و دقت چندان مناسبی نداره .

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

الفرد جان گرجستان متحد غربه و تو اکثر عملیات های بین الملی ناتو حضور گسترده داره واضحه که باید از استاندارد های ناتو پیروی کنه . مخصوصا کالیبر . ضمنا AK-74M ارگونمی و دقت چندان مناسبی نداره .

پس از این مورد اشکالی به AK-74M نیست 

من هر دو پلتفرم AR و AK رو در دست گرفتم و به نظرم این AK بود که راحتی بیشتری داشت 

مجتبی جان شما شخصا با AK-74M شلیک کردید ؟ می خوام بدونم در مورد دقت نه چندان مناسب که گفتید چقدر اطمینان دارید 

این هم دو تصویر از مقایسه ارگونومیک دو پلتفرم AR و AK... تعیین اینکه کدوم بهتره رو بر عهده ی دیگر کاربران می ذارم 

normal_Untitled~5.jpg

• Upvote 4
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

پس از این مورد اشکالی به AK-74M نیست 

من هر دو پلتفرم AR و AK رو در دست گرفتم و به نظرم این AK بود که راحتی بیشتری داشت 

مجتبی جان شما شخصا با AK-74M شلیک کردید ؟ می خوام بدونم در مورد دقت نه چندان مناسب که گفتید چقدر اطمینان دارید 

این هم دو تصویر از مقایسه ارگونومیک دو پلتفرم AR و AK... تعیین اینکه کدوم بهتره رو بر عهده ی دیگر کاربران می ذارم 

normal_Untitled~5.jpg

بله من شخصا با همه نوعی از خانواده کلاشنیکف شلیک کردم از اون عتیقه هایی که در اختیار ناجا بود گرفته تا AK-74M و مدل های بالای گالیل . و واقعا خانواده AR ازشون بهترن به نظر من .

ویرایش شده در توسط mojtaba62
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.